yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Etoo zawsze mial ambicje zeby byc najlepiej zarabiajacym pilkarzem swiata. Prawda jest taka, ze w pilce klubowej osiagnal wszystko co jest mozliwe i to 2 razy. Za taka pensje spokojnie mogl isc. Podejrzewam ze po 2 sezonach wroici i jeszcze pokopie na najwyzszym poziomie. Bo prawda jest taka i zawodnicy o takim poziomie raczej nie przywiazuja sie do klubow do ktorych poszli dla kasy np. Tevez 300tys funtow tygodniowo i na sile chce odejsc.
Poza tym dziwi mnie to, ze budzi wasze wzburzenie jego decyzja. Jedni musza kopac 3-4lata wraz z kontraktami reklamowymi zeby zarobic tyle ile on w jeden sezon bez wzgledu na wyniki. A krytke jaka on moze miec? najwyzej w rosji powiedza ze sie nie przyklada do gry. Ani LM, ani pucharow. Choc z drugiej strony liga rosyjska nie jest taka slaba.
0
Dodano: 2011-08-18 14:20:50, autor: malecki7
Ale sam sobie po czesci odpowiedziales. Marcelo sfaulowal Cesa. Ale po co Pepe sie nachylal nad nim? Zeby go pdoniesc i mowic zeby wstawal i nie udawal? Akurat obecnosc Pepe nad Fabregasem pewnie tez byla ogniem zapalnym sytuacji. Obejrzyj sobie sytuacje ta kiedy pepe skopal tego kolesia po plecach 2 lata temu (nie to nie jest wjazd i nie chodzi o kopanie). Ale juz po akcji jescze sie nad nim nachylil przydusil go, wykrecil ucho, i ciagnal za twarz (na filmiku widac od przodu to). Dlatego podejrzewam ze odrazu Keita skoczyl zeby odizolowac Pepe lezacego fabregasa (nie mnie oceniac czy slusznie bo byc moze chcial tylko spokojnie zerknac). jednak na miejscu Fabregasa podziekowal bym za to Keicie.
Domyslam sie ze Pepe raczej w sezonie ligowym juz sie tak nie zachowa (poza meczem z barsa) jak sie zachowuje i nerwy mu sie puszcza az w takim stopniu. jendak on jest dla mnie nie obliczalny.
0
Dodano: 2011-08-18 10:33:55, autor: RMCFMADRID
No to sa stop klatki z tego co sie dzialo. MoU zatakowal od tylu twarz TIto a ten go odtracil a pozniej odepchnal uderzajc? Co w tym dziwnego? Akcja budzi reakcje.
0
Dodano: 2011-08-18 01:23:49, autor: Hala Madrid!!
Bez urazy ale starsz sie byc kulturalny a zrobiles z siebie tylko debila.
"Co do Marcelo - zachowanie głupie ale słuszne...."
Tym chciales zaimponowac?
Mi np jako kibicowi Barcy od 21 wstyd bylo za zachowanie Messiego. Moglbym sobie je tlumaczyc specjalnym kopnieciem przez Marcelo. Ale takiego zachowanie jak kopniecie 2 pilki w strone toczonej gry zasluguje na kare. Rzucanie pilka i faulowanie specjalne tez. Wstyd mi za najlepszego pilkarza mojej druzyny. A ty smiesz tu wyjezdzac ze pilkarz twojej druzyny slusznie postapil tnac jak bandyta rowno z trawa innego zawodnika a twoja jedyna obiekcja jest wybor kandydata??? No to winszuje podejscia!!! I idz spac bo ciebie nikt tu nie pozdrowi.
0
Boze bron przed jakimikolwiek zmianami. I tak ledwo gramy swoje. Moze Alexis na skrzydle by cos pokrecil. Ale Ces to zwali jak nic. To juz chyba wole Kejte (nie wierze ze to powiedzialem) jak na dzisiaj. W koncowce moze niech Fabregas wejdzie sztuczke zrobi. Ale to tyle.
0
Podsumowujac. Tikitaka bardzo cieniutko. na 10metrow graja za mocno/ za slabo a co najgorzej nie celnie. CO robia obroncy to tragedia. Ustawienie przy roznym? 2 razy to samo co w 1 meczu. Nikogo na lini pola kanrnego do asekuracji i drugi slupek pusty.
Wynik znowu lepszy niz gra. Choc rzeczywiscie dajemy rade w ofensywie. Pedro naprawde super gra. Iniesta trzyma forme. najgorzej niestety obrona. Dobrze ze Abidal sie obudzil bo jak by jeszcze on gral jak w 1 meczu to tragedia.
