xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fotohobby jak zagra Eric Garcia to się pochlastam :p
3
@lukasoon15 obudź się kolego hahah
5
Chce tlyko przypomnieć że Alaves ma jedną z najlepszych defensyw w lidze do tego meczu mieli mniej goli straconych co my i real
4
Olmo bardzo słaby mecz ale dwa gole hehe
3
Ferran dziś już przeszedł samego siebie haha może dwa razy przy piłce był xd
4
Lewy ładnie z główki szkoda ze nie wpadło :(
2
@mildan1704 Martin akurat dziś gra bardzo dobrze na stoperze ale co do reszty się zgadzam
2
Zszedł Eric Garcia w drugiej połowie i totalna dominacja Barcelony , żadnych sytuacji przeciwnika . Przypadek nie sądzę ;)
1
Teraz będzie gra Eric Garcia zszedł nie wierzę że się doczekałem ;) żeby te drewno z obrony zeszlo
0
@xavi890 nigdy nie wygraliśmy z ericiem w składzie z jakimś szanującym się rywalem , czujesz to czy nie bardzo xd ?
0
@mati15d gorzej być nie może ;):):):);)
0
@Rifek matko jedyna ty tak poważnie haha ?
3
@FCBGrzesiiek on mówił o bramkarzy ;)
2
@Freeza haha drugiego Puyola boże przeproś Boga za te słowa xd myślę że jak ktoś wychwala w tym meczu Garcię to tlyko naszego bramkarza a nie te drewno w Obronie
2
Mam jedno spostrzeżenie z tej połowy ... Dopóki Eric Garcia będzie grał w obronie nigdy nie wygramy z silnym rywalem ;)
0
@ArcziArtt nasz nowy Puyol xd
3
@Fermin bo to słup xd
1
Obejrzyjcie sobie i raz na zawsze zapamiętajcie Eric Garcia to dno , proszę sobie obejrzeć tą akcję sto razy
2
yamal zawsze chce zrobić coś więcej niż normalny zawodnik xs
3
Lewy jakie ciasteczka gra ale yamal to jednak masakra xd
0
Taki powinien być środkowy obrońca nie za super techniczny ale walczący jak właśnie Martin a nie inne wynalazki typu Garcia
3
Czemu ten Olmo to takie drewno
0
@Guillegavira lewy ma asystę
1
Bernal źle wszedł w mecz często spóźniony , półka odskakuje
1
Może w końcu zejdzie Garcia oby nie mogę patrzeć jak on gra
9
Karny ewidentny ale jak zwykle ...
4
Pierwsza bramka asysta zaliczona dla Lewego ;)
2
Jest brazol jest La zabawa
5
Z Raphinha atak od razu inaczej wygląda ;)
2
@BISHBASHBOSH teraz na to wpadłeś haha ?