xKamilX8
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Coraz to bardziej Enrique przekonuje mnie do siebie. Tak bardzo bardzo dobrej Barcy juz dawno nie widziałem. Rotace jakie stosuje są przemyślane. Widać że wyciągną wnioski po meczu z Sociedad. Enrique coraz to bardziej przekonuje, że powinien zostać na kolejny sezon. Nie mowie to tylko dlatego, że Barca teraz wygrywa, ale widzę że Luis wyciąga wnioski po meczu i stosuje przemyślane rotację i ma pomysł na odnowienie Barcy. Gra z kontry czy tak jak dziś gra z posiadaniem piłki ale gra na połowie przeciwnika i gra na jeden kontakt, gra cały czas do przodu. Enrique wie jak prowadzić Barce. Oby tak dalej.
1
Simeone znalazł sposób na Real, ale na Barce jeszcze go nie odkrył. Lucho jednak bardzo dobrze rotuje składem i zmienia taktykę na mecz.
1
Tak ale zamiast Tello lepszy jest Deulofeu, Adama także gra bardzo dobrze. Nie jest złym zawodnikiem ale myślę że na Barce może być trochę za słaby. Niech zostanie w Porto. Tam będzie się spełniał i oni już tam wiedzą jak z zawodnika zrobić gwiazdę.
1
Hahaha. Zmiana nazwy stadionu za tak małe pieniądze co dostajemy od nich...... Chyba im się w głowach poprzewracał od tych pieniędzy. Pokazali w piłce ręcznej co mogą zrobić za kasę i jeszcze chcą się mieszać do piłki nożnej.
0
Nie widać tego po tym co piszesz. Wszytko ci przeszkadza i tylko pierd......
2
To są sezonowy i jakieś dzieci bez rozumu. Nie ma co się nimi przejmować, szkoda nerwów i wgl.
1
Dokładnie, nareszcie ktoś kto nie ciśnie na niego. Potrzebuje czasu i tyle.
0
Na najwiekwzy plus Rafinha. Jak dla mnie zawodnik meczu.
0
Dobry kończę to bo nie da się tego czytać. Ty w nikogo nie wierzysz tylko w Messiego. Przypomina mi to trochę sytuacje jakbyś kibicować tylko jednemu zawodnikowi. Narazie. Wole się skupić na meczu niż czytać te komentarze szkodę nerwów.
0
A pamiętasz jak Sanchez grał pierwszy czy drugi sezon
Jego najlepszy sezon to był ostatni resztę grał tak jak Suarez, ale grał jeszcze bardziej pod Messiego.
0
Tak i sam sprowokaował bramkarza do wycięcia go......
0
A to ze go tam faulował juz przeoczyleś........
0
Jak tam nie zauważył faulu? Co Ci sędziowie robią. Niech biorą lekcje u sędziów z Anglii.
0
A asyta? Nie poddał się leżąc na ziemi jeszcze podał do Messiego. Oglądaj mecz dokładniej, a nie tylko szukać gdzie by tu wytknąć coś i napisać coś na Suareza.
0
A kto powiedział że napastnik nie może asystować?
0
Mamy Suareza i Neymara :P i Rafinhe
0
Na 2 Rafinha i na 3 Messi
0
To teraz ten Suarez przyczynił się do dwóch bramek. I co ty na to? Suarez nie gra tak źle jak to widzicie.
0
Gdzie są te osoby co hejtowali Suareza??? Dwa razy włączył się do akcji i juz dwie bramki.
0
Dokładnie. Wspaniałe przyjęcie Suareza i bramka i teraz Suarez asysta.
0
No i ten wspaniały mecz Rafinha uhonorował bramką.
0
Zero wiary...... Juz się odechciewa z tobą pisać bo tylko krytykujesz wszystko.
0
Zobaczymy co będziesz pisał jak się rozkręci w następnym sezonie. Akurat jest to jeden z nielicznych napastników, który jest bardzo dobry i potrafi współpracować z Neymarem i Messim, nie ma z Messim żadnej spiny jak to było z Ibrą. Może nie gra rewelacyjnie ale już zaliczył parę bardzo ładnych asyst.
1
Nie. Ale wkurzają mnie juz te komentarze. Co mecz Barcy wyzywacie Suareza, piszecie takie bzdury, a jak strzeli gola to wychwalacie go. Ileż można. Jak w następnym sezonie będzie lądował bramki to będzie najlepszy napastnik, najlepszy transfer....... No kur.... Ileż można czytać non stop te same lamenty pod każdym meczem Barcy.
4
Przed bramką Neymar po co drybluje, jest do zmiany a teraz jest Neymar...... Wieje tu sezonowcami. Najpierw hejtuja każdego, sprzedają wszystkich a po bramce czy wygranej wszystko zmienia się o 180 stopni.
0
Dokładnie i pisane że połowa zawodników jest do zmiany.
0
Trochę wiary, Barca przez 15 minut potrafi strzelić dwie bramki. A jest jeszcze druga połowa.
0
Do tego Neymar i Bravo.......
0
Czemu nie ma tu takiego ciśnienia Messiego że piłkę znowu traci? Tylko na Suareza tak ciśnienie a to nie tylko on jest odpowiedzialny za strzelanie bramek.
0
Coś jeszcze, bo nie spisałeś się za bardzo.