0
Kibice dali wyraz wielkiemu oczekiwaniu na jego przybycie. Stawili sie w zastraszajcej liczbie kliku tysiecy na 100tysiecznym stadionie aby zobaczyc pilkarza ktory przychodzil do nas 3 lata. Nalezalo mu sie. teraz tylko dobra gra moze przekonac ludzi.
0
matek-veb
Z tym hipokryta to cie ponioslo. Barce wlasnie nalezy chwalic za wynik bo jest fenomenalny. Natomiast jak najbardziej ganic za gre bo byla fatalna.
Swoja droga fajny filmik. Wcale ale to wcale sie nie da odzczuc ze komentatorzy sa za Barca.. :D WCALE. Te okrzyki radoisci przy bramkach Realu powalaja. A Hala Kibice mowia ze w Polskiej telewizji jest stronniczosc :P.
0
Bylem sceptykiem co do Sancheza. Ale co koles ma przyspieszenie i zwod to bajka. Naprawde super sie zapowiada. Real gral super zawody. My marne. CR nie istnial. Messi nam robil lipe bo jak szla akcja to na srodku nikogo nie bylo (jakis taki zagubiony). Pomoc tez lipa. ALe co mial Iniesta zrywy to masakra. Ten czlowiek to kosmos. Zobaczyc jak na 2 metrach zrobil se balansem ciala 3 metry przewagi to BEZCENNE.
2:2. Nie zasluzylismy dzisiaj ale mamy. Dobrze to dla widowiska.
0
Mnie to smieszy. Kazdy kibic na tej stronie widzi ze Reala gra z 5 razy lepiej niz Barca a Realici wchodza i probuja nam jeszcze to pokazac. My z zona mamy pape z naszej Barcy ze jak w balecie. Adriano z alvesem jakies tam tulupy i axle w powietrzu. Sanchez poza jednym kuleczkiem i niby asysta nic. Chyba najlepiej i najspokojniej gra Adriano. I nie wiem czy zauwazyliscie ale BArca wrocila do jakiejs wogle spokojnej gry w momencie jak Iniesta zagral 2-3 swoje koleczka i zwody. A poza tym to padaka. Obrona widac tak nie pewna ze nie chca rozgrywac i wybijaja na 40m w przod.
Mimo wszystko wynik rekapensuje wszystko :D. Jazda Barca
0
Zniszczyli mu kariere. Kupili i odrazu wypozyczyli doi jakiejs smiesznej ligi portugalskiej do mocnego zespolu. A ten wiadomo ze bedzie lansowal swoich napastniko a wypozyczonego wpuszczal w ostatecznosci. NIgdy nie dostal szansy pomimo ogromnego talentu.
0
Kur......czak mac. A taka mial szanse. Naprawde prezentowal sie imponujaco jak na gracza ktoremu nikt w pierwszym skladzie nie ufal. Byla szansa na wskoczenie jako rezerwowy. Byla szansa na odejscie do dobrego klubu. A tak dupa. Nastepny sezonw Barcie-B. Zal mi go.
0
Nie wiem jak oni sobie wliczaja transfery w strate. Chyba kuzwa jako zysk. Strata wpisana w robryke wydatki transferowe byla kiedy kupowali Ibre/Dimitro/Martina. Jak ich sprzedawali wpisuje sie w robryke zyski transferowe. Ni jak ma sie roznica kupno/sprzedaz. Mozna nia tylko zobrazowac roznice w cenie. Ale w finansach tak to nie wyglada. Wydatek na Ibre jest wpisany w dany rok budzetowy a sprzedaz Ibry w nastepny (chyba ze zalapali sie w jednym roku budzetowym).
Ja tylko czekam na nastepne wybory. Jesli wybiora kjogos nowego to dopiero czuje ze zobaczymy szachrajstwa Rosella. Niby te 15% zaoszczedzil ale Laporta tez non stop wykazywal ze splacal dlug. A smieszne jets to ze Rosell i tak notuje styrate pomimo zysku z Katar Fundation. Wogle wg tych co rzadza na dany moment to tylko oni umnieja zarabiac. A jak przychodza nowi to wszystko sie rypie i okazuje ze na pilce nie da sie utrzymac klubu ktory defacto jest bankrutem majac 350mln zadluzenia.
