1

22.35

1

No Chargers w tym sezonie niewiele do play-offów zabrakło, ale mecze play-off oglądać trzeba ;)

3

Za chwilę pierwszy mecz NFL Divisional Round pomiędzy Falcons i Eagles!

Jak już jesteśmy przy NFL. Paulinho to fan New England Patriots < 3
https://zapodaj.net/ea21567832a62.png.html

9

No tak. 2 puchary to rzeczywiście tragedia

1

Używaj znaków interpunkcyjnych, bo się tego czytać nie da

4

Niby tak, ale to był puchar

7


1:50 Dembele to oni chyba lubią kopać XD

1

W ew. Super Bowl z Vikings byłoby cholernie ciężko. Brak słabych puntków + gra u siebie. W takim meczu trzeba byłoby liczyć na ich brak doświadczenia, ale nie ma co wybiegać w przyszłość. Jak to mówi Bill: "We're on to Tennessee"

1

Ja sobie w tym sezonie życzę oczywiście Super Bowl dla Patsów, a w nim najchętniej uniknięcia Vikings. Za to najbardziej chciałbym zobaczyć spotkanie z Saints. Brees vs Brady. Coś pięknego < 3

1

Szkoda, że nie ma Burkheada i Mitchella, ale nie powinno być problemu. Choć nie takie niespodzianki świat widział. Za to w pierwszym meczu stawiam na Falcons, ale wcale nie zdziwię się, jeśli to Eagles wygrają. Falcons w niskich temperaturach nie radzą sobie zbyt dobrze

5

Już dzisiaj zaczyna się Divisional Round playoffów NFL! O 22.30 Eagles vs Falcons, a o 2.15 w nocy Patriots vs Titans :)

1

Ciężko , aby zagrał z Sociedad skoro ani razu nie trenował z drużyną

1

LS

13

Spokojnie. Niedługo Bailey będzie ich

0

Ostatnio Cleveland nie w formie. Unikałbym stawiania na nich

7

Nigdy nie zwróciłem uwagi, że Iniesta ma na koszulce "A.Iniesta" :D

29

Bo nie jest zawodnikiem pierwszego składu

24

Neymar w swoim pierwszym sezonie tez zbyt odporny na kontuzje nie był

0

24 ;)

12

Kocham Bembusia < 3

2

Ale Bembuś bije te rożne :O

0

Ja się nie zdziwię jak mamy 3 najszybszych zawodników w lidze - Alba, Semedo, Dembele :)

3

Dlatego to jest obunożny dzik :D

0

Dembele - niby lewonożny, ale stałe fragmenty bije z prawej :D

0

No i jest 4-3-3 :)

2

Na trybunach: "Ousmane Dembele"!

5

ehhh, panie komentatorze, z "piątek" nie ma spalonego...

15

Czemu wszyscy zapominają o tym, że dostaliśmy 222 mln za Neymara?

0

ktoś tu pisał wcześniej, że to może być najlepszy mecz Barcy w sezonie. Na razie wszystko na to wskazuje :)

4

no i na drugą nóżkę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?