0

Cały Arsenal teraz ograli lisy a za tydzien pewnie dostana wpierdziel od jakiejs drużyny z polowy tabeli

0

fakt tylko dla mnie takie tłumaczenie w ich przypadku jest bez sensu. ok trzeba za cos zyc ale w europie tez za "grosze" nie graja tylko kasuja rok w rok 7 cyfrowe sumy (oczywiscie w czolowych druzynach europejskich)

0

pomysł dobry bo grajek zapowiada sie bardzo dobrze ale cena za niego to max 20 mln euro.

0

w 2010 po meczu z Villareal tak sedzia Xaviego załatwił dał mu 5 zółtą i nie grał w ostatnim meczu.

0

fakt w ostatnim meczu z WHU po wejsciu juz sporo mieszał a to był powrot po kontuzji wiec niech sie rozegra i moze byc naprawde dobrze.

0

Do 10 marca w pakiecie select i wyzej kanaly sa za darmo a co do pozniejszej dystrybucji to jeszcze niema zadnych informacji (https://www.facebook.com/UPCpolska/?fref=nf)

0

z czego Messi. Biografia chyba najlepsza

4

poza Cant del Barca to hymn Sevilli, jeszcze odspiewany przez kibicow cos pieknego, jeszcze L'pool jest atmosfera.

0

no muszę powiedzieć ze Lucho zaszalał z tymi powolaniami

1

troche ch***** L'pool przegrał jeszcze ten wolny z kapelusza.

1

Jak dla mnie bardzo dobra ksiazka pokazuje życie wokol Barcelony że strony kibiców. Moim zdaniem ksiazka naprawde warta polecenia.

0

żadne tam spiski takie tam moje luźne przemyślenia ;)

0

No dokładnie czyli jak chce sie miec wszstko to ze 100 zl trzeba wylozyc co miesiac

1

Jak dla mnie to ostatnio cos podejrzane sa te jego problemy zdrowotne zazwyczaj występują przed jakims meczem bez znaczenia

0

za Canal+ płacisz 49,99 a za Eleven to jeszcze niewiadomo bo oficjalnych komunikatów nie było żeby wogole w ofercie pojawily sie te programy

0

zależy na czym ci zalezy bo np tak jak w moim przypadku pakiet z Canal+ Spoert w UPC jest wart 50 zł a w innych sieciach widziałem juz po 40 wiec jest roznica.

0

jak juz to zrobic z nim cos takiego jak Chelsea z Courtois wypożyczyć na sezon lub dwa i akurat wraca na bramke do nas.

0

a to mozliwe ;) ja gdzies czytałem wersje z tym Euro :)

0

chcieli przełozyc zeby w Ameryce było to rozgrywane tak jak Euro w tych samych latach.

0

fakt na player ogladam eleven odkad tam sa i nie pamietam zeby mi sie choc raz transmisja zaciela

0

Fakt to jak ta druzyna sie rozleciala od zeszlego sezonu to naprawde jest jak dla mnie zagadka tym bardziej ze z kluczowych zawodnikow odszedl tylko Otamendi

0

W lidze tez tak strzelal kilka razy i mu to wychodzilo wiec niema co sie gotowac odrazu.

1

Z tymi karnymi to my mamy cos nie tak jak inne druzyny ida do karnego to prawie pewba bramka a u nas zawsze pierwsze przeczucoe jakie mam to nie strzeli

1

fakt ale wezmy tez po uwage ze czesto na skoczni jest loteria w warunkach np jeden z zawodnikow ma +10 a skoczek za nim dostaje +2 i to jednak daje troche roznicy. zgodze sie oczywiscie ze jesli jest dobra pogoda warunki jednakowe dla wszyskich i wieje pod narty to nalezy to obnizyc bo np w tym sezonie taki Prevc moglby juz w trybunach ladowac ;)

3

fakt kiedys skoki mialy swój urok, belke stawiamy tu i tu i co z tego ze wiatr jednemu pasowal bardziej drugiemu mniej ale bylo mniej przewidywalnosci, z czego jak ktos miał szczescie to mogl zostac niespodziewanie MS jak w 2005 Rok Benkovic. A teraz to wyglada tak ze zawodnik z 4 dziesiatki PS dolatuje do HS i odrazu decyzja o obnizeniu belki o 1-2.

0

co oni brali wypisując ten skład ?

0

A tak poza tym to Liverpool grajac w finale ligi ma juz zapewniony udzial w LE? Oczywiscie zakladajac ze city zgarnie wiecej w lidze.

0

Fakt tez kibicuje Liverpoolowi ale to co oni robia w obronie to wola o pomste do nieba a dodajac ta bezradność w ataku tylko dodaje efektu slabej gry. Co tu duzo mowic przed Kloopem ogrom pracy.

0

swoją drogą to strasznie zajechany rok dla piłkarzy teraz Liga+CdR (ewetualnie inny puchar kraju)+LM a jeszcze po sezonie EURO i CA na koniec igrzyska (nieliczni ale jednak) i ruszamy od poczatku

0

szczerze to robiłe ostatnio rozpoznanie odnosnie takiej sytuacji zeby miec full i Eleven i C+ ale ceny są w granicach 60-70 zł jaka platforma by to nie była.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?