0
NO to super. ten sezon pokazal ze brak nam lawki rezerwowych. Na ta chwile mowi sie o Bojanie, Jeffrenie, Milito w kwesti odejscia. W kwesti przyjscia Sanchez, fabregas. A za przeproszeniem do defensywy kto? I nie robcie se jaj ze wychowankowie. Wychowankowie to moga zaczac grac ja zajdzie potrzeba i zodbywac doswiadczenie. Nam potrzebni doswiadczeni ograni gracze (nie koniecznie gwiazdy) wprowadzajace cos do gry po wejsciu. Jak kiedys Larsson, Silvinhio. Popatrzcie czym dysponuje konkurencja. NAwet jak zniszccza kariere 3-4 graczom to i tak maja kim kopac. A u nas praktycznie jedna jedenastka ciagnie caly sezon i nie ma kim zastepowac.
0
Moze to zaslona dymna przed transferem ale on ma ZA DUZO KONTUZJI. Jeszcze czlowiek rozumie jak to sie zdazy w fizycznej PL na boisku. Ale on czesciej lapie je na treningach.
0
I to jest zla wiadomosc. Moze pilkarz jest wymarzonym zmiennikiem ale jesli przyjdzie Fabregas i Sanchez to slabo widze takich Thiago i Bojanow itp. Jednak Keita to pupil Guardioli i 1 do zmiany. Osobiscie wolal bym zeby odszedl.
0
Gadanie co bedzie za kilka lat dla mnie jest takim samym zalem jak sluchanie fanow RM ze w tym sezonie nie sa zgrani ale w przyswzlym to juz potorjna korona.
Nie wiadomo co bedzie za kilka lat wiec transfer bezsensowny. Gdyby nie kontuzje obroncow to sobie odpowiedzcie ile minut grali by Maxwell, Adriano, Milito. Wiec to ze bedzie chodzil miedzy Barca a Barca-B znaczy tle ze moze na treningi go zaprosza.
Strata kasy.
0
Problemem fabregasa jest fakt ze podpisal nowy kontrakt i ma kosmiczna klauzule odejscia. Tak wiec wykupienie nie wchodzi w gre. A ze Arsenal ma swoje zadania to nie dziwne. Dlaczego maja oddawac za tyle ile chce Barca a nie za tyle ile oni chca. Fabregas ma najwyzej tyle do gadania ze moze powiedziec ze do RM, Chelsea i MC nie pojdzie.
0
No wlasnie to Keita a nie Fabregas bedzie chamowal rozwoj Thiago. Nie da sie ukryc ze jest on ulubiencem guardioli i jak napisano powyzej najczesciej wpuszczanym rezerwowym. Oby jakos znalesc wyjscie. Bo z checia bysmy popatrzyuli i na Thiago i na Fabregasa a i Mascha musi pograc choc mysle ze zostanie on raczej wcielony do defensywy a w razie potzreby bedzie gral na DM.
0
Tu nie chodzi o trenowanie zespolu z sequnda (bo z Barca B pewnie by awansowal gdyby mogl) tylko o prowadzenie zespolu mlodzierzowego. Przeskok z Barcy-B do ROmy to krok milowy. Malo trenerow przenosilo sie z mlodzikow grajacych w 2 lidze do tak mocnego klubu.
0
Oby nie. Za drogi ten rezerwowy.
0
Ta naprawde to jeszcze zbieramy owoce jego pracy. Mnie cieszy jedno. STalo sie to czego zyczylem Rosellowi. Prawodpodobnie sezon 5 tytulow. Zobczymy co zrobi teraz nasz obecny prezydent i jak wzrosnie zadluzenie po wyplaceniu wszystkich premii za tytuly. Latwo ylo kkrytykowac Laporte. Teraz samemu jest sie w podobnej sytuacji.
0
Potrzebujemy 2 powaznych obroncow. Myle ze przesuniecie Abidala na srodek jest przesadzone. beda rotowac. Abidal-Puyol-Pique. Na lewej spokojnie ogarnie sie Adriano. To co prezentowla (gdy troche pogral) bylo nad wyraz dobre. Pytanie teraz czy szukac mu rywala czy zostac z Maxwellem ktory tez potrafic sporo dac druzynie i gdy nie bedzie mial za rywala Abidala (z najlepszymsezonem w historii) to mysle ze bedzie dobrze rywalizowal. W pomocy tez jest ktos potrzebny bo sam Thiago nie ogarnie zmienniania Iniesty-Xaviego. Najbardziej widoczny jest brak zastepstwa Iniesty. A gdy go nie ma BArca traci dynamike gry. W przodzie zrezygnowal bym z Jeffrena (zbyt kontuzjogenny) i postaral sie o rywala dla Pedro (bo od formy tego chlopaka duzo z Barcie zalezy. Gdy on gra dobrze, Villa ma miejsca i duzo wiecej sytuacji. A i sam Pedro strzela duzo bramek).
