0

Szkoda, ze az do Stycznia, nie bedzie wiadomo, czy bedzie jakas poprawka w lutym :( ...

0

VALDES !

0

Oj Maxwell :(

0

Oj Maxwell :(

0

Pep Guardiola

W normalnej sytuacji Ibra pojechałby razem z drużyną do Santander, ale teraz lepiej było go nie powoływać. Ibra jest piłkarzem Barçy. Zobaczymy co się wydarzy i podejmiemy decyzję co do ewentualnych wzmocnień. (&) Z pewnością popełniłem błędy w kwestii Ibry, to normalne. Chociaż niewiele mogę mogę powiedzieć o opiniach trzecich osób, to ja tutaj podejmuję decyzję i dopóki będę trenerem Barçy to się nie zmieni. Nie mam dość sytuacji z Ibrą. Inaczej bym to poprowadził, ale to tylko pewien etap sezonu. Staram się być chłodny w moich decyzjach, zachowywać spokój i podejmować najlepsze decyzje dla drużyny.

Dobrze jest jak piłkarze mają świadomość, że ktoś jest nad nimi. Powinienem podejmować decyzje i podejmowałem je zarówno wtedy, gdy Ibra grał, a także wtedy, gdy usiadł na ławce w ostatnich meczach sezonu. Ale nie dotyczy to tylko Ibry, a wszystkich piłkarzy.

Z Raiolą rozmawiałem jeden raz w życiu. Jestem zaskoczony, że mnie tak dobrze zna. Potrafię się bronić sam, ale jestem wdzięczny klubowi za wczorajszy komunikat, poprzez który broni swojego trenera. Wyraziłem na ten komunikat zgodę, ale teraz tą kwestia zajmują się klubowi prawnicy

Niewiele rzeczy mi przeszkadza w klubie. Jestem tutaj od 13 lat. Komunikat mi nie przeszkadzał.

0

Messi jeszcze 3 bramki i rekord ;]

0

Zobaczcie sobie filmik na oficialnej stronie Barcy

Wednesday everybody with a Barca shirt.

RAMUNTADA ! :)

0

Co to za akcja z koszulkami na koncu ? Co na nich pisze dokladnie i po co zakladali je ;p ? Wie ktos ?

0

matix19(2)

Naprawde tak malo wiesz o Messim, czy tylko udajesz ?

Kazdy wie, ze Messi musial brac srodki na wzrost i wzmocnienie miesni ... ( doping ) ... ale wszystko bylo legalne

0

Kamil113, kazdy kibic Barcy wie o tym i tez doskonale dlaczego Messi to musial brac, wiec ... ehhhh

0

Messi ! Pozamiatal Arsenal ! :D !

0

No no, pierwsze 15 min usypiajace, ale teraz !

Narazie blad za blad srodkowych obroncow ! lecimy dalej !

0

Cos nie dziala ten Part 3, pobieralem ze wszystkich 3 zrodel i wszedzie to samo :<

E:DownloadsEl.Clasico.Historia.Najnowsza.part3.rar: Błąd CRC w El.Clasico.Historia.Najnowsza.avi. Plik jest uszkodzony

0

FlyEmirates, nie przejmuj sie, co rok tutaj tak ludzie pisza :P tak zwani "sezonowcy" :)

pzdr.

0

Mhmmm, ogladam na jakims ruskim ESPN, ma ktos cos z angielskim komentarzem w dobrej jakosci ? pzdr.

0

Musze przyznac, ze Bojan gra bardzo dobrze dzisiaj ;]

0

Dokładnie tak jak ktoś napisał, Maxwell będzie musiał zagrać bardziej defensywnie, Walcott jeździł z nim na tej lewej stronie jak chciał :/

No nic, zobaczymy co Pep wymyśli na rewanż.

0

IBRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !

0

Oho, to sa jeszcze jacys nieletni ktorzy nie pija ;o ?

a haslo bylo juz podane setki razy... wystarczy scroll down i poszukac

0

Messi szaleje na boisku :) 3-0 ! Brawo !

0

Bardzo podoba mi sie posiadanie pilki :D

78-22 dla barcy :d

0

Piekna Akcja :D ! 1-1 !

0

TVP2 Pokazuje w srode mecz

0

Sorry za link, mam nadzieje ze bana ani nic nie dostane za to, ale wie ktos moze o co dokladnie chodzi ? :

http://sport.onet.pl/0,1248711,1966892,wiadomosc.html

wiem, ze onet itd, ale info na uefa tez jest.

0

"Bramka na 1-0 - komentarz hiszpański natomiast na 2-0 komentarz PL."

Emocje gorą ! :D

0

Najbardizej mnie cieszy to, ze Hiddink nawet jak gral w przewadze gral utra defensywnie i to sie zemsciolo !

BRAWO INIESTA !!

VISCA EL BARCA !!!!

0

No juz Chelsea wygrywa i graja 4-51 ;> ... zobaczymy co z tego bedzie

0

Oby barca jutro strzelila szybko 2 bramki i niech pep sciaga tych co maja po 2 zolte ;]

0

@nelson25

No, tez sie wlasnie zastanawiałem dlaczego ich zmienia ( pare postow nizej wlasnie sie pytałem o to, po czym zaczelem przeszukiwac wszystkie strony ).

Znalazłem tylko info na ten temat na fcbarca.com, ma ktos moze jakies bardziej oficialne info ?

Bo dziwne by bylo zeby Ferguson zdejmowal tych zawodnikow tylko dlatego zeby odpoczeli, a nie zeby nie dostali przypadkiem 3ciej zoltej.

0

@Balian88888

Znalazłem na naszej stronie:

"Wniosek złożony przez FC Barcelonę o odwołanie kary dla Guardioli oraz anulowanie żółtej kartki dla Messiego UEFA rozpatrzy w sobotę.

Jednak niezależnie od decyzji podjętej przez UEFA, Lionel Messi będzie mógł wystąpić w finale rozgrywek nawet jeżeli zobaczy żółtą kartkę w drugim, półfinałowym meczu. Jedyny przypadek jaki może wykluczyć zawodnika z udziału w spotkaniu finałowym jest ujrzenie bezpośredniej, czerwonej kartki.

Nowe zasady wprowadzone przez UEFA można uznać za komfortowe i przyjazne dla drużyn, gdyż na Stadionie Olimpijskim w Rzymie oba zespoły będą dysponowały wszystkimi zdrowymi zawodnikami, przez co poziom zawodów będzie wyższy, a ostateczny wynik nie będzie wypaczony przez nieobecności w składach."

http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=26409

Oby tylko nikt nie dostał czerwonej i jak wejdziemy do finału gramy w najlepszym squadzie ( pomijajac, nie daj Boże, kontuzje )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?