W normalnej sytuacji Ibra pojechałby razem z drużyną do Santander, ale teraz lepiej było go nie powoływać. Ibra jest piłkarzem Barçy. Zobaczymy co się wydarzy i podejmiemy decyzję co do ewentualnych wzmocnień. (&) Z pewnością popełniłem błędy w kwestii Ibry, to normalne. Chociaż niewiele mogę mogę powiedzieć o opiniach trzecich osób, to ja tutaj podejmuję decyzję i dopóki będę trenerem Barçy to się nie zmieni. Nie mam dość sytuacji z Ibrą. Inaczej bym to poprowadził, ale to tylko pewien etap sezonu. Staram się być chłodny w moich decyzjach, zachowywać spokój i podejmować najlepsze decyzje dla drużyny.
Dobrze jest jak piłkarze mają świadomość, że ktoś jest nad nimi. Powinienem podejmować decyzje i podejmowałem je zarówno wtedy, gdy Ibra grał, a także wtedy, gdy usiadł na ławce w ostatnich meczach sezonu. Ale nie dotyczy to tylko Ibry, a wszystkich piłkarzy.
Z Raiolą rozmawiałem jeden raz w życiu. Jestem zaskoczony, że mnie tak dobrze zna. Potrafię się bronić sam, ale jestem wdzięczny klubowi za wczorajszy komunikat, poprzez który broni swojego trenera. Wyraziłem na ten komunikat zgodę, ale teraz tą kwestia zajmują się klubowi prawnicy
Niewiele rzeczy mi przeszkadza w klubie. Jestem tutaj od 13 lat. Komunikat mi nie przeszkadzał.
W normalnej sytuacji Ibra pojechałby razem z drużyną do Santander, ale teraz lepiej było go nie powoływać. Ibra jest piłkarzem Barçy. Zobaczymy co się wydarzy i podejmiemy decyzję co do ewentualnych wzmocnień. (&) Z pewnością popełniłem błędy w kwestii Ibry, to normalne. Chociaż niewiele mogę mogę powiedzieć o opiniach trzecich osób, to ja tutaj podejmuję decyzję i dopóki będę trenerem Barçy to się nie zmieni. Nie mam dość sytuacji z Ibrą. Inaczej bym to poprowadził, ale to tylko pewien etap sezonu. Staram się być chłodny w moich decyzjach, zachowywać spokój i podejmować najlepsze decyzje dla drużyny.
Dobrze jest jak piłkarze mają świadomość, że ktoś jest nad nimi. Powinienem podejmować decyzje i podejmowałem je zarówno wtedy, gdy Ibra grał, a także wtedy, gdy usiadł na ławce w ostatnich meczach sezonu. Ale nie dotyczy to tylko Ibry, a wszystkich piłkarzy.
Z Raiolą rozmawiałem jeden raz w życiu. Jestem zaskoczony, że mnie tak dobrze zna. Potrafię się bronić sam, ale jestem wdzięczny klubowi za wczorajszy komunikat, poprzez który broni swojego trenera. Wyraziłem na ten komunikat zgodę, ale teraz tą kwestia zajmują się klubowi prawnicy
Niewiele rzeczy mi przeszkadza w klubie. Jestem tutaj od 13 lat. Komunikat mi nie przeszkadzał.
Komentarze
0
Szkoda, ze az do Stycznia, nie bedzie wiadomo, czy bedzie jakas poprawka w lutym :( ...
0
VALDES !
0
Oj Maxwell :(
0
Oj Maxwell :(
0
Pep Guardiola
W normalnej sytuacji Ibra pojechałby razem z drużyną do Santander, ale teraz lepiej było go nie powoływać. Ibra jest piłkarzem Barçy. Zobaczymy co się wydarzy i podejmiemy decyzję co do ewentualnych wzmocnień. (&) Z pewnością popełniłem błędy w kwestii Ibry, to normalne. Chociaż niewiele mogę mogę powiedzieć o opiniach trzecich osób, to ja tutaj podejmuję decyzję i dopóki będę trenerem Barçy to się nie zmieni. Nie mam dość sytuacji z Ibrą. Inaczej bym to poprowadził, ale to tylko pewien etap sezonu. Staram się być chłodny w moich decyzjach, zachowywać spokój i podejmować najlepsze decyzje dla drużyny.
Dobrze jest jak piłkarze mają świadomość, że ktoś jest nad nimi. Powinienem podejmować decyzje i podejmowałem je zarówno wtedy, gdy Ibra grał, a także wtedy, gdy usiadł na ławce w ostatnich meczach sezonu. Ale nie dotyczy to tylko Ibry, a wszystkich piłkarzy.
Z Raiolą rozmawiałem jeden raz w życiu. Jestem zaskoczony, że mnie tak dobrze zna. Potrafię się bronić sam, ale jestem wdzięczny klubowi za wczorajszy komunikat, poprzez który broni swojego trenera. Wyraziłem na ten komunikat zgodę, ale teraz tą kwestia zajmują się klubowi prawnicy
Niewiele rzeczy mi przeszkadza w klubie. Jestem tutaj od 13 lat. Komunikat mi nie przeszkadzał.
0
"Bramka na 1-0 - komentarz hiszpański natomiast na 2-0 komentarz PL."
Emocje gorą ! :D
0
Messi ! Pozamiatal Arsenal ! :D !
0
Oho, to sa jeszcze jacys nieletni ktorzy nie pija ;o ?
a haslo bylo juz podane setki razy... wystarczy scroll down i poszukac
0
Bardzo podoba mi sie posiadanie pilki :D
78-22 dla barcy :d
0
Pep Guardiola
W normalnej sytuacji Ibra pojechałby razem z drużyną do Santander, ale teraz lepiej było go nie powoływać. Ibra jest piłkarzem Barçy. Zobaczymy co się wydarzy i podejmiemy decyzję co do ewentualnych wzmocnień. (&) Z pewnością popełniłem błędy w kwestii Ibry, to normalne. Chociaż niewiele mogę mogę powiedzieć o opiniach trzecich osób, to ja tutaj podejmuję decyzję i dopóki będę trenerem Barçy to się nie zmieni. Nie mam dość sytuacji z Ibrą. Inaczej bym to poprowadził, ale to tylko pewien etap sezonu. Staram się być chłodny w moich decyzjach, zachowywać spokój i podejmować najlepsze decyzje dla drużyny.
Dobrze jest jak piłkarze mają świadomość, że ktoś jest nad nimi. Powinienem podejmować decyzje i podejmowałem je zarówno wtedy, gdy Ibra grał, a także wtedy, gdy usiadł na ławce w ostatnich meczach sezonu. Ale nie dotyczy to tylko Ibry, a wszystkich piłkarzy.
Z Raiolą rozmawiałem jeden raz w życiu. Jestem zaskoczony, że mnie tak dobrze zna. Potrafię się bronić sam, ale jestem wdzięczny klubowi za wczorajszy komunikat, poprzez który broni swojego trenera. Wyraziłem na ten komunikat zgodę, ale teraz tą kwestia zajmują się klubowi prawnicy
Niewiele rzeczy mi przeszkadza w klubie. Jestem tutaj od 13 lat. Komunikat mi nie przeszkadzał.