2

więzadła to jest cholerstwo ludzie po kontuzji kariere kończą albo zawieszają swoja aktywność sportową. Mięsień natomiast jest skonstruowany tak,że posiada mozliwosc całkowitej regeneracji i 99% przypadków nawet rozerwanych mięśni sie zrasta całkowicie. Dembele w dodatku jest czarny co jak wiemy ma ogromny wpływ gdyż włokna u osób czarnoskórych są troszke inne, dla zachowania autentyczności nie będe zaglądał w podr. Od biologi,, ale można być całkowicie spokojnym o miesień po operacji. Istnieje duża szansa,ze nawet wróci do gry w tym roku z uwagi właśnie tych"murzyńskich mięśni" standard tych 4 miesięcy jest obliczony na zwykłego europejczyka, zakładam,ze nikt nie bierze pod uwage,ze u Dembele raczej na pewno sie wszystko szybciej zrośnie. Z autopsji wiem równiez jak to wygląda, ponad rok temu skręciłem kostke do tego stopnia,ze zniszczyłem mięśnie wszystkie więzadła z prawej strony i z przodu. Wszystko było rozerwane a czas na dojście do zdrowia to były właśnie 4 miesiace. pamietam,ze po konsultacji z ortopedą po miesiacu juz mogłem grac! oczywiscie ta diagnoza była bardzo błędna i grać nie mogłem bo szybko mi sie odnowiła kontuzja, ale ponownie odczekałem miesiac intesywnych terapi z fizjoterapeutą obecnie Widzewa Huberta Gołąbka. Noga jak nowa była juzwe wrześniu.Nie obyło sie bez dawek kolagenu,ale udało sie od tamtego czasu nie pamietam,zebym nawet kiedyś źle stanął na prawej nodze. Kontuzje dwugłowe uda są u mnie bardzo częstez uwagi,że uwielbiam korzystać z szybkościu i dynamiki na którą pracowałem pare lat, bardzo czesto naciągam ten mięsień i juz odpowiednio wiem jak o niego zadbać szkoda,ze Dembele sie tak przeciażył;) Mój organizm jest straszliwie silny, bardzo żadko choruje i posiadam zdolnosc szybkiej regeneracji a nie mam korzeni Afrykańskich :D

19

ta kontuzja mięśniowaa gorsza od więzadeł XDSzybka lekcja biologii Mięsień zawsze moze sie zregenerować, więzadło prawie nigdy do końca sie nie zrasta, szczególnie w wypadku całkowitego zerwania ;)

0

Zycie nie wybacza :D

0

po prostu mam kur** przeczucia, jedynym kto tutaj ocenia to jesteś ty!

0

Teraz myśle,że z Dembele nic nie będzie, ta kontuzja jest wynikiem jego stylu gry i tego,ze opiera wszystko na szybkości, dwójki mogą nie wytrzymać, gdy twoją specjalnościa jjest gaz.

0

Jak Real wygra ten mecz to to będzie duzy ból;p

3

kurcze a ja chviałem sie na fiolet zrobić z okzaji 18stkowej imprezy ;/

4

dopiero co na świat przyszedłem a już zaraz kończe 18 dokładnie za półtorej H :D

1

Nie lekceważcie Paco! jest to piłkarz z pokolenia Kane Immobile Dybala Lacazzeta
Każdy z nich po sezonie 2013/2014 był kocurem

1

cordoba gra w segunda, po co ludzi w bład wprowadzasz...

0

Ale pomysł z Suarezem na LS to jest dramat

6

a ludzie chcieli sławniejszego Bellerina xD

0

przecież tu chodzi o nadgryziony owoc. Jeżeli chodzi o mode to lepiej sobie Xiaomi kupić, też jest teraz wielka moda na nie, a niedługo zdobędą rynek zapewne.

