xKamilX8
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A to gdzieś zgubiłem ten moment.
0
Już to pisałem ale napisze to jeszcze raz poziom sędziowania w Hiszpanii jest załamujący i żenujący.
0
W błędach sędziego jest 2:1 ale dla Atletico.
0
Alves nareszcie dobrze gra. Ale jedno mnie w nim irytuje jeśli ktoś go dotknie zwija się na murawie a jak on kogoś fauluje to udaje świętego.
3
Całkiem całkiem? On gra bardzo dobrze w defensywie jak i w ofensywie.
0
Ja. Bo gość przez dwa mecze nie zatrze tego jakie błędy robił i jak prowadzi Barce.
0
Strzelił Neymar w 12 minucie
6
I gdzie są ci co mówili żeby Messiego sprzedać? Przecież to on ciągnie ta Barce do przodu. Brawo dla nich za to jak zagrali pierwsza połowę, oby tak zagrali po przerwie. I dlaczego tak nie mogą grać każdego meczu? Aż chce się oglądać ich.
0
No ta bramka taka nie bardzo daje powody do radości bo to była ewidentna ręką. Ale nie porównuj jednej ręki do kilku wynurkowanych karnych.
0
Przecież gra Godin . Ale jak na razie nie sprawdziło się to co napisałem. I ciesze się z tego. Takiej Barcy aż chce się oglądać l.
0
Dokładnie on i tak musi odejść
0
Tak na 100 % była niestety przyja ręką.
0
Szkoda ze tej ręki Messiego nie zobaczył sędzia.
0
Busquets Juz potrzebuje chusteczkę
1
No z taką para obrońców może być ciężko powstrzymać przy główkach Godina, Mirandy czy innych wysokich zawodników. Ale zobaczymy, oby Barca zagrała mecz życia i zwyciężyła.
0
I będzie prosił o chusteczki.
1
A wrzutki Alvesa są prezentem dla obrońców Atletico.
1
Zaskoczyć to potrafi ale głupotą, nie stety. Ale coś czuje ze skład będzie:
Alves,Pique, Mascherano,Alba zamiast Mascherano musi zagrać Bartra bo na Atletico potrzeba wysokich obrońców
Pomoc. Rakitic Busquets (na defensywnym powinien zagrać Mascherano) Iniesta czyli pomoc kompletnie bez formy
Atak wiadomo Messi Suarez Neymar
0
Nike robi trochę badziewie koszulki, Puma robi bardzo ładne, ale to w sumie nie koszulki grają.
0
Jeżeli bardzo ważny mecz z Atletico, który może przybliżyć Barce do lidera Lucho uważa za mecz o niską stawkę to już widzę, jak będzie wyglądać mecz. Chyba że zawodnicy sami się zmotywóją, A postawa Enrique też jest dziwna, gdy Barca strzeli gola gość nic się nie cieszy tylko siada na ławkę i patrzy to jak zawodnicy mają się do niego przekonać. Simeone ma charyzmę i gość cieszy się jak.... gdy Atletico zdobędzie gola.
0
Niech całą jedenastkę wymienia :D
0
Wyniesie cały karton bo jedna paczka to może mu braknąć.
0
Ter Stegen gra w Pucharze i Lidze Mistrzów, na ligę to trochę za szybko było,a Bravo broni lepiej to na razie zostaje mu tylko puchar króla i LM.
0
Rafinha powinien dziś zagrać od pierwszej minuty.
0
Montoya jest lepszy przynajmniej, angażuje się w defensywe a nie tylko atak i wrzutki.
0
A chociażby Montoya, gra dużo lepiej w obronie od Alvesa i nie napierdziela wrzutkami jedna za drugą przez cały mecz.
0
Środek, ale Alves juz nie stety powrócił.
1
Ostatni sezon to był bramkarz wysokiej klasy, Valdes uchronił Barce przed nie jedna porażka. Nie jest jakiś wybitny ale ostatni sezon miał genialny i to zapamiętam na długo.
0
Znowu Dani Wrzutka gra, na jego grę się nie da juz patrzeć,! Enrique jest chyba ślepy non stop gra tylko Alves jakby nikogo innego nie było, a są lepsi.
11
Gość nagle z trenera ma być dyrektorem sportowym i to takiego klubu jak Barca..... Bez komentarza.