26 maja 2013, 14:45
0
Neymar bedzie zawodnikiem Barcelony od sezonu 2013/2014 czy 2014/2015 .?
23 kwietnia 2013, 22:40
Brak slow. Bayern zasluzenie wygral
23 kwietnia 2013, 22:25
Barca gramy dalej.!!!
30 stycznia 2013, 21:47
Co ten szpaku gada.?!
30 stycznia 2013, 21:36
Haha szpaku mowi ze Dani symulowal
10 marca 2012, 21:35
Wolałbym aby Cesc miał korki nike.
17 marca 2012, 21:35
Rzut wolny- Dawaj Messi.:D
11 marca 2012, 13:35
Vamos Barca.!
11 marca 2012, 17:34
Myślę, że strzeli hat-tricka.:)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Neymar bedzie zawodnikiem Barcelony od sezonu 2013/2014 czy 2014/2015 .?
0
Brak slow. Bayern zasluzenie wygral
0
Barca gramy dalej.!!!
0
Co ten szpaku gada.?!
0
Haha szpaku mowi ze Dani symulowal
0
Co ten szpaku gada.?!
0
Wolałbym aby Cesc miał korki nike.
0
Rzut wolny- Dawaj Messi.:D
0
Vamos Barca.!
0
Myślę, że strzeli hat-tricka.:)