yhytla1
Dołączył/a: marzec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
podaję liczby : 13, 21, 24, 33, 41, 49
kto pierwszy ten lepszy, gratuluje wygranej :d sprawdźcie, nie żartuje ;p
0
Nie wiem jak to nazwać, ale mam talent do przewidywania tego co się stanie za chwile. Nie stało się to od dziś, ale już od jakiegoś czasu wiem, np gdy oglądam jakiś film, zgadnę co za chwile dany aktor powie. Tak samo dziś stało mi się 4 razy i piąty właśnie niedawno, gdy Neymar podchodził do jedenastki, wiedziałem, że trafi w słupek. Nie wiem, dziwnie to tak tłumaczyć ale nawet fajnie z tym żyć xd. Komuś przepowiedzieć przyszłość? ;D
0
Niestety się nie powiodło, strasznie zły jestem bo zostało mi tylko zatrzymanie we wskazanym miejscu. Na ostatniej prostej klientka elką zatrzymała się na równorzędnym ( miałem ją po prawej ), więc ja też się zatrzymałem, stoję z 3 sekundy, widzę, że instruktor jej coś tłumaczy, więc ruszyłem i egzaminator mi wymuszenie walnął. Ehh co zrobić :/
9
jutro zdaję prawko na B. strasznego mam stresa, trzymajcie kciuki :)
0
Sorry, juz rozkminilem, nie hejtujcie xd
0
Suarez bral udzial w finale pucharu krola przeciez.
0
Do meczu jeszcze 3 miesiace, wiec wszystko moze sie zmienic :)
0
Messi w tym roku strzelil 48 bramek, droga redakcjo :)
0
Przeciwko Atletico gral przeciez
0
Może dlatego, że nie bylo juz kogo wstawic za ich miejsce, no chyba że Verma :d
7
Sorry chlopaki, nie przestawilem zegarka xd
0
Mecz sie jeszcze nie rozpocząl?! Mial byc o 18.15
0
Jest, jak nie wiesz, to nie pisz.
0
Przeciez spotkanie zakonczylo sie rzutem roznym dla nas, co on pie*doli?!
0
po prostu Luis chciał mieć mocniejszą ławkę ;D
0
chyba to Messi jest na pomocy, czy nie?
1
nie wydaję mi się, Sevilla gra piach jak na razie.
0
Spoko, tylko sie pytam, bo myslalem ze jakies kontuzje, o ktorych nic nie wien :)
0
A dlaczego nie ma Jordiego i Sergio?
3
Wow, Ameryki nie odkryłeś :D
0
Ale kilka razy tez w ligowym meczu wystepowaly :)
0
Wlasnie to jest zaje*iste, wedlug mnie ;)
1
Po jakiej dogrywce?! Przeciez wtedy nie bylo dogrywki, albo ja nie rozumiem kontekstu.
0
zejdź na ziemię. Serio myślisz, że to wszystko jest ''pod dyktando'' Realu? Racja mamy trudny terminarz na początku sezonu, ale mi się wydaję, że to lepiej, bo mamy na razie fazę grupową LM to, można grać z trudniejszymi rywalami w lidze, by potem było łatwiej, gdy będziemy grać w fazie pucharowej, ale to moje zdanie.
3
nie Besiktas go nie chce, tylko on zerwał negocjacje bo mu za mało hajsu dawali ;)
1
w cuda nie wierzymy chyba ;d
0
Coś czuję, że wylosujemy Porto. W każdym razie, ciekawe spotkanie by było z Casillasem w bramce.
0
W 12 spotkaniach, w ktorych strzelal gole.
0
0
Dryblingami gole nie przyjda, chociaz moze pare razy. Ale spojrzmy prawdzie w oczy. Cenie Hazarda, ale ok 40 bramek Neymara do ok 15 Edena w poprzednim sezonie, to chyba robi roznice, nie sadzisz?