yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Absurdem tej strony sa komentarze do 2000 znaków.
0
cz2. ...co nie umiejsza, że trzeba ich poukładać ale za to własnie trener bierze kase. Pep natomiast dostał team po "Ryjku" i nie ma co gadać, że nie. Jego wielkim wkładem było ułożenie skłuconych i zmanierowanych gwiazd. I w ciagu 4 sezonów dokonał praktycznie całkowitej przebudowy. Ale też miał na to wielkie pieniądze i poparcie wszystki z uwagi na osiągniete na początku wyniki (nie ma co ukrywać miał poprostu w 1 sezonbie sporo szczęscia). Ale tak naprawde żaden z tych dwóch trenerów nie pokazał sobie jak radzi se z presja gdy nie ma wyniku i trzeba gotową drużyne przebudować od nowa. A w tym SAF sprawdził się najlepiej w histori. I nie ma się co oszukiwać. MU w ostanich latach dysponuje tak słabym składem, że szok. Nawet już nie tylko na tle Europy ale i samej Anglii. A jakie wyniki ostatnio osiągało? LM i 2 razy finał. To się neci. Niestety czas SAF juz nadszedł. Należało odejść w glorii chwały w zeszłym sezonie po przegranym fianle. I pozwolić budować komu innemu. Teraz mam wrażenie, że Saf zostanie na next sezon zeby odejsc po jakims triumfie. Nawet w pucharze. A to poprostu MU jest niepotrzebne.
0
Lionel0MessiRMKaT
Dlatego tak się mówi o SAF'ie bo to prawda. CHodzi o to, że ten człowiek zbudował wielki zespół. ten zespół wygrał wiele. Popadł w marazm, a on go przebudował pozstawiając trzon 3-4 piłkarzy i wygrał znowu i historia znowu się powtorzyła. Dlatego właśnie jest uważany za najlepszego. Dlatego, że potrafił zerwać z ludzmi którym ufał i gdy zaszła taka konieczność w celu zwyciestwa wymienił ich na tych co trzeba było. Dodatkowo mimo, że jest śędziwym człowiekiem (69lat) potrafił się odnaleść w rzeczywistości i zaadaptować osiągniecia techniki (a nie tkwić w zaslepieniu WYGRYWAM TO JESTEM THE BEST). Na tą chwile MoU i Pep moga mu buty czyścić. Z jednego prostego powodu. MoU tak naprawde wielki wynik zrobił z Porto gdzie zbudował wszystko sam. Później gdzie nie przychodził dostawał mase kasy ale miał też już dostępnych wielkich piłkarzy....
0
Żarty jakieś robicie z kimś latwym. mamy wygrać LM to żadna to różnica czy trafimy APOEL czy MU. Wygrać trzeba z każdym. Choc przynam, że MU lub MC życzę oportunistom z Madytu.
0
I bramka Błaszczykowskiego dla BvB, a Fabiański kontuzja
0
Mecz na wyjeździe z zespołem który gra całkowicie co innego i też gra o życie to jednak inny poziom niż spotkanie ligowe.
0
Nie wierzę, że zagrają 3 obrońcami. W napadzie Villa/Messi/Cesc choc wolal bym MvP. Wszystko tylko nie Keita. Może on jest dobry na rozbijanie akcji slabiaków ale nie na Real gdzie w przodzie nie da za wiele.
0
W sumie to patrzac na grupy to szkoda, że Barca wyjdzie z pierwszego miejsca. Bo tak z groznych rywali miała by Bayern moze Chelsea. A tak niestety jest szansa Mu.
0
Powiem tak. narzekaliscie na Ville. Ale sytuacje miał. Alexis dzis nic nie pokazał. Pedro chyba piłki nie dotknał.
0
To mu Guardiola dał pograć. Spewnościa przekonał tą zmiane JdS do zostania.
0
Takiego Messiego szanuje. A nie sępa w jakiego się zmienił. Messi asystujący jest 2x lepszy niż ten strzelający.
0
To jest Barca niedowiarki. Milan słynący z defensywy gubi się jak dzieci.
0
Boże wy kibicujecie czy narzekacoe? Z kim my gramy? Huraganem Pierdziszewo czy z Milanem na San Siro? To jest zespół klasy światowej. Ma 70k kibiców za sobą. O czym wy wogle myślicie. Że wyjdą i 8:0 ich pykną.
0
Ludzie dajcie spokoj Villi. Ma akcje? Kiedys na Etoo tez narzekaliscie ze mial po 5 setek i strzelal 1. CHyba lepiej miec gracza ktory ma sytuacje niz takiego ktory ich nie ma. Kiedyś mu wpadnie.
0
Wstyd Keita. Nie powinienes tak udawać. Znowu kamery pokazały. EH...
0
Tam z karnym nie widać całej powtórki. Pokazali jak już Xavi leciał. on jakoś tedeci do latani nie ma. Zdaj się ze pociągnał mu po więzadle noga. Będzie widac z kamery z przodu.
0
I dobrze Messiego potraktował sędzia. Niech się nauczy strzelać mocno i skutecznie a nie jakieś głupie pomysły wymyśla.
