1

Ale ty śmieszny jesteś, ojej.

0

Nie moge edytować, komentarz do ViscaBarca123

0

Chyba Superpuchar Europy, nie Hiszpanii :)

2

Mam pytanie, wybiera się ktoś z was na Polish Hip-Hop Festival w Płocku?

0

Lloris ma kontuzje 2-3 miesiące, więc raczej się nie skuszą :)

0

Panie Benedito, panu już dziękujemy.

0

Nawet błedu nie potrafisz znalezc xd

0

Hehehehe chce zablysnąc, mhm, dobry jestes xd

0

"wkó*wil" sie pisze przez "u" :))

0

Idz po slownik, a nie mecz ogladasz ;)

10

Pes lepszy pod wzgledem grywalnosci?! hahahahahha

0

Oo dzieki za odpowiedz :)

0

Mam pytanie. Czy w wakacje Barcelona rozgrywa jakis turniej? Cos gdzies tak slyszalem i nie wiem czy to prawda.

2

Nominalną pozycją Adriano jest lewa obrona :)

0

Gdyby nie Higuain, to Argentyna nie znalazłaby się w półfinale z Holadnią, bo o ile dobrze pamiętam, to On strzelił zwycięską bramkę w meczu ćwierćfinałowym z Belgią :)

0

A bilety dla kibiców obu drużyn będą po równo?

0

Dzięki za odpowiedź :)

0

A ja mam pytanie. Jeżeli Barça wygra ligę i puchar
króla, z kim będzie grała w super pucharze
hiszpani? Z zeszłorocznym zdobywcą pucharu króla, superpucharu Hiszpani

0

Obysmy zagrali z bayernem w finale.

0

Bląd jest, barcelona strzeliła w 1 minucie.

0

Najpierw coś sprawdzaj, a potem możesz wypisywać bzdury. Masz tutaj statystyki Messiego i Ronaldo z tego roku. Udane dryblingi również są uwzględnione :) http://iv.pl/images/84294670387735358574.png

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?