0

A ja mam pytanko, gdzies kiedys czytalem, ze na final LM wszystkie zolte kartki maja byc anulowane, czyli jak ktos mial 3 zolte i mial byc teoretycznie zawieszony na final, to kartki mialy byc anunowale, wprowadzili to w koncu czy nie ?

Bo wlasnie Ferguson zmienia wszystkich zawodnikow z 2 zoltymi kartkami i nie wiem czy poprostu zmienia bo zmienia czy jednak dalej zawodnicy moga byc zawieszeni ?

0

Najbardziej szkoda Etoo, ktory widac bylo bardzo sie staral, ale jak juz byl na dobrej pozycji i wybiegal to podajacy zawsze znalazl inne rozwiazanie, ale jest tego jeden +, odciagal obroncow do siebie i wtedy inni mogli spokojnie sobie pograc !

VISCA EL BARCA !

0

No to koniec !

6-2 ! BRAWO PANOWIE !

0

Ogolnie Kibice REALU = ZENADA. wychodza masowo ze stadionu.

0

6-2 !! PIQUE !!

0

Omg, sorry za blad ;P kumpel sobie zazartowal :P

0

Karny, Messi, Niestety nie ma :P

0

69070 -> pisze ze kanal wylaczony.

0

Co jak co, wynik 0-0 nie jest dla nas, aż taki zły, strzelamy jedną bramkę i wspaniała Chelsea żeby przejść dalej potrzebuje aż 2 bramki, a wątpię, że będą w stanie tyle strzelić ;>

0

Nigdy sie tutaj nie udzialem, tylko czytam czytam i czytam ... no ale ...

Barca musi popracowac nad stałymi fragmentami gry, to jedyna rzecz co jeszcze nam nie wychodzi.

Jedyny dobrze wykonany stały fragment to był rożny, gdzie Messi uderzył trochę nad bramką. Potrzebujemy więcej takich rożnych.

A do wolnych powinien podejść Henry, albo Alves powinien przestać się bawić w strzały z 1-2 metrów od piłki jak Ronaldinho tylko walić bombę jak kiedyś, porządny rozbieg i petarda w stronę bramki, niczym Roberto Carlos za swoich dobrych czasów :]

Tyle ode mnie.

0

Kartoniade :P

0

Hehehe ... Ogolnie mecz super :]

A i tutaj mała wpadka Onet'u.pl :D

http://img99.imageshack.us/my.php?image=onetzonkfd7.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?