0

@fotohobby jak zagra Eric Garcia to się pochlastam :p

3

@lukasoon15 obudź się kolego hahah

5

Chce tlyko przypomnieć że Alaves ma jedną z najlepszych defensyw w lidze do tego meczu mieli mniej goli straconych co my i real

4

Olmo bardzo słaby mecz ale dwa gole hehe

3

Ferran dziś już przeszedł samego siebie haha może dwa razy przy piłce był xd

4

Lewy ładnie z główki szkoda ze nie wpadło :(

2

@mildan1704 Martin akurat dziś gra bardzo dobrze na stoperze ale co do reszty się zgadzam

2

Zszedł Eric Garcia w drugiej połowie i totalna dominacja Barcelony , żadnych sytuacji przeciwnika . Przypadek nie sądzę ;)

1

Teraz będzie gra Eric Garcia zszedł nie wierzę że się doczekałem ;) żeby te drewno z obrony zeszlo

0

@xavi890 nigdy nie wygraliśmy z ericiem w składzie z jakimś szanującym się rywalem , czujesz to czy nie bardzo xd ?

0

@mati15d gorzej być nie może ;):):):);)

0

@Rifek matko jedyna ty tak poważnie haha ?

3

@FCBGrzesiiek on mówił o bramkarzy ;)

2

@Freeza haha drugiego Puyola boże przeproś Boga za te słowa xd myślę że jak ktoś wychwala w tym meczu Garcię to tlyko naszego bramkarza a nie te drewno w Obronie

2

Mam jedno spostrzeżenie z tej połowy ... Dopóki Eric Garcia będzie grał w obronie nigdy nie wygramy z silnym rywalem ;)

0

@ArcziArtt nasz nowy Puyol xd

3

@Fermin bo to słup xd

1

Obejrzyjcie sobie i raz na zawsze zapamiętajcie Eric Garcia to dno , proszę sobie obejrzeć tą akcję sto razy

2

yamal zawsze chce zrobić coś więcej niż normalny zawodnik xs

3

Lewy jakie ciasteczka gra ale yamal to jednak masakra xd

0

Taki powinien być środkowy obrońca nie za super techniczny ale walczący jak właśnie Martin a nie inne wynalazki typu Garcia

3

Czemu ten Olmo to takie drewno

0

@Guillegavira lewy ma asystę

1

Bernal źle wszedł w mecz często spóźniony , półka odskakuje

1

Może w końcu zejdzie Garcia oby nie mogę patrzeć jak on gra

9

Karny ewidentny ale jak zwykle ...

4

Pierwsza bramka asysta zaliczona dla Lewego ;)

2

Jest brazol jest La zabawa

5

Z Raphinha atak od razu inaczej wygląda ;)

2

@BISHBASHBOSH teraz na to wpadłeś haha ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?