xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@kanver_ uważam że z Chelsea jest ważniejszy mecz niż z Bilbao, chociaż też niewiele zmieni , jak wygramy 3 z ostatnich 4 meczów w Lidze Mistrzów będziemy w 8 m-ce
14
Na środku obrony jest tragiczny a ten dalej swoje , matko boska
1
Wywiad dał tylko żeby koło niego znowu był szum , i nic więcej. Od lat mnie irytuje.
0
@PietrasCoelho bo są tak samo zawistni jak Glik ;)
1
@Ramon_Villaverde brzeczek to jest trenerzyna a nie trener i żadne wygrane z młodzieżówka przeciwko Macedonia czy beznadziejnej Szwecji tego nie zmienia
0
@Chudini123 oszalałaś xd
0
@addept jak dla mnie to jest żółto czerwony :p
1
Taki mały powolny grubasek trochę z niego :p
3
I z ferranem zostaniemy hahaha
17
Podziwiam Gaviego że jeszcze depresji niema po tych kontuzjach
2
Haha co za gość :p on ma jakiś kompleks niższości i wogole kompleksy , ciągle musi udowadniać swoją wartość. Typowe przy zaburzeniu narcystycznym
1
@Szymemdymek matko jedyna xd zaślepienie
2
@mkl87 Eric najjaśniejszy tak jasny że żadnego ważnego meczu jeszcze z nim nie wygraliśmy w składzie na środku obrony xd
3
@andbarca lewy 100 bramek z główki w karierze, Ferran 0 xd
1
@Guillegavira ale Garcia co mecz jest wychwalany xd za co ? Ludzie... Opamiętajcie się . Za czasów Puyola to on by minuty na boisku nie spędził na środku obrony
1
Garcia liderem defensywy według redaktorów xd to już wiem dlaczego tracimy po 3-4 bramki w każdym meczu :p ludzie przestańcie się podniecać tym grajkiem bo on jest słaby , za słaby na bycie defensorem Barcelony
4
@KaammiilM1206 Gavi w tamtym sezonie to praktycznie nic nie grał ;) więc nie wiem w czym go brakuje
0
@MateuszDoniec a ja się nie zgadzam żeby Garcia grał na środku defensywy. Niech gra wszędzie tylko nie na tej pozycji ...
0
@beter2 gościu umowa mu się kończy za 1.5 miejsca może negocjować z każdym klubem na świecie za darmo a nie za 50 mln xd
0
O pięknie by było , byśmy się pozbyli problemu ;) jest fatalny na środku defensywy. Według artykułu to nasz najlepszy defensor , ciekawe dlaczego jak on gra to żadnego meczu nie wygraliśmy z pożądnym zespołem xd
6
Hahhaa kolejny ma ból.duly :p dla mnie to wogole dyskusja bez sensu , bramkarz w polu karnym jest nietykalny i tyle . Co miał Szczęsny nogi w powietrzu trzymać :p ? A może miał latać , wtedy by go nie dotknal
1
@Cule1797 myślę że obrońcy typu Garcia i Cubarsim grający razem nie nadają się do żadnego systemu na tym poziomie ;)
2
@Zino jakoś tego nie widać :p
0
Mówią święta prawdę , problemem obecnie jest zabetonowany Flick i środkowi obrońcy oraz brak klasycznego defensywnego pomocnika .
0
@Guillegavira to jest prawda to nie jest pilarz na Barcelonę chyba że na mecze z Elche :p jego poziom
0
@KibicBarcy84 to nie jest żadne osłabienie , typ się nie nadaje na środek obrony chyba że do 5 ligi
3
@bartulek98 i waży 65 kg xd ja wogole nie rozumiem ja taki typ zawodnika może grać na środku obrony w takim klubie jak Barcelona , to sabotaż
0
@Krzyniu wczoraj się przyglądałem dla Fermina i gdy gramy atakiem pozycyjnym a bramy praktycznie cały mecz on chowa się żeby pilki nie dostać , ucieka od niej . Tak jakby wiedział że straci że jest zbyt ograniczony w kombinacyjnej grze.
0
Co za świetną informacja, w końcu ten paralityk nie zagra
0
Ależ się odkleiliscie redaktorzyny tego serwisu :p