25

nie wiedziałem, że 9/19 to 50%

0

Na podstawie tego meczu jak dla mnie nie można nikogo oceniać

0

Ale jednak złe warunki sprzyjają słabszym drużynom

7

Po co wpuścić Roberto do pomocy, jak można go na prawą obronę i Coutinho przesunąć na prawą pomoc...

0

Umtiti jak się wykartkował :D

1

To wiadomo, ale jednak taka pogoda zawsze sprzyja słabszym drużynom

0

0:30 ;)

0

Nawet jeśli, to i tak zapewne będzie grał bliżej prawej

7

Czyli zapewne znowu Cou na prawej stronie :/

0

Jest artykuł na stronie

2

Dziś w nocy Tom Brady wygrał swoją 3 nagrodę NFL MVP!

0

Oczywiście, że mają szansę. Świetna defensywa i ofensywa, która gdy ma swój dzień jest bardzo trudna do zatrzymania. Poza tym , w Super Bowl nigdy nie ma pewniaków. Patriots w Super Bowl 42 , Rams w 36, Colts w 3. Wszyscy ponad 12-punktowi faworyci i wszyscy przegrali. To NFL. Wszystko jest możliwe

3

Już za 24 godziny Super Bowl LII pomiędzy Patriots i Eagles! :)

0

Jeden to Phil Schoen, a drugi niestety nie wiem, bo zazwyczaj komentuje Ray Hudson

30

Ramos zawsze był, jest i będzie średnim obrońcą, ale przez właśnie strzelane bramki, robią z niego niewiadomo kogo

1

Real remis, to teraz jeszcze zwycięstwo Barcy i zwycięstwo Pats w Super Bowl i weekendzik idealny :)

35

Jak zwykle wybór jest jeden - fc_barcelona_1899 ;)

1

No, ale nadal nie było postu skupiającego wszystkie kalendarze. Czy na Ramblii, czy na głównej

1

Ale Seklik pyta czy był artykuł na głównej, a nie bylo

0

Ew. może być poniedziałek. Ale sobota wypada z gry.

0

Na 100% będzie w niedziele, szczególnie, że grają z Las Palmas na wyjeździe!

8

Oficjalnie: Mecz z Las Palmas 1 marca o 21.00 :)

0

Bardzo imponuje mi jego gra w defensywie ;)

13

No panowie dajcie Cou uderzyć...

0

Ale to Jasper.....

0

Busi moją lubą < 3

0

Ray Hudson dziś nie komentuje :/

0

No, że wystawi Iniestę to się nie spodziewałem

0

Nie sądze, że Iniesta zagra po 90. minutach w lidze. Przez cały sezon chyba tylko raz zagrał całe spotkanie, więc nie widze go w 1. składzie, 3 dni później ; Ale mogę się oczywiście mylić

0

Dwa razy widzę ten żart, dwa razy na La Ramblii, i dwa razy śmieszy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?