0

Neymar bedzie zawodnikiem Barcelony od sezonu 2013/2014 czy 2014/2015 .?

0

Brak slow. Bayern zasluzenie wygral

0

Barca gramy dalej.!!!

0

Co ten szpaku gada.?!

0

Haha szpaku mowi ze Dani symulowal

0

Niech tego Szpakowskiego zdejmą z antemy !

0

Brawo Sanchez.!

0

Rzut wolny- Dawaj Messi.:D

0

Adriano zostań !

0

Dla mnie lepszy jest Tello. Nie boi sie walki z obrońcami. Co prawda gra troche samolubnie ale jest z niego większy pożytek niż z Cuenki

0

Musimy to wygrać.! Wierze w was.;)

0

Myślę, że strzeli hat-tricka.:)

0

Vamos Barca.!

0

Xavi zasłużył na 9

0

Sędziowie ewidentnie sędziują dla Realu.:/

0

Wolałbym aby Cesc miał korki nike.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?