0
Dobrze robi. Jest szansa na dobry klub to trzeba uderzyc z wysokiego C. Prowadzenie rezerw nawet jesli mialy by zajac 1 miejsce w 2 lidze ma mniejszy sens niz prowadzenie beniaminka walczacego o utrzymanie.
0
Zestawienie tendecyjne i nie istotne. Jak wycenic wartosc Pedro? I np innych graczy ktorzy cala kariere graj tylko i wylacnie w Barcie.
Dodatkowo jak wycenic Messiego. 140mln to bajka nikt nie da za niego tyle nawet jesli wart jest wiecej. Racjonalna cena to ze 100 i tylko wylacznie dla MC i moze Realu.
0
Na jego miejscu nie przyjal bym tej oferty. Z calym szacunkiem dla naszej druzyny B ( i wszystkich innych druzyn B grajacych w 2 lidze), ale trenowanie dla wyszkolonego trenera to gwozdz do trumny. Zespol taki nie walczy o zaden cel poza zajeciem jakiegos wysokiego miejsca, ktore w ogolnym rozrachunku i tak nie ma wiekszego znaczenia niz ostatnie miejsce nie powodujace spadku. Trener nie ma wplywu i nie decyduje o ksztalcie (skladzie osobowym) druzyny. Jego glownym celem jest wyprodukowanie jakiegos talentu ktory wskoczyl by do 1 druzyny, opcjonalnie trzymanie graczy na tak wysokim poziomie zeby wrazie naglej potrzeby mogli nie zanizac poziomu lawki pierwszego skladu. A wg mnie dla szanujacego sie trenera to ciut za malo. Raül Agné do niedawna jeszcze wlaczyl o miejsce premiowane awansem jednak nie wyszla mu druga polowka drugiej czesci sezonu. Mysle jednak ze po tym co prezentowala Girona wczesniej moze spokojnie liczyc na posade w klubie walczacym o awans.,
Druzyne B powinien prowadzic wlasnie jakis mlody trener ktory rozpoczyna kariere a ktory ma zwiazek z Barcelona. (Guardiola, Luis Enriqe,). Mysle ze powinni dac tam teraz Oscara Garcie (chyba ze woli z dzieciakami pracowac - co by bardo mu sie chwalilo)
0
oj tam bankowo ma kontrakt z kims podpisany bo nie wypowiedzial by sie tak o realu bedac w Barcelonie. Bo tym samym zamknal by se droge do 1st skladu i stracil przychylnosc kibicow.
0
Ludzie ogarnijcie sie w koncu.
Leo ma 17 a Krysia ma 18 do tytulu Pinchi przyznawanego przez Marce. Wedlug przepisow ligi maja obaj po 17.
0
Ludzie Bojan nie bedzie nigdy wielkim grajkiem jak nie bedzie gral regularnie w 1 skladzie. Przypomnjcie sobie kto zdobyl nam mistrza w zeszlym sezonie kiedy Ibra byl bezproduktywny albo kontuzje leczyl. Nie wystawienie Bojana vs Inter na Camp Nou kosztowalo nas awans. Ktory prawie nam ten chlopak zapewnil. JEgo mankamentem jest fakt, ze o miejsc musi walczyc po kolei z Etoo, Milion Euro Ibra, Villa. U niego karier nie przebiegnie jak u Pedro ktory zeszly sezon mial jak z bajki ale musial walczyc ze slabym (wowczas) Henrym. Bojan musial rywalizowac z 30 golami Etoo. Pozniej z drogim Ibra ktorego wygryzl ze skladu i kiedy mial sznase byc tym pierwszym kupili mu Ville na rywala ktory jest gwiazda i swietnie sie wkomponowal. WIdzicie w tym ironie i duzy problem dla chlopaka? Ja tak. Grywa ogony. Ma po 1-2 sytuacje. Jak gra od poczatku to zawodzi bo nie czuje rytmu gry. Szkoda ze nie moze grywc w Barcie-B regularnie bo by to wiele pomoglo.
0
Myśle, że mówi się "Alvis" w koncu komentuja lige brazylijska wiec pewnie popytali.