0
Cieszy decyzyjnosc co do strzalów z daleka w tym meczu. Ale widać, że nasi się bawią piłką. Cesa dzisiaj zlewa Messiego. W sumie to mu się należy za samolubność.
0
Gregor522
Zrestartuj komputer. I odpal pod IE.
0
Niestety nie mogłem wkleić całościowo jak to napisał bo tu na stronie jest ograniczenie do 2000 znaków. Tak więc wyedytowałem starając się nie ruszać naistotniejszych rzeczy.
0
Wkleje coś co napisał jeden z kibiców RM na ich stronie. Bardzo ciekawie to wygląda:
"2011.11.12, godz. 17:46, PIROTECHNIK
Porownanie CR7 vs. Messi.
1. Pierwsze 7 sezonow obydwu graczy:
- CR7 do czerwca 2009 (24 lata i 4 miesiace) y Messi 24 lata w czerwcu 2011. Do tego czasu (tzn. do 24 lat)
CR7: 318 meczow, 121 goli, 51 asyst.
-Messi (czy Lessi jak wola zlosliwi): 269 meczow (-49 niz CR7), 180 goli (+59niz CR7), 73 asysty (+22 wiecej niz CR7)
2. W tym punkcie przytocze liczby od momentu przybycia CR7 do RM:
-CR7 od przybycia do RM: 106 meczow, 100 goli (99 wedlug kryteriow "Zloty But"), 27 asyst.
-Messi w analogicznym okresie czasu: 125 meczow (+19niz CR7), 122 gole (+22 niz CR7), 46 asyst (+19niz CR7).
3. Teraz skupie sie na okresie od kiedy "The Special One" (lub "The Special Five za 5:0 za Camp Nou jak go ochrzcili zlosliwli kibice Barcelony"):
-CR7: 70 meczow, 67 goli, 19 asyst.
-Messi: 72 mecze (+2 niz CR7), 75 goli (+8 jniz CR7), 35 asyst (+16 niz CR7).
4. Teraz przejde do licz od poczatku sezonu 2011/2012:
-CR7: 16 meczow, 14 goli, 5 asyst
-Messi: 17 meczow (+1niz CR7), 22 gole (+8 niz CR7), 11 asyst (+6 niz CR7).
5. Calosc kariery:
-CR7: 424 meczow, 221 goli, 78 asyst
-Messi: 286 meczow (-138 niz CR7), 202 goli (-19 niz CR7), 84 asyst (+6 niz CR7)
Srednie na 1 mecz calosc kariery CR7: 0.52 gole, 0.18 asyst
Srednie na 1 mecz calosc kariery Leo MessI: 0.71, 0.3 asyst.
6. Cristiano Ronaldo majac wiek Messi-ego (24 lata i 4 miesiace) mial:
CR7: 318 meczow, 121 goli, 51 asyst.
7. Leo Messi majac 24 lata i 4 miesiace ma:
286 meczow, 202 gole, 84 asyst
Leo Messi grajac 32 mecze mniej niz CR7, strzelil 61 goli wiecej i zaliczyl 33 asysty wiecej.
A o liczbach porownujacych tytuly juz mi sie nie chce pisac....
Made by: PIROTECHNIK
0
Pisali ze ma rekki uraz piszczela wiec pewnie dla tego Guardiola go oszczedza.
0
NA kolana niedowiarki :D.... walczyli i się udało.
0
Poprostu pod góre. Iniesta z 7 metrow w światło bramki nie trafia. A może trzeba było lekko na wykroku???? Wierze ze dadza rade. Przynajmniej walczą.
0
Oj tam meczem rządzi mokre boisko. Może damy rade. Błąd Masche że chciał ratować taką piłkę.
0
Kurcze praktycznie cała połowa Barcy sucha. A Bilbao na całym srodku pilka staje.
0
Gra Barcy nie ma sie co przejmowac. Tu na jakość wpływa pogoda i boisko. Marttwic się należy skutecznością ofensywy Realu. Mając 3 skutecznych graczy ciezko komuś będzie im urwać pkt.
0
I dobrze mowi. Kultura i szacunek wobec przeciwnika. Poza tym trzeba uczciwie przyznac iz VP potrafila niezle kontrataki konstruowac. W przodzie nie grali na pale. Nai u siebie ani na CN. Mieli okazje. Atakowali kilkoma graczami. Przy roznicy klas i budzetow miedzy zespolami az z przyjemnoscia sie patrzylo jak sobie Czesi pogrywaja. Naprawde swietnie sie prezentowali. Sedzia zepsol widowisko czerwona kartka. Spokojnie mogl dac zolta bo karny byl.
0
Z podoanego składu wynika ze Barca gra w 10.
0
Dziwny ten Rosell. jak tradycja grania na Camp Nou.. Sprzedaliśmy miejsca na koszulce BO KASA byla potrzebna. To trzeba i grać o 12 bo kasa od azjatów wpłynie i marka klubu się tam rozreklamuje. Proste jak drut. Jak już się sprzedawać to na drobne. Kto jak kto ale Rosell to już nie powinien sie ośmieszać tekstami o tradycji.
Swoją drogą mi to rybka. Oglądam o 18-22 to i o 12 obejrzę.