Bardzo dobrze powiedziane ;) gratki dla CR7, wiadomo że dla nas Barca najlepsza jest ;d Ale CR7 miał mega rok 2014 więc się nie dziwię ze dostał piłkę ;d VEB
Słabiutko w porównaniu do tego co grał w pierwszym meczu. Tak jedyny zawodnik który cos starał sie zrobic na boisku. Bo messi jak piłkę stracił to juz o nią nie walczył, stał obok tego zawodnika i sie patrzył ;)
Komentarze
0
0
Super Barca, oby tak dalej, obraz nędzy i rozpaczy, idr oglądać TVN...
0
powinien dostac 4 mecze, z Tego Leo by je wykorzystał, bo grali by tylko na niego, zeby odrobic strate w bramkach :d VeB
0
Bardzo dobrze powiedziane ;) gratki dla CR7, wiadomo że dla nas Barca najlepsza jest ;d Ale CR7 miał mega rok 2014 więc się nie dziwię ze dostał piłkę ;d VEB
1
VeB... Coś czuję że dziś polegniemy ;/
2
Słabiutko w porównaniu do tego co grał w pierwszym meczu. Tak jedyny zawodnik który cos starał sie zrobic na boisku. Bo messi jak piłkę stracił to juz o nią nie walczył, stał obok tego zawodnika i sie patrzył ;)
2
Liczę na naszą wygraną. Jeśli Suarez wystąpi, to będzie się musiał pilnować i trzymać nerwy an wodzy, Pepe to cham. VeB
2
Sprzedać w Pi z*u. Alexis jest dużo lepszy. Strzela bramy w Arsenalu. Mieli sprzedać Pedro. Z alexisa był by większy pożytek.
1
Dobra młody. Weź zjedz se snikersa bo strasznie gwiazdozysz, a potem idź spać
1
VeB... Coś czuję że dziś polegniemy ;/