yhytla1
Dołączył/a: marzec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale ty śmieszny jesteś, ojej.
0
Nie moge edytować, komentarz do ViscaBarca123
0
Chyba Superpuchar Europy, nie Hiszpanii :)
2
Mam pytanie, wybiera się ktoś z was na Polish Hip-Hop Festival w Płocku?
0
Lloris ma kontuzje 2-3 miesiące, więc raczej się nie skuszą :)
0
Panie Benedito, panu już dziękujemy.
0
Nawet błedu nie potrafisz znalezc xd
0
Hehehehe chce zablysnąc, mhm, dobry jestes xd
0
"wkó*wil" sie pisze przez "u" :))
0
Idz po slownik, a nie mecz ogladasz ;)
10
Pes lepszy pod wzgledem grywalnosci?! hahahahahha
0
Oo dzieki za odpowiedz :)
0
Mam pytanie. Czy w wakacje Barcelona rozgrywa jakis turniej? Cos gdzies tak slyszalem i nie wiem czy to prawda.
2
Nominalną pozycją Adriano jest lewa obrona :)
0
Gdyby nie Higuain, to Argentyna nie znalazłaby się w półfinale z Holadnią, bo o ile dobrze pamiętam, to On strzelił zwycięską bramkę w meczu ćwierćfinałowym z Belgią :)
0
A bilety dla kibiców obu drużyn będą po równo?
0
Dzięki za odpowiedź :)
0
A ja mam pytanie. Jeżeli Barça wygra ligę i puchar
króla, z kim będzie grała w super pucharze
hiszpani? Z zeszłorocznym zdobywcą pucharu króla, superpucharu Hiszpani
0
Obysmy zagrali z bayernem w finale.
0
Bląd jest, barcelona strzeliła w 1 minucie.
0
Najpierw coś sprawdzaj, a potem możesz wypisywać bzdury. Masz tutaj statystyki Messiego i Ronaldo z tego roku. Udane dryblingi również są uwzględnione :) http://iv.pl/images/84294670387735358574.png