yaya24fcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cały Arsenal teraz ograli lisy a za tydzien pewnie dostana wpierdziel od jakiejs drużyny z polowy tabeli
0
fakt tylko dla mnie takie tłumaczenie w ich przypadku jest bez sensu. ok trzeba za cos zyc ale w europie tez za "grosze" nie graja tylko kasuja rok w rok 7 cyfrowe sumy (oczywiscie w czolowych druzynach europejskich)
0
pomysł dobry bo grajek zapowiada sie bardzo dobrze ale cena za niego to max 20 mln euro.
0
w 2010 po meczu z Villareal tak sedzia Xaviego załatwił dał mu 5 zółtą i nie grał w ostatnim meczu.
0
fakt w ostatnim meczu z WHU po wejsciu juz sporo mieszał a to był powrot po kontuzji wiec niech sie rozegra i moze byc naprawde dobrze.
0
Do 10 marca w pakiecie select i wyzej kanaly sa za darmo a co do pozniejszej dystrybucji to jeszcze niema zadnych informacji (https://www.facebook.com/UPCpolska/?fref=nf)
0
z czego Messi. Biografia chyba najlepsza
4
poza Cant del Barca to hymn Sevilli, jeszcze odspiewany przez kibicow cos pieknego, jeszcze L'pool jest atmosfera.
0
no muszę powiedzieć ze Lucho zaszalał z tymi powolaniami
1
troche ch***** L'pool przegrał jeszcze ten wolny z kapelusza.
1
Jak dla mnie bardzo dobra ksiazka pokazuje życie wokol Barcelony że strony kibiców. Moim zdaniem ksiazka naprawde warta polecenia.
0
żadne tam spiski takie tam moje luźne przemyślenia ;)
0
No dokładnie czyli jak chce sie miec wszstko to ze 100 zl trzeba wylozyc co miesiac
1
Jak dla mnie to ostatnio cos podejrzane sa te jego problemy zdrowotne zazwyczaj występują przed jakims meczem bez znaczenia
0
za Canal+ płacisz 49,99 a za Eleven to jeszcze niewiadomo bo oficjalnych komunikatów nie było żeby wogole w ofercie pojawily sie te programy
0
zależy na czym ci zalezy bo np tak jak w moim przypadku pakiet z Canal+ Spoert w UPC jest wart 50 zł a w innych sieciach widziałem juz po 40 wiec jest roznica.
0
jak juz to zrobic z nim cos takiego jak Chelsea z Courtois wypożyczyć na sezon lub dwa i akurat wraca na bramke do nas.
0
a to mozliwe ;) ja gdzies czytałem wersje z tym Euro :)
0
chcieli przełozyc zeby w Ameryce było to rozgrywane tak jak Euro w tych samych latach.
0
fakt na player ogladam eleven odkad tam sa i nie pamietam zeby mi sie choc raz transmisja zaciela
0
Fakt to jak ta druzyna sie rozleciala od zeszlego sezonu to naprawde jest jak dla mnie zagadka tym bardziej ze z kluczowych zawodnikow odszedl tylko Otamendi
0
W lidze tez tak strzelal kilka razy i mu to wychodzilo wiec niema co sie gotowac odrazu.
1
Z tymi karnymi to my mamy cos nie tak jak inne druzyny ida do karnego to prawie pewba bramka a u nas zawsze pierwsze przeczucoe jakie mam to nie strzeli
1
fakt ale wezmy tez po uwage ze czesto na skoczni jest loteria w warunkach np jeden z zawodnikow ma +10 a skoczek za nim dostaje +2 i to jednak daje troche roznicy. zgodze sie oczywiscie ze jesli jest dobra pogoda warunki jednakowe dla wszyskich i wieje pod narty to nalezy to obnizyc bo np w tym sezonie taki Prevc moglby juz w trybunach ladowac ;)
3
fakt kiedys skoki mialy swój urok, belke stawiamy tu i tu i co z tego ze wiatr jednemu pasowal bardziej drugiemu mniej ale bylo mniej przewidywalnosci, z czego jak ktos miał szczescie to mogl zostac niespodziewanie MS jak w 2005 Rok Benkovic. A teraz to wyglada tak ze zawodnik z 4 dziesiatki PS dolatuje do HS i odrazu decyzja o obnizeniu belki o 1-2.
0
co oni brali wypisując ten skład ?
0
A tak poza tym to Liverpool grajac w finale ligi ma juz zapewniony udzial w LE? Oczywiscie zakladajac ze city zgarnie wiecej w lidze.
0
Fakt tez kibicuje Liverpoolowi ale to co oni robia w obronie to wola o pomste do nieba a dodajac ta bezradność w ataku tylko dodaje efektu slabej gry. Co tu duzo mowic przed Kloopem ogrom pracy.
0
swoją drogą to strasznie zajechany rok dla piłkarzy teraz Liga+CdR (ewetualnie inny puchar kraju)+LM a jeszcze po sezonie EURO i CA na koniec igrzyska (nieliczni ale jednak) i ruszamy od poczatku
0
szczerze to robiłe ostatnio rozpoznanie odnosnie takiej sytuacji zeby miec full i Eleven i C+ ale ceny są w granicach 60-70 zł jaka platforma by to nie była.