xKamilX8
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Coś czuję że Barca wygra ten finał.... Druga połowa słaba ale oszczędzali się na Atletico, a po drugie jak zagrają tak jak pierwszy mecz i pierwsza połowę tego meczu będą mieli duże szanse na Puchar Europy. Brawa dla zawodników za te mecze i nareszcie po 4 latach Barca zagra w finale :)
0
Taki wynik jest możliwy..... Barca gra gówno a Bayern coraz to lepiej i konsekwentnie idą po kolejne gole
1
Barca na stojąco oddaje ten mecz..... A jeszcze będzie tak, że to Bayern wystąpi w finale i się nie zdziwie.
5
Już jutro widzę te informacje.... Polskie media się posrają tym, że Lewy strzelił gola Barcelonie, znowu będą trąbić tygodniami tak jak to było po meczu z Realem.
39
http://ligamistrzow.sport.tvp.pl/20012872/mueller-mozemy-zaszokowac-swiat-futbolu
Jak dla mnie przyda mu się jeszcze jedna nauczka :D
0
To prawda jego ostatnie transfery były trafne i jak najbardziej opłacalne..... Pokazał na koniec swojej pracy, że jednak potrafi pomoc drużynie i sprowadzić odpowiednich zawodników
0
Tak ale można wiedzieć to w inny sposó: Bravo przyszedł do klubu z światowej czołówki i kiedy ma okazję by pokazać się robi to....... Ma trudniej ponieważ czasem przez cały mecz zostaje bez interwencji a nagle któryś z obrońców popełnia błąd i Bravo wtedy pokazuje jakiej klasy jest bramkarzem.... Jak najbardziej należy mu się to trofeum, przyszedł do Barcy i wiele razy ratował czyste kont.
8
Nawet nie trzeba oglądać meczu by wiedzieć co się tam dzieje..... Tutaj jest relacja tekstową i to działająca szybciej niż komentator w meczu :D
0
Co ten Pedro......
0
Przy takiej grze i wyniku to mogłoby być samobójstwem
0
Co ty chcesz od Rafinhii?? Ten mecz gra dobrze nawet bym powiedział, że to była jego najlepsza połowa
0
Oby bo jakoś nie widzę tego że Valencia dziś urwie punkty Realowi.
0
Suarez i Neymar ponownie dostarczają nam emocji i wyczekiwanie na tego gola do końca meczu..... Skuteczność u nich to nie wygląda jakoś dobrze
7
Coś mi się wydaje, że w dzisiejszym meczu zobaczymy na boisku Vermaelena... Pod koniec meczu to by był dobry pomysł by Belg zagrał..
0
Tak, a później zawodników na najważniejsze mecze sezonu dopadnie zadyszka.... Enrique wie co robić i bardzo dobrze rotuje składem.
0
Może i nie sprzedaje, ale jeżeli sam zawodnik będzie chciał odejść to będą musieli go sprzedać.... A kogo kupi Barca to pewnie dowiemy się w swoim czasie....
0
Jak Juve odrzuca taka ofertę to zainteresować się Verattim czy Kovaciciem z Interu, a koszt zamkną by się do 50 mln..... Pogba to świetny zawodnik ale cena jaka chce Juve za niego to gruba przesada...
0
A to tylko taki znalazłem jak na razie
0
http://m.meczyki.pl/skroty/46705/fc_barcelona_bayern_monachium_30.html. Skrót nr 2
0
Guardiole zniszczyła bestia, która sam stworzył :)
0
Podsumowując Guardiole zniszczyła bestia, która sam stworzył :D ( chodzi mi i o Messiego ale i o całą Barce). Dobra lelekcja pokory dla Neuera
0
A co najlepsze stwierdzili ci eksperci " Barca nie gra dziś z Bayernem, Barca gra dziś z Lewandowskim"
0
Żeby się nie zdziwił jak będzie wyciągał kilkakrotnie piłkę z siatki.... :D
0
Chodzą słuchy ze Mathieu jutro nie zagra z powodu jakiegoś urazu.. Będzie to osłabienie obrony w meczu z Bayernem a jakoś nie widzę w takim meczu Mascherano na środku obrony
http://transfery.info/75060,obronca-barcelony-nie-zagra-z-bayernem
0
Owszem Vietto dysponuje większym talentem ale jest on napastnikiem, a Turek jest pomocnikiem i gra bardzo dobrze w tym sezonie.... Dobry zawodnik na przyszłość
0
A tak rzeczywiście pomyliłem się. Dzięki za uwagę....
0
Barca powinna mocno zainteresować się i ściągnąć Calhanoglu (Zawodnik Bayernu Leverkusen) byłby to dobry zawodnik na przyszłość Barcy.
0
Możne nie ma tak znakomitego sezonu jak w Sevilli, ale gra dobrze... Całkiem dobrze sobie radzi od początku sezonu
1
Ulga moje przeczucie się nie sprawdziło
0
Gra jak cały zespół.... Ale jak się chce tylko na jednego zawodnika zwalić wszystko to później większe pół komentarzy to hejty na Rakiticia