3

Teraz mamy najlepszy atak na świecie MSN i pomoc najgorszą od lat, a jeszcze kilka lat temu mieliśmy najlepszą pomoc na świecie typu: Iniesta, Xavi, Fabregas czy Busqets w wielkiej formie i wystarczył taki atak jak Villa, Messi, Pedro czy Sanchez

7

Diego Alves to jednak jest dzik pod względem obrony karnych skoro 3/8 tylko wpuścił.

22

Ter Stegen
Aleix - Umtiti - Mathieu - Alba
Rakitic - Busqets - Iniesta
MSN
Taki skład obstawiam.

0

Myślę że Neymar i Messi na czele spokojnie poprowadzą po zwycięstwo.

1

Błagam wytrzymajcie te 5 min.

0

Szefunio wchodzi wiec będzie dobrze

0

Widać brak Neymara w takich meczach jak ten , gdy bierze grę na siebie i potrafi przedryblować kilku zawodników i wyłożyć piłkę Messiemu czy Suareaowi.

0

Wygrać nie trzeba wystarczy remis ;)

1

Iniesta powinien jeszcze w pierwszej połowie wejść za Gomesa

1

Neymar jednak przydaje się w takich spotkaniach bo on potrafi ciągnąć grę do przodu i męczyć przeciwnika.

3

Coś czuje że Enrique dziś znowu nas zaskoczy.

3

Myślę że w obecnej formie co jest Napoli, to będzie bardzo ciekawy pojedynek między Realem. I wcale bym się nie zdziwił jak by Real przegrał.

0

Szkoda tej kontuzji, ale myślę że nie powinien opuścić dużej ilości meczów bo będzie grał napewno z maską.

0

Hahaha goooool Vidal xd

3

A większość krytykował Enrique że beznadziejny skład wystawił i że już liga stracona ... I CO ?! 2-0 !

0

Dobry skład wg mnie . Kilku zawodnikom należy się odpoczynek tym bardziej że na Atletico muszą być wypoczęci.

1

Mimo tego że ten sezon nie jest taki dobry względem formy Barcelony pod wodzą Luisa Enrique, to mimo wszystko chciałbym aby Luis został jeszcze minimum dwa lata. Lecz w przyszłości chciałbym jeszcze zobaczyć Pepa na ławce trenerskiej i kto wie , może znowu znajdzie gracza na miarę Barcelony za kilkanaście lat gdy skończy się era Messiego.

0

Niech wyjdą systemem 4-2-3-1 z Cillesen, Roberto-Piqe -Umtiti -Alba,Mascherano - Gomes/Rakitic , Vidal -Messi-Neymar/Tyran i na ataku Suarez
Skoro z Betisem w końcówce meczu ta formacja się sprawdziła to czemu by jej nie wykorzystać skoro nie ma KRÓLA środka pola INIESTY i Busqetsa .

0

Jeszcze dogonimy Real, a może nawet przegonimy. Patrząc na to jaką my mieliśmy przewagę w zeszłym sezonie to wszystko może się wydarzyć. Tym bardziej że większość meczy jakie teraz rozgrywamy będą u siebie. A końcówkę sezonu mamy całkiem niezłą patrząc z kim będziemy grać.

0

Bardzo dobry skład na dzisiejszy mecz, przynajmniej Umtiti odpocznie .

0

Tu chodzi ze na tyle to klub dostał za Neymara. A do tego dochodza prawa do zawodnika oraz bonusy + premia dla samego zawodnika.

0

A w dodatku każda piłka trafiona Umtitiego w rękę w naszym polu karnym ( było kilka takich sytuacji ) nie została zamieniona na rzut karny :D

13

Umtiti co zagra ręką w polu karnym to nigdy nie ma karnego xd TALIZMAN

0

Ale większość ma ból dupy do Enrique że nie wystawił Vidala. A jak w końcu go wystawi z silniejszym rywalem i zagra fatalnie to będą pisać że Lucho jednak miał rację ... jak ja nie lubię takich ludzi

0

A mi się wydaje że będzie grał co drugi mecz , i w weekend właśnie Aleix Vidal zagra.

13

Powinni spróbować wymienić Gomesa na Coutinho + dopłata z naszej strony

0

Myślę że Neymar się w końcu odblokuje w lidze i strzeli ze dwie bramki.

0

Chciałbym aby MSN trwało tak długo, aż któryś z nich zakończy karierę. W tedy to było by chyba najlepsze trio jakie kiedykolwiek istniało.

1

Myślę że z Monaco w tej formie Real mógł by mieć ciężko.

0

Chciałbym Bayer Leverkusen i goleade w obu meczach. W tedy Messi mógłby pobić rekord i na pewno pokazać że Barcelona jest w świetnej formie w tej Edycji Ligi Mistrzów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?