23 grudnia 2017, 16:37
2
No i nie było również będącego ostatnio w formie Paco ;)
23 grudnia 2017, 12:43
0
Mam taką samą nadzieję u mnie :D
19 grudnia 2017, 21:41
7
Ach ci biedni Azjaci... Jakoś ligi typu NBA czy NFL nie przekładają swoich meczów, żeby Europejczykom było wygodniej
18 grudnia 2017, 14:39
6
Uwielbiam gdy na dworze jest tak rześko. -2, brak wiatru, bez chmur. Pięknie :)
18 grudnia 2017, 01:42
Cóż za mecz! Patriots wygrywają 27-24 z Steelers i wskakują na 1. miejsce w AFC!
17 grudnia 2017, 21:59
1
Ter Sztejgen jest poprawnie ;)
17 grudnia 2017, 21:38
8
Z takiej kamery, to na pewno nie widać jak na dłoni...
17 grudnia 2017, 21:34
13
Jak dla mnie chyba nie było bramki
17 grudnia 2017, 20:49
I zapewne nie ostatni :D
17 grudnia 2017, 20:45
Hudson śpiewający hymn XDDD
17 grudnia 2017, 19:53
3
Semedo nawet nie ma na ławce :/
17 grudnia 2017, 18:42
Semedo na obronie i Roberto w pomocy. Oby to była prawda!
17 grudnia 2017, 16:31
A po zakończeniu naszego spotkania z Depo, Pittsburgh Steelers podejmą New England Patriots w walce o rozstawienie z 1. numerem w AFC!
15 grudnia 2017, 10:04
Nie ma takiej możliwości, bo jest miejsce tylko dla 2 zawodników spoza UE
12 grudnia 2017, 15:16
11 grudnia 2017, 00:02
U mnie też śnieg, ale niestety wciągu dnia ma być 7 stopni, a jutro nawet 14... :/
10 grudnia 2017, 23:59
17
Kocham tę współpracę najlepszego zawodnika Świata z najlepszym LO Świata :)
10 grudnia 2017, 21:58
Porównaj sobie skład Barcy Enrique, a teraźniejszy skład. Niebo, a ziemia
10 grudnia 2017, 21:54
Ach te rajdy Roberto < 3
10 grudnia 2017, 20:55
5
Znowu świetny rożny Denisa :)
10 grudnia 2017, 19:36
14
Gratulacje! Dziś ty byłeś pierwszy!
9 grudnia 2017, 22:28
No i sprowadzenie Cou, Miny i Arthura oznacza również sprzedaż Paulinho ;)
9 grudnia 2017, 18:01
Jeden z najbardziej wiarygodnych dziennikarzy dot. Liverpoolu
9 grudnia 2017, 10:13
Możliwe, że użyłeś jakiegoś wulgaryzmu
7 grudnia 2017, 20:43
Niedrzwica, z 20 km od Lublina
7 grudnia 2017, 20:38
A tak właśnie coś mi się wydawało, może oczywiście być też soczek :D
7 grudnia 2017, 20:35
Panowie i tak blisko siebie mieszkacie, to można sobie to wyjaśnić twarzą twarz przy truneczku ;)
7 grudnia 2017, 20:21
12
Ale może występować w lidze, odciążając zawodników takich jak Iniesta na LM. W dodatku, przynajmniej ja uważam, że ważniejsza jest liga
7 grudnia 2017, 19:51
Bo strzelił w finałach LM w 2014 i 16 ;)
7 grudnia 2017, 19:29
Chyba najbardziej przereklamowany zawodnik na świecie na 6. miejscu!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
No i nie było również będącego ostatnio w formie Paco ;)
0
Mam taką samą nadzieję u mnie :D
7
Ach ci biedni Azjaci... Jakoś ligi typu NBA czy NFL nie przekładają swoich meczów, żeby Europejczykom było wygodniej
6
Uwielbiam gdy na dworze jest tak rześko. -2, brak wiatru, bez chmur. Pięknie :)
2
Cóż za mecz! Patriots wygrywają 27-24 z Steelers i wskakują na 1. miejsce w AFC!
1
Ter Sztejgen jest poprawnie ;)
8
Z takiej kamery, to na pewno nie widać jak na dłoni...
13
Jak dla mnie chyba nie było bramki
0
I zapewne nie ostatni :D
0
Hudson śpiewający hymn XDDD
3
Semedo nawet nie ma na ławce :/
0
Semedo na obronie i Roberto w pomocy. Oby to była prawda!
1
A po zakończeniu naszego spotkania z Depo, Pittsburgh Steelers podejmą New England Patriots w walce o rozstawienie z 1. numerem w AFC!
1
Nie ma takiej możliwości, bo jest miejsce tylko dla 2 zawodników spoza UE
0
Dla fanów BF'a. Przeciek co do przyszłorocznej gry :)
0
U mnie też śnieg, ale niestety wciągu dnia ma być 7 stopni, a jutro nawet 14... :/
17
Kocham tę współpracę najlepszego zawodnika Świata z najlepszym LO Świata :)
0
Porównaj sobie skład Barcy Enrique, a teraźniejszy skład. Niebo, a ziemia
1
Ach te rajdy Roberto < 3
5
Znowu świetny rożny Denisa :)
14
Gratulacje! Dziś ty byłeś pierwszy!
0
No i sprowadzenie Cou, Miny i Arthura oznacza również sprzedaż Paulinho ;)
3
Jeden z najbardziej wiarygodnych dziennikarzy dot. Liverpoolu
0
Możliwe, że użyłeś jakiegoś wulgaryzmu
0
Niedrzwica, z 20 km od Lublina
0
A tak właśnie coś mi się wydawało, może oczywiście być też soczek :D
0
Panowie i tak blisko siebie mieszkacie, to można sobie to wyjaśnić twarzą twarz przy truneczku ;)
12
Ale może występować w lidze, odciążając zawodników takich jak Iniesta na LM.
W dodatku, przynajmniej ja uważam, że ważniejsza jest liga
0
Bo strzelił w finałach LM w 2014 i 16 ;)
1
Chyba najbardziej przereklamowany zawodnik na świecie na 6. miejscu!