xLuQasz
Dołączył/a: marzec 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dopiero 15 min. A większość już płacze ... ważne że Barcelona może tworzyć akcję których brakowało w niektórych meczach.
0
Umtiti na pozycji Neymara xd
4
Wszyscy narzekają na Gomesa, a ja uważam że ten zawodnik potrzebuje minut bo może być przyszłością Barcelony.
2
To jest ten dzień w którym Real przegra mecz .
0
Ja bym chciał Bayer i powtórzenie goleady z przed kilku lat przez Messiego, to był by wyczyn i rekord był by może poprawiony.
0
Czy Messi wyrówna rekord fazy grupowej czy nie to akurat jest najmniej istotne. Ważne że zagrali w końcu jakiś dobry mecz na poziomie.
0
Moim zdaniem Reus powinien wygrać. W końcu strzelił Legii , potędze polskiej ekstraklasy xd ( żart )
0
Chciałbym każdego byle nie nie PSG I Arsenalu bo ile można mieć to samo w losowaniu.
14
Piszczek nie był by zmiennikiem, bo spokojnie wygryzł by Roberto.
0
Jeśli chodzi o weterana wolał bym Piszczka
8
Jak myślicie, dobije 100 goli do końca swojej kariery? Bo myślę że spokojnie ma taką szansę.
19
Moim zdaniem to obsadę trenera Argentyny powinien objąć Diego Simeone. On by poukładał tą drużynę
0
Moim zdaniem obsadę trenera Argentyny powinien objąć Diego Simeone. On by poukładał ten zespół.
A co do Neymara przyznam że jest w świetnej formie w swojej reprezentacji, ma dopiero 24 lata a już ma 50 goli , jestem ciekaw czy dobije 100 goli do końca swojej kariery.
0
O kur... 6 kartka dla Barcy ...
0
Patrząc na wczorajszą grę Cancelo to jest moim faworytem jak na razie na prawą obronę. Ma to coś co Alves w linii ataku i w obronie też sobie radzi.
2
Mats się nie pier***doli :D
1
Najważniejsze 3 pkt. na trudnym terenie a to ile wygraliśmy i jak grali w tej chwili jest najmniej istotne.
0
Umtiti niezły mecz w jego wykonaniu.
3
Co sądzicie o Florenzim z Romy na PO ?
0
Wszystko w rękach Piqe, Ter Stegenie, Iniescie i Messiego.
0
Marzy mi się taki scenariusz. Bayern wygrywa z Atletico dzięki bramce Lewandowskiego, Real wygrywa z City, w finale Bayern dzięki bramką Lewandowskiego daje zwycięstwo w lidze mistrzów. Takie zakończenie sezonu jak dla mnie było by piękne ponieważ Lewandowski miał by szanse na ZP choć marzy mi się aby Suarez ją zdobył :D
0
Marzy mi się taki scenariusz. Bayern wygrywa z Atletico dzięki bramce Lewandowskiego, Real wygrywa z City, w finale Bayern dzięki bramką Lewandowskiego daje zwycięstwo w lidze mistrzów. Takie zakończenie sezonu było by bardzo piękne :D
0
Juz widzę ból dupy przez miesiąc za te 3 karne xD
0
W takim meczu nie z byle kim najważniejsze że nie przegrali , i Villareal zasłużył na remis bo dobrze zagrali. Real też ma ciężki mecz wiec liczę, że też może stracić punkty i nie będzie co płakać bo nadal mamy ogromną przewagę.
2
Przed meczem większość pisała że remis będzie dobrym wynikiem, a teraz nagle każdy płacze ... Atletico przegrało , Real też ciężki mecz czeka wiec nie płaczcie bo i tak mamy 9 pkt. Przewagi i ważne że gramy w pełnym składzie z Realem.
0
Jak mają odpaść to z najlepszym ;)
0
Moje typy :
Bayern - Real
City - Atletico
PSG - Benfika
Barcelona - Wolfsburg
0
Mathieu też gra całkiem nieźle ;)