xLuQasz
Dołączył/a: marzec 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Teraz mamy najlepszy atak na świecie MSN i pomoc najgorszą od lat, a jeszcze kilka lat temu mieliśmy najlepszą pomoc na świecie typu: Iniesta, Xavi, Fabregas czy Busqets w wielkiej formie i wystarczył taki atak jak Villa, Messi, Pedro czy Sanchez
7
Diego Alves to jednak jest dzik pod względem obrony karnych skoro 3/8 tylko wpuścił.
22
Ter Stegen
Aleix - Umtiti - Mathieu - Alba
Rakitic - Busqets - Iniesta
MSN
Taki skład obstawiam.
0
Myślę że Neymar i Messi na czele spokojnie poprowadzą po zwycięstwo.
1
Błagam wytrzymajcie te 5 min.
0
Szefunio wchodzi wiec będzie dobrze
0
Widać brak Neymara w takich meczach jak ten , gdy bierze grę na siebie i potrafi przedryblować kilku zawodników i wyłożyć piłkę Messiemu czy Suareaowi.
0
Wygrać nie trzeba wystarczy remis ;)
1
Iniesta powinien jeszcze w pierwszej połowie wejść za Gomesa
1
Neymar jednak przydaje się w takich spotkaniach bo on potrafi ciągnąć grę do przodu i męczyć przeciwnika.
3
Coś czuje że Enrique dziś znowu nas zaskoczy.
3
Myślę że w obecnej formie co jest Napoli, to będzie bardzo ciekawy pojedynek między Realem. I wcale bym się nie zdziwił jak by Real przegrał.
0
Szkoda tej kontuzji, ale myślę że nie powinien opuścić dużej ilości meczów bo będzie grał napewno z maską.
0
Hahaha goooool Vidal xd
3
A większość krytykował Enrique że beznadziejny skład wystawił i że już liga stracona ... I CO ?! 2-0 !
0
Dobry skład wg mnie . Kilku zawodnikom należy się odpoczynek tym bardziej że na Atletico muszą być wypoczęci.
1
Mimo tego że ten sezon nie jest taki dobry względem formy Barcelony pod wodzą Luisa Enrique, to mimo wszystko chciałbym aby Luis został jeszcze minimum dwa lata. Lecz w przyszłości chciałbym jeszcze zobaczyć Pepa na ławce trenerskiej i kto wie , może znowu znajdzie gracza na miarę Barcelony za kilkanaście lat gdy skończy się era Messiego.
0
Niech wyjdą systemem 4-2-3-1 z Cillesen, Roberto-Piqe -Umtiti -Alba,Mascherano - Gomes/Rakitic , Vidal -Messi-Neymar/Tyran i na ataku Suarez
Skoro z Betisem w końcówce meczu ta formacja się sprawdziła to czemu by jej nie wykorzystać skoro nie ma KRÓLA środka pola INIESTY i Busqetsa .
0
Jeszcze dogonimy Real, a może nawet przegonimy. Patrząc na to jaką my mieliśmy przewagę w zeszłym sezonie to wszystko może się wydarzyć. Tym bardziej że większość meczy jakie teraz rozgrywamy będą u siebie. A końcówkę sezonu mamy całkiem niezłą patrząc z kim będziemy grać.
0
Bardzo dobry skład na dzisiejszy mecz, przynajmniej Umtiti odpocznie .
0
Tu chodzi ze na tyle to klub dostał za Neymara. A do tego dochodza prawa do zawodnika oraz bonusy + premia dla samego zawodnika.
0
A w dodatku każda piłka trafiona Umtitiego w rękę w naszym polu karnym ( było kilka takich sytuacji ) nie została zamieniona na rzut karny :D
13
Umtiti co zagra ręką w polu karnym to nigdy nie ma karnego xd TALIZMAN
0
Ale większość ma ból dupy do Enrique że nie wystawił Vidala. A jak w końcu go wystawi z silniejszym rywalem i zagra fatalnie to będą pisać że Lucho jednak miał rację ... jak ja nie lubię takich ludzi
0
A mi się wydaje że będzie grał co drugi mecz , i w weekend właśnie Aleix Vidal zagra.
13
Powinni spróbować wymienić Gomesa na Coutinho + dopłata z naszej strony
0
Myślę że Neymar się w końcu odblokuje w lidze i strzeli ze dwie bramki.
0
Chciałbym aby MSN trwało tak długo, aż któryś z nich zakończy karierę. W tedy to było by chyba najlepsze trio jakie kiedykolwiek istniało.
1
Myślę że z Monaco w tej formie Real mógł by mieć ciężko.
0
Chciałbym Bayer Leverkusen i goleade w obu meczach. W tedy Messi mógłby pobić rekord i na pewno pokazać że Barcelona jest w świetnej formie w tej Edycji Ligi Mistrzów.