Oczywiście, że mają szansę. Świetna defensywa i ofensywa, która gdy ma swój dzień jest bardzo trudna do zatrzymania. Poza tym , w Super Bowl nigdy nie ma pewniaków. Patriots w Super Bowl 42 , Rams w 36, Colts w 3. Wszyscy ponad 12-punktowi faworyci i wszyscy przegrali. To NFL. Wszystko jest możliwe
Nie sądze, że Iniesta zagra po 90. minutach w lidze. Przez cały sezon chyba tylko raz zagrał całe spotkanie, więc nie widze go w 1. składzie, 3 dni później ; Ale mogę się oczywiście mylić
25
nie wiedziałem, że 9/19 to 50%
0
Na podstawie tego meczu jak dla mnie nie można nikogo oceniać
0
Ale jednak złe warunki sprzyjają słabszym drużynom
7
Po co wpuścić Roberto do pomocy, jak można go na prawą obronę i Coutinho przesunąć na prawą pomoc...
0
Umtiti jak się wykartkował :D
1
To wiadomo, ale jednak taka pogoda zawsze sprzyja słabszym drużynom
0
0:30 ;)
0
Nawet jeśli, to i tak zapewne będzie grał bliżej prawej
7
Czyli zapewne znowu Cou na prawej stronie :/
0
Jest artykuł na stronie
2
Dziś w nocy Tom Brady wygrał swoją 3 nagrodę NFL MVP!
0
Oczywiście, że mają szansę. Świetna defensywa i ofensywa, która gdy ma swój dzień jest bardzo trudna do zatrzymania. Poza tym , w Super Bowl nigdy nie ma pewniaków. Patriots w Super Bowl 42 , Rams w 36, Colts w 3. Wszyscy ponad 12-punktowi faworyci i wszyscy przegrali. To NFL. Wszystko jest możliwe
3
Już za 24 godziny Super Bowl LII pomiędzy Patriots i Eagles! :)
0
Jeden to Phil Schoen, a drugi niestety nie wiem, bo zazwyczaj komentuje Ray Hudson
30
Ramos zawsze był, jest i będzie średnim obrońcą, ale przez właśnie strzelane bramki, robią z niego niewiadomo kogo
1
Real remis, to teraz jeszcze zwycięstwo Barcy i zwycięstwo Pats w Super Bowl i weekendzik idealny :)
35
Jak zwykle wybór jest jeden - fc_barcelona_1899 ;)
1
No, ale nadal nie było postu skupiającego wszystkie kalendarze. Czy na Ramblii, czy na głównej
1
Ale Seklik pyta czy był artykuł na głównej, a nie bylo
0
Ew. może być poniedziałek. Ale sobota wypada z gry.
0
Na 100% będzie w niedziele, szczególnie, że grają z Las Palmas na wyjeździe!
8
Oficjalnie: Mecz z Las Palmas 1 marca o 21.00 :)
0
Bardzo imponuje mi jego gra w defensywie ;)
13
No panowie dajcie Cou uderzyć...
0
Ale to Jasper.....
0
Busi moją lubą < 3
0
Ray Hudson dziś nie komentuje :/
0
No, że wystawi Iniestę to się nie spodziewałem
0
Nie sądze, że Iniesta zagra po 90. minutach w lidze. Przez cały sezon chyba tylko raz zagrał całe spotkanie, więc nie widze go w 1. składzie, 3 dni później ; Ale mogę się oczywiście mylić
0
Dwa razy widzę ten żart, dwa razy na La Ramblii, i dwa razy śmieszy :D