0

Cały mecz może trzy okazje do strzelenia bramki. Gra żenująca

0

Mam nadzieje że nie mówisz tego serio, bo jak tak to kup okulary :D gra wygląda fatalnie

0

Dokładnie posiadanie piłki najważniejsze, wynik to sprawa drugo rzędna.

0

Ale ma lepszą grę w defensywie.

0

Nie przesadzaj......

0

Bo by go w Brazylii wysmiali

0

Xavi: przegraliśmy bo murawa była za wysoko ostrzyżona i za sucha.

0

Środek pola juz swoje lata grał, teraz 0 kreatywności, pressingu. Potrzeba przebudowy pomocy bo kiepsko z tym a później mecze przegrane. Dziełem się że Real sprzedaje świetnych i najlepszych zawodników typu Di Maria a to jest rozwiązanie teraz jest ta chęć i kreatywność a u nas nic przez 4 lata jest to samo czyli wielkie G....

0

Teoretycznie tylko praktycznie już nie :D

0

Dokładnie zabrakło Alvesa i statystyki wrzutek spadły i trzeba dobić. Posiadanie piłki jest to teraz tylko wrzutki...... Kompromitacja

0

Hahaha juz 3 punkty poszły

1

Barca bez Messiego nie istnieje po prostu

0

Największe różnice między LE a Martino:
U Martino Barca grała ładny i efektywny futbol, u LE nie da się tego oglądać
U Martino strzelali dużo goli i w całym meczu u Enrique strzelają mało i w drugiej połowie meczu a w pierwszej to się starają zachować czyste konto i posiadanie piłki.

0

Lekko mówiąc grają straszna padake, nie da się tego oglądać i Barca bez Messiego nie istnieje.

0

To pewnie się zastanawia jak ta drużyna może grać taka padake. Prawda jest taka Barca bez Messiego nie istnieje.

0

Mega piach to najlżejsze określenie jakie użyłeś, tego nie da się oglądać to jest żenada a nie gra ale posiadanie piłki jest najważniejsze. Drużyna Martino grała dużo lepiej i efektywniej.

0

Czyli gramy tak jak zawsze i jesteśmy wierni swojemu stylowi.

0

Co ty chcesz od Montoi pracuje w obronie dużo lepiej niż Alves. Raz dał się zrobić jak dziecko ale gra nie źle.

0

Jest? Bo nawet nie zauważyłem.

3

Nie tylko Realowi. Ale jedno jest pewne poziom sędziowania w Hiszpanii jest daleki od perfekcji.

1

Co ten sędzia odwalił.

0

Dokładnie. Oby on coś wniósł do gry bo będzie kiepsko

0

Dokładnie ale jest inny problem nie ma lepszych zamienników. Adama jak nic na następny sezon do pierwszego składu.

0

O sory nie zauważyłem :D

0

Nie wiem jak Pedro radzi sobie na PO ale wiem ze potrzebny jest on na lewym skrzydle jako zastępca Neymara

0

Miło zobaczyć jakiś sensowny i nikogo nie obrazujący komentarz Kibica innego klubu.

0

Montoya gra na pewno lepiej na prawej stronie niż Alves. Nie gra zjawiskowo czy rewelacyjnie ale lepiej od brazylijczyka

0

Albo częściej chodź na lekcje polskiego.

0

Spokojnie jeszcze ze dwa sezony pogra na prawej stronie Dani Wrzutka Alves także prawa strony będzie obsadzona.

0

Co tu robi Fabregas? On powinien być wspomniany w temacie najlepszy napastnik. U Martino grał w ataku w pomocy to rzadkość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?