1

Coś czuję że Barca wygra ten finał.... Druga połowa słaba ale oszczędzali się na Atletico, a po drugie jak zagrają tak jak pierwszy mecz i pierwsza połowę tego meczu będą mieli duże szanse na Puchar Europy. Brawa dla zawodników za te mecze i nareszcie po 4 latach Barca zagra w finale :)

0

Taki wynik jest możliwy..... Barca gra gówno a Bayern coraz to lepiej i konsekwentnie idą po kolejne gole

1

Barca na stojąco oddaje ten mecz..... A jeszcze będzie tak, że to Bayern wystąpi w finale i się nie zdziwie.

5

Już jutro widzę te informacje.... Polskie media się posrają tym, że Lewy strzelił gola Barcelonie, znowu będą trąbić tygodniami tak jak to było po meczu z Realem.

39

http://ligamistrzow.sport.tvp.pl/20012872/mueller-mozemy-zaszokowac-swiat-futbolu

Jak dla mnie przyda mu się jeszcze jedna nauczka :D

0

To prawda jego ostatnie transfery były trafne i jak najbardziej opłacalne..... Pokazał na koniec swojej pracy, że jednak potrafi pomoc drużynie i sprowadzić odpowiednich zawodników

0

Tak ale można wiedzieć to w inny sposó: Bravo przyszedł do klubu z światowej czołówki i kiedy ma okazję by pokazać się robi to....... Ma trudniej ponieważ czasem przez cały mecz zostaje bez interwencji a nagle któryś z obrońców popełnia błąd i Bravo wtedy pokazuje jakiej klasy jest bramkarzem.... Jak najbardziej należy mu się to trofeum, przyszedł do Barcy i wiele razy ratował czyste kont.

8

Nawet nie trzeba oglądać meczu by wiedzieć co się tam dzieje..... Tutaj jest relacja tekstową i to działająca szybciej niż komentator w meczu :D

0

Co ten Pedro......

0

Przy takiej grze i wyniku to mogłoby być samobójstwem

0

Co ty chcesz od Rafinhii?? Ten mecz gra dobrze nawet bym powiedział, że to była jego najlepsza połowa

0

Oby bo jakoś nie widzę tego że Valencia dziś urwie punkty Realowi.

0

Suarez i Neymar ponownie dostarczają nam emocji i wyczekiwanie na tego gola do końca meczu..... Skuteczność u nich to nie wygląda jakoś dobrze

7

Coś mi się wydaje, że w dzisiejszym meczu zobaczymy na boisku Vermaelena... Pod koniec meczu to by był dobry pomysł by Belg zagrał..

0

Tak, a później zawodników na najważniejsze mecze sezonu dopadnie zadyszka.... Enrique wie co robić i bardzo dobrze rotuje składem.

0

Może i nie sprzedaje, ale jeżeli sam zawodnik będzie chciał odejść to będą musieli go sprzedać.... A kogo kupi Barca to pewnie dowiemy się w swoim czasie....

0

Jak Juve odrzuca taka ofertę to zainteresować się Verattim czy Kovaciciem z Interu, a koszt zamkną by się do 50 mln..... Pogba to świetny zawodnik ale cena jaka chce Juve za niego to gruba przesada...

0

A to tylko taki znalazłem jak na razie

0

Guardiole zniszczyła bestia, która sam stworzył :)

0

Podsumowując Guardiole zniszczyła bestia, która sam stworzył :D ( chodzi mi i o Messiego ale i o całą Barce). Dobra lelekcja pokory dla Neuera

0

A co najlepsze stwierdzili ci eksperci " Barca nie gra dziś z Bayernem, Barca gra dziś z Lewandowskim"

0

Żeby się nie zdziwił jak będzie wyciągał kilkakrotnie piłkę z siatki.... :D

0

Chodzą słuchy ze Mathieu jutro nie zagra z powodu jakiegoś urazu.. Będzie to osłabienie obrony w meczu z Bayernem a jakoś nie widzę w takim meczu Mascherano na środku obrony

http://transfery.info/75060,obronca-barcelony-nie-zagra-z-bayernem

0

Owszem Vietto dysponuje większym talentem ale jest on napastnikiem, a Turek jest pomocnikiem i gra bardzo dobrze w tym sezonie.... Dobry zawodnik na przyszłość

0

A tak rzeczywiście pomyliłem się. Dzięki za uwagę....

0

Barca powinna mocno zainteresować się i ściągnąć Calhanoglu (Zawodnik Bayernu Leverkusen) byłby to dobry zawodnik na przyszłość Barcy.

0

Możne nie ma tak znakomitego sezonu jak w Sevilli, ale gra dobrze... Całkiem dobrze sobie radzi od początku sezonu

1

Ulga moje przeczucie się nie sprawdziło

0

Gra jak cały zespół.... Ale jak się chce tylko na jednego zawodnika zwalić wszystko to później większe pół komentarzy to hejty na Rakiticia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?