xKamilX8
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cały mecz może trzy okazje do strzelenia bramki. Gra żenująca
0
Mam nadzieje że nie mówisz tego serio, bo jak tak to kup okulary :D gra wygląda fatalnie
0
Dokładnie posiadanie piłki najważniejsze, wynik to sprawa drugo rzędna.
0
Ale ma lepszą grę w defensywie.
0
Nie przesadzaj......
0
Bo by go w Brazylii wysmiali
0
Xavi: przegraliśmy bo murawa była za wysoko ostrzyżona i za sucha.
0
Środek pola juz swoje lata grał, teraz 0 kreatywności, pressingu. Potrzeba przebudowy pomocy bo kiepsko z tym a później mecze przegrane. Dziełem się że Real sprzedaje świetnych i najlepszych zawodników typu Di Maria a to jest rozwiązanie teraz jest ta chęć i kreatywność a u nas nic przez 4 lata jest to samo czyli wielkie G....
0
Teoretycznie tylko praktycznie już nie :D
0
Dokładnie zabrakło Alvesa i statystyki wrzutek spadły i trzeba dobić. Posiadanie piłki jest to teraz tylko wrzutki...... Kompromitacja
0
Hahaha juz 3 punkty poszły
1
Barca bez Messiego nie istnieje po prostu
0
Największe różnice między LE a Martino:
U Martino Barca grała ładny i efektywny futbol, u LE nie da się tego oglądać
U Martino strzelali dużo goli i w całym meczu u Enrique strzelają mało i w drugiej połowie meczu a w pierwszej to się starają zachować czyste konto i posiadanie piłki.
0
Lekko mówiąc grają straszna padake, nie da się tego oglądać i Barca bez Messiego nie istnieje.
0
To pewnie się zastanawia jak ta drużyna może grać taka padake. Prawda jest taka Barca bez Messiego nie istnieje.
0
Mega piach to najlżejsze określenie jakie użyłeś, tego nie da się oglądać to jest żenada a nie gra ale posiadanie piłki jest najważniejsze. Drużyna Martino grała dużo lepiej i efektywniej.
0
Czyli gramy tak jak zawsze i jesteśmy wierni swojemu stylowi.
0
Co ty chcesz od Montoi pracuje w obronie dużo lepiej niż Alves. Raz dał się zrobić jak dziecko ale gra nie źle.
0
Jest? Bo nawet nie zauważyłem.
3
Nie tylko Realowi. Ale jedno jest pewne poziom sędziowania w Hiszpanii jest daleki od perfekcji.
1
Co ten sędzia odwalił.
0
Dokładnie. Oby on coś wniósł do gry bo będzie kiepsko
0
Dokładnie ale jest inny problem nie ma lepszych zamienników. Adama jak nic na następny sezon do pierwszego składu.
0
O sory nie zauważyłem :D
0
Nie wiem jak Pedro radzi sobie na PO ale wiem ze potrzebny jest on na lewym skrzydle jako zastępca Neymara
0
Miło zobaczyć jakiś sensowny i nikogo nie obrazujący komentarz Kibica innego klubu.
0
Montoya gra na pewno lepiej na prawej stronie niż Alves. Nie gra zjawiskowo czy rewelacyjnie ale lepiej od brazylijczyka
0
Albo częściej chodź na lekcje polskiego.
0
Spokojnie jeszcze ze dwa sezony pogra na prawej stronie Dani Wrzutka Alves także prawa strony będzie obsadzona.
0
Co tu robi Fabregas? On powinien być wspomniany w temacie najlepszy napastnik. U Martino grał w ataku w pomocy to rzadkość.