0

nie jest to może typowa ksiązka ale tak jakby zbiór felietonów poświęconych róznej tematyce na temat futbolu.
wrzucam link do tego:
http://www.magazynkopalnia.com/shop/sklep

0

zainwestuj w "Magazyn Kopalnia" jesli jeszcze nie masz.
W mojej opini to mistrzostwo świata.

2

to jest raczej już potwierdzone od momentu ogłoszenia że Valverde odchodzi z Bilbao, ale niespodzianka była by spora jakby np dzisiaj padło na konferencji nazwisko Blanc ;)

1

Ale bylo by zdziwienie jakby to byl jednak ktos inny ;)

1

jak dla mnie jeśli wygrają w Kielcach to będzie po sprawie bo raczej u siebie tego juz nie wypuszcza, takze najblizszy mecz duzo nam powie.

0

cały czas mnie zastanawia czemu pomimo dobrych wyników Barcy B media w ogole nie wspominaja o Gerardzie?

5

do trzech dni roboczych, zależy od Banku i ilosci banków pośredniczących jeśli takowe są w takim typie przelewu

0

Ja tak mam od dobrych kilku, kiedyś oglądając mecz np właśnie Barcelony nie mogłem wysiedziec w miejscu a teraz wygląda to tak że spokojnie siadam oglądam mecz podczas którego analizuje jaka formacja w danej chwili i jak przechodzą na inne podczas meczu kto jak się ustawia itd. Także podchodzę do yuch spotkań bardziej analitycznie

0

Całkiem możliwe nie mówię że nie bo ja sam mam mieszane odczucia co do tej sytuacji

0

Moim zdaniem ciężko to ocenić z jednej strony faktycznie może dotkną ale powtórki też nie są jednoznaczne jak dla mnie biorąc pod uwagę że z niektórych powtórek ciężko ocenić nawet czy jest styczna już abstrahując od tej sytiacji

0

wlasnie tak sie powinno strzelac karne :D

0

to ja tak jak powyzej ;)

0

Z tym pajacem biegajactmg w czerwonej koszulce to tego nie wygramy

0

spox, daj znac jak cos znajdziesz bo 100 % pewnosci nie mam ale na 95% to cos takiego bylo

1

zdaje mi się że jest bo kiedyś coś podobnego było w Mediolanie i mecz był przesuniety o jeden dzien

0

dzieki ci dobry człowieku :D

0

Drogie Panie i Panowie wiem ze było to wiele razy ale dysponuje ktoś linkiem do pobrania meczu ze srody w dobrej jakosc?

5

powiem wam że właśnie przekopałem sie przez mase róznych wpisów na twiterze i musze powiedzieć że bawią mnie komentarze że los się odpłaci i tak sobie myśle może właśnie odpłacił się wczoraj po tych wszystkich błędnych decyzjach w tym sezonie ;)

0

Jesli chce sie bys klasowa druzyna I grac o LM to nie wypada stracic 4:0

1

Chcialbym cos napisac ale jestem w, takim szoku I euforii ze moge napisac tylko:

Tak to jest Roberto tak to jest ta Barca tak to jest ten cud VAMOS

2

Zyc to tez juz raczej nie I z tego co wiemto zaraz 15 lat bedzie

0

Powiem wam że Pep to ma fantazje obrońcow stawiać na skrzydłach, z bocznych obrońców robić środkowych pomocników i z DM zrobić prawego obrońce to trzeba mieć wyobraźnię. Oczywiście pisze tutaj o szalonych pomysłach od Barcelony zaczynając

0

Z doświadczenia to będzie zupełnie odwrotnie

0

znaczy koncza sie prawa które ostatnio wykupili a gdzie będzie to sie okaze kto wygra

0

PL się konczy w NC po następnym sezonie

1

To wygląda jeszcze gorzej

1

Mamy finał i bardzo dobrze Zapowiada się ciekawie bez względu na to kto będzie drugim finalista dla jednych i drugich będzie to sukces więc w finale napewno nie odpuszczal. VISCA EL BARCA, a na finał daje dwa nazwiska Vidal, Alcacer

2

Spokojnie jak to mawiał mój wykładowca od fizyki najtrudniejsze są pierwsze trzy lata pierwszego roku później jakoś leci :)

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

6

Witam,
Panie i Panowie użytkownicy serwisu mam prośbe czy ktoś z tu obecnych ma może jakiś link do takiego pliku w pdf lub word jak 1000 najczesciej uzywanych slow w jezyku hiszpanskim? kiedys widzialem taki plik ale w zaden sposob nie moge go teraz odszukac. w angielkim jest tego pelno ale ten jezyk to raczej mi teraz nie potrzebny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?