xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I wszystkie hitowe mecze z potężnym ericiem Garcia w składzie xd
1
Szansa jest bardzo duża ale z taką grą nie wygramy ani z Niemcami i nie wygramy też napewno na wyjeździe w Czechach
1
@ShawnC w końcu ktoś tu mówi mądrze
2
@LRey psycha mu siadła i tyle , nawet widać po niepewnym wzroku, kiedyś pewny siebie , nie przegrywał żadnego pojedynku , żadnych błędów ... Ale to już nie wróci
1
@Luciano99 ja oczywiście też dojrzałem w końcu do tego że Araujo musi opuścić ten klub , nie prezentuje odpowiedniego poziomu
0
@Bogan Garcia nie robi żadnych postępów nadal z nim w składzie przegrywamy wszystkie mecze z silnymi rywalami tracąc 3-4 gole
0
@Bogan co źle napisałem w jego nazwisku xd ?
0
@ShawnC a z Interem to sorry ale kto zawalił xd ?
0
Zróbmy kapitanem Erica Garcię i przegrywajmy wszystkie ważne mecze z nim w składzie tracąc 3-4 gole , taka m propozycje , co wy na to :p ?
0
@krycha2201 Lewandowski , Szczęsny, Raphinha, Pedri, christiansen, Ferran
0
@Zaglloba jednak sekta ma się w najlepsze , wczoraj zagrał znowu fatalny mecz , tragiczny wręcz na pozycji defensywnego pomocnika
0
@Zaglloba następny z sekty że Eric to super zawodnik, matko boska haha wszystkie mecze z nim przegrywamy ważne w składzie. Czy wy tego nie widzicie czy jesteście ślepi xd ?
0
@Fake69 próby nie było bo uciekał od pilki jakby go parzyła
0
@Nope przecież wstawił wczoraj godzinę przed mecze wysryw na Instagramie , że pozamiata wszystkich jest prawie bogiem i wrócił do nieziemskiej formy xd
0
@ACRAB95 ładnie chodził z Realami Oviedo albo innym gironami xd a nie czekaj myślę że nawet Girona to za wysoki pułap :p
0
@Mavcin1980 super obroncom kończą się kontrakty w lato 2026, wystarczy chcieć ... Ale sorry deco nie ma pojęcia i jest słaby.
0
@TAN jak mnie męczy to " Eric jest solidny " ludzie ratunku... On się nie nadaje na ważne mecze bo jest słaby po prostu , mecze z Realem Oviedo owszem to jego poziom. Przegraliśmy wszystkie mecze z nim w składzie w ważnych meczach w tamtym sezonie i w tym... Tracąc po 3-4 gole w każdym , czy jeszcze coś komuś trzeba udowadniać ?
0
@Litman człowieku De Jong nie jest winny w tym meczu on ma inne atuty niż odbiór, potrzebny jest mu koło siebie typowy defensywny pomocnik typu makalele. Ale jak wiadomo w Barcelonie atak top ale obrona jak zwykle totalne zaniedbania.
0
Przyznaję swojego czasu dałem się nabrać na Urugwajczyka, teraz niestety jest jedno wyjście pożegnać w styczniu. Ale nikt go nie kupi...
1
Dalej niech wstawia godzinę przed mecze wpisy na Instagramie , ten gość jest niereformowalny . Masakra jak mnie irytuje ten dzieciak, nic z niego nie będzie. Pokora pokorą i jeszcze raz pokora, on jej nie ma i mieć nie będzie. Nie zapomnę wczorajszej jego miny jak go zdjął Flick.
0
@Bogan jest strasznie słaby, przyjzyjcie się jak on biega , jak pokraka. Pamiętam za czasów szkolnych w taki sposób biegały osoby które z wf-u miały dwóje :p On wogole nie ma mobilności , typowy pinokio
2
W czym leży problem żeby grać Cubarsim i Christiansenem ? Uparty jest ten Niemiec strasznie . Dalej będzie grał Garcia i Cubarsim albo Araujo , nigdy w składzie takiej defensywy nie wygraliśmy ważnego meczu i nigdy nie wygramy....na dzień dzisiejszy mamy 3 stoperów i tylko nimi możemy grać reszta się nie nadaje na poważne mecze , Cubarsi , Duńczyk i Martin. W styczniu przyjdzie stoper albo to koniec sezonu. Ja naliczyłem już blisko 12 meczów kiedy z Ericiem Garcia w składzie tracimy 3-4 gole xd
0
Na sto procent 3 wygrane mecze dadzą nam 8 mke :) , do 4 zespołu tracimy 3 oczka . Ale ważne jest żeby strzelać sporo goli w tych 3 meczach .
0
@turhiay z Niemcami z taką grą może być powtórka z Xaviego i przegrana u siebie
0
Najlpesze jest to że jak wygramy ostatnie 3 mecze to prawdopodobnie będziemy w 8 , dziwna ta liga mistrzów . A wiadomo jakich may rywali na koniec i dwa mecze u siebie. 4 zespół w grupie ma 3 punkty więcej niż d nas.
0
@Gacu95 Torres nigdy nie strzelone meczu o taka stawkę, jeszcze tego nie zauważyłeś xd ?
3
@noface Cubarsi ogólnie jest słaby i bardzo wolny
0
@Bananowysong i zawsze Eric Garcia w podstawie hahaha nasz nowy Messi xd
1
@Kimi88 bardzo dobrze bo to nie jest normalne
0
Który to już mecz przegrany z ericiem Garcia w podstawie z silnym rywalem xd jeszcze nigdy z nim w składzie nie wygraliśmy z nikim mocnym xd