0

Ten brodacz kolo naszych zawodników to Ortola?

5

Chce człowiek pierwszy raz spokojnie z kanapy obejrzeć mecz , to nie, kamerzysta wyżej niż zwykle i trzeba się przysiąść...

1

A ja wolę , aby postawił na Costasa ; )

0

Ale w 3-osobowej obronie obok 2 nominalnych ŚO

1

Ja miałem podobnie przy śmierci dziadka, człowiek ma jednak takie dziwne intuicje

0

Czyli to raczej na 100% oznacza Semedo z Eibar , szczególnie że Portugalczyk jest zawieszony w LM

3

Dwóch wysokich , mało zwrotnych zawodników na ŚO jak dla mnie nie jest dobrym rozwiązaniem. Powinien być kontrast

8

A kogo miał wystawić? Kontuzjowanego Pique?

1

No i dzisiaj Barca wyszła tak samo tylko z Paco zamiast Dembele . Przecież Alcacer to napastnik. To nie ma bata , że Dembele mógłby wyjść w analogicznej sytuacji?

2

Wczoraj siedzę i oglądam "Katastrofę w przestworzach " i sobie myślę "dawno nie było katastrofy lotniczej, to dobrze". Dzień później, katastrofa samolotu

0

Myślę , że głównie chodzi o to , że obok właśnie wysokiego i mało zwrotnego Miny powinien zagrać ktoś bardziej zwrotny , dlatego jak dla mnie powinien zagrać Digne

0

A ja myślę , że na 100% taki skład zobaczymy i to nie raz w tym sezonie

0

No ale miał 3

0

Spokojnie. Po prostu po 2 strzelaniu się rzucił i sił zbraklo. 3 błędy nie do odrobienia

0

Dlatego właśnie nie widzię powodu by o tym pisać , skoro od praktycznie tygodnia jest to oczywista oczywistość

0

No i w Biathlonie niespodzianki! Dwóch głównych faworytów Boe i Fourcade bez szans na medale!

1

Nie mogli odwołać 2. serii , mogli ją co najwyżej przełożyć

1

No ale to żadna rewelacja. To jakby gazety były zgodne , że Messi wystąpi w finale LM

4

5000 metrów *

4

No nie miały raczej zbytniej możliwości , niż przewidzieć Minę , skoro jest to jedyny zdrowy w 100% środkowy obrońca

6

Najpierw Dębowski, Teraz Laskowski. TVP chyba chce nam zrekompensować słuchania Babiarza przez 4 godziny :D

9

No i Kanadyjczyk wygrał z Norwegiem o "Bródkę " :D

5

Dębowski to jest dopiero komentator!

0

Serio. Akcje w niesamowitym tempie

1

Skład ASa, tylko za Luisa bym wystawił Paco

0

Ależ Amerykanki grają świetnie w hokeja!

0

No i w biegu łączonym mężczyzn na podium trzech Norwegów!

1

Perełka z Barcelony B

1

Żadnych Kurzaw, tylko Cucu!

0

ja tam jednak wolałbym moją opcję, szczególnie, że z tego co czytam m.in od ciebie, to Costas całkiem nieźle się prezentuje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?