O sobie

  • Zainteresowania Płka Nożna , FIFA
  • Ulubiony zawodnik Messi/Neymar/Suarez
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Zawsze

Statystyki

  • Dni w serwisie 4526
  • Liczba komentarzy 47
  • Polecenia 9

Komentarze

0

0

Super Barca, oby tak dalej, obraz nędzy i rozpaczy, idr oglądać TVN...

0

powinien dostac 4 mecze, z Tego Leo by je wykorzystał, bo grali by tylko na niego, zeby odrobic strate w bramkach :d VeB

0

Bardzo dobrze powiedziane ;) gratki dla CR7, wiadomo że dla nas Barca najlepsza jest ;d Ale CR7 miał mega rok 2014 więc się nie dziwię ze dostał piłkę ;d VEB

1

VeB... Coś czuję że dziś polegniemy ;/

Zobacz wszystkie

2

Słabiutko w porównaniu do tego co grał w pierwszym meczu. Tak jedyny zawodnik który cos starał sie zrobic na boisku. Bo messi jak piłkę stracił to juz o nią nie walczył, stał obok tego zawodnika i sie patrzył ;)

2

Liczę na naszą wygraną. Jeśli Suarez wystąpi, to będzie się musiał pilnować i trzymać nerwy an wodzy, Pepe to cham. VeB

2

Sprzedać w Pi z*u. Alexis jest dużo lepszy. Strzela bramy w Arsenalu. Mieli sprzedać Pedro. Z alexisa był by większy pożytek.

1

Dobra młody. Weź zjedz se snikersa bo strasznie gwiazdozysz, a potem idź spać

1

VeB... Coś czuję że dziś polegniemy ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?