2

No i nie było również będącego ostatnio w formie Paco ;)

0

Mam taką samą nadzieję u mnie :D

7

Ach ci biedni Azjaci... Jakoś ligi typu NBA czy NFL nie przekładają swoich meczów, żeby Europejczykom było wygodniej

6

Uwielbiam gdy na dworze jest tak rześko. -2, brak wiatru, bez chmur. Pięknie :)

2

Cóż za mecz! Patriots wygrywają 27-24 z Steelers i wskakują na 1. miejsce w AFC!

1

Ter Sztejgen jest poprawnie ;)

8

Z takiej kamery, to na pewno nie widać jak na dłoni...

13

Jak dla mnie chyba nie było bramki

0

I zapewne nie ostatni :D

0

Hudson śpiewający hymn XDDD

3

Semedo nawet nie ma na ławce :/

0

Semedo na obronie i Roberto w pomocy. Oby to była prawda!

1

A po zakończeniu naszego spotkania z Depo, Pittsburgh Steelers podejmą New England Patriots w walce o rozstawienie z 1. numerem w AFC!

1

Nie ma takiej możliwości, bo jest miejsce tylko dla 2 zawodników spoza UE

0


Dla fanów BF'a. Przeciek co do przyszłorocznej gry :)

0

U mnie też śnieg, ale niestety wciągu dnia ma być 7 stopni, a jutro nawet 14... :/

17

Kocham tę współpracę najlepszego zawodnika Świata z najlepszym LO Świata :)

0

Porównaj sobie skład Barcy Enrique, a teraźniejszy skład. Niebo, a ziemia

1

Ach te rajdy Roberto < 3

5

Znowu świetny rożny Denisa :)

14

Gratulacje! Dziś ty byłeś pierwszy!

0

No i sprowadzenie Cou, Miny i Arthura oznacza również sprzedaż Paulinho ;)

3

Jeden z najbardziej wiarygodnych dziennikarzy dot. Liverpoolu

0

Możliwe, że użyłeś jakiegoś wulgaryzmu

0

Niedrzwica, z 20 km od Lublina

0

A tak właśnie coś mi się wydawało, może oczywiście być też soczek :D

0

Panowie i tak blisko siebie mieszkacie, to można sobie to wyjaśnić twarzą twarz przy truneczku ;)

12

Ale może występować w lidze, odciążając zawodników takich jak Iniesta na LM.
W dodatku, przynajmniej ja uważam, że ważniejsza jest liga

0

Bo strzelił w finałach LM w 2014 i 16 ;)

1

Chyba najbardziej przereklamowany zawodnik na świecie na 6. miejscu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?