0

W ogóle z jakiej paki Barcelona miała by grać w Ligue 1? xD przecież Nie wiem czy w Ogóle Katalonia by sąsiadowała z Francią. Będzie liga Katalońska i tyle

0

Waldek Sobota to za czasów mistrzostwa śląska był przekozakiem. Drybling miał na prawde na znakomitym poziomie

0

Fifa zaczeła wygrywać z Pesem w 2013, kiedy to Pes zrobił duze zmiany i wypuscił słabą 14 ale kazda kolejna seria to kolejny krok ku doskonałości. The junrey czy inne FM będą niedługo ssały. to smutne,ze Fifa to chce sie oprzeć na tym FM przecież tego typu gra jest robiona dla jednej osoby ew,zeby z ziomkiem pograć. Tworzenie własnej drużyny czy zawodnika to miesiace genialnej zabawy w kazdym przypadku. Co to jest za zabwa jak w grze masz kilka tysiecy oficjalnych zawodników i dziesiątki lig jak i tak mało kto z tego korzys

5

http://www.ppe.pl/publicystyka/3437/gralismy-w-pro-evolution-soccer-2018-konami-walczy-o-europe-i-pozytywnie-zaskakuje.html
Pes idzie w taka strone,że za kilka lat staną sie grą kompletną. Daje tej grze 15 lat i będą mieli monopol w swojej dziedzinie. PeS po prostu dąży do zrobienia gry doskonałej, a wy przeżywacie licencje w grze w której najlepszy zawodnik to ten, który jest najszybszy...

0

te ovr są takie śmieszne xD Bale 89 xD isco 6 XDD Szkoda,że w fifie tacy piłkarze właśnie jak Busquets są zbytecznii. Ten zawodnik spokojnie powinien być w 10. Ronaldo nie oszukujmy sie 90 to jest max. Wie ktos może ile będzie mieć Dembele i Mbappe? o i jeszcze Aguero i Higuain wyższa nota od Auby xD, co z tego,że Auba jest chyba obecnie drugim najlepszym CF... Nie najlepszym nie jest Lewy. Dużo jest zastrzeżeń do Fify

0

co do ćwiąkały i miro jednego nie lubicie bo jest za Realem a drugiego lubicie bo za Barcą. Tak to właściwie wygląda

0

8

ja nie wiem czy wy ślepi jesteście czy po prosu nie wiecie dużo o piłce. Przeciez potencjał gołym okiem widac, szczególnie jak ogląda sie meczy od groma. Denis go ma to widać w poruszaniu sie z piłką.

18

mysla,ze zdana maturka lub prawko też będą podobnie smakowac :D

0

śmiało można powiedzieć,ze zarabianie na własne życie jest lepsze nż nic nie dające lekcje. Oczywiście jak praca Ci odpowiada;p

0

Ile średnio Panowie i Panie zajeło wam zrobienie prawa jazdy k. B? 7 września będe maił równy miesiac a w w przyszłym tygodniu robie teorie mam 25 godzin wyjezdzonych a po 15 moge zdawać praktyke. Moje pytanie czy nie za szybko? Czy w waszym przypadku maiło to jakieś znaczenie?;)

1

Ludzie my nikogo nie sprowadzilismy żeby zmienił nam ten środek pola. Wystarczy pare miesięcy żebyście zapomnieli jak męczymy sie z rozegraniem.

0

już bez przesady aż takich cudów nie zagrał piekny gol i dobre zawody i tyle, na barce jest za słaby

0

Podziękuje jak odbiore wynik matury :D

0

Espanyol sie zbroi

0

I o to i o to. Wczesne zakładanie rodziny jest dojrzałe? Moim zdaniem czesto jest to wpadka i slub z nakazu rodziców,żeby dzieciak nie był z pato rodziny. Znam osoby, które podejmuja prace w wieku 16 lat .We wszystkim jest sposób student ciezko ma życ z własnej kieszeni.

0

selekcja naturalna, twardzi przeżyją reszta odpada. Każdy ma swoją droge i życie, ale co bardziej może powiedzieć o męskości jak nie wojsko?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?