0

Komentarz usunięty

0

Super Barca, oby tak dalej, obraz nędzy i rozpaczy, idr oglądać TVN...

0

powinien dostac 4 mecze, z Tego Leo by je wykorzystał, bo grali by tylko na niego, zeby odrobic strate w bramkach :d VeB

0

Bardzo dobrze powiedziane ;) gratki dla CR7, wiadomo że dla nas Barca najlepsza jest ;d Ale CR7 miał mega rok 2014 więc się nie dziwię ze dostał piłkę ;d VEB

1

VeB... Coś czuję że dziś polegniemy ;/

1

Luis Enrique do zwolnienia ! Nie podoba mi się to co ten trener robi ;)

0

Znowu będzie ciężko ;( a real na pionkow trafił ;)

0

No niestety.... tak to wygląda, że bez Messiego nic nie ugramy. Bez niego to jak nasza Ekstraklasa.

0

I 1:0. Bravo Panowie

0

Przecież Marco powinien być kupiony od razu, za.kasy Rakitica. Ranitidine to jakaś pomylka. Marco jest od niego dużo lepszy, skuteczniejszy.

0

Chiciarz nie powiem. Ney nie grał wczoraj tak jak zawsze. Grał ospale. Może temu ze wchodził z ławki.

0

Gimbaza nie jestem, ale Enrique nie lubię. Sądzę że nie potrafi trenować Barcy, ustawić zawodników, ani dobrać taktyki na mecz. :) VeB

0

I dobrze. Ten mec przegramy parę innych z rzędu też i Enrique niech się pakuje. Nie ma zielonego pojęcia o ustawieniu zawodników i taktyce.

0

I jest 1:0. Genialna kontra

0

I znowu przegramy z taką gra *,*

0

I elegancka akcja na 2:0. A to co Suarez zrobił, to lepiej zostawić bez komentarza

0

Pozostawienie ten mecz bez komentarza, ponieważ się posypie że jestem sezonowcem :).

0

Na jakim kanale leci ?

2

Sprzedać w Pi z*u. Alexis jest dużo lepszy. Strzela bramy w Arsenalu. Mieli sprzedać Pedro. Z alexisa był by większy pożytek.

0

2:1. No to barcama rywala

0

Nie wiem po jakiego grzyba trener zmienił obronę jak było idealnie. Po co zmienił coś co było genialne. Tyle meczy i 0 straconych bramek. A on daje Mathieu ma lewą obronę. JA SIE PYTAM PP CO?. Pique miał być na ławie. Pique jest do sprzedania. Miał być Alves-Maszcherano-Mathieu-Alba.
Obrona by była, atak na świecie, a pomocy nie ma. Taki Isco był lepszy niż cała nasza pomoc razem. VeB

0

Gdyby Messi wykorzystał to co zagrał mu Luis to ten mecz wyglądał by i inaczej.

2

Liczę na naszą wygraną. Jeśli Suarez wystąpi, to będzie się musiał pilnować i trzymać nerwy an wodzy, Pepe to cham. VeB

0

Super że Luis zagra. Czekam na to od początku sezonu. Mam tylko nadzieję że Piqé Noe zagra, bo on popełnia takie błędy ze nie idzie. Eibar i Ajax tego nie wykorzystał, ale tam będzie Ronaldo, Benzema.

0

A bo ty student pewnie jestes ;p

0

Jakies kanały na którym poleci?

0

Szpakowski

0

po wczorajszych meczach widac ze cos z liderami jest nie tak... Celna robiła z Realem co chciała...athletico tez nic, a barca?...a barca se cisla elche i znowu z tego nic nie było

0

I kogoś za xaviego

1

Dobra młody. Weź zjedz se snikersa bo strasznie gwiazdozysz, a potem idź spać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?