No i dzisiaj Barca wyszła tak samo tylko z Paco zamiast Dembele . Przecież Alcacer to napastnik. To nie ma bata , że Dembele mógłby wyjść w analogicznej sytuacji?
Wczoraj siedzę i oglądam "Katastrofę w przestworzach " i sobie myślę "dawno nie było katastrofy lotniczej, to dobrze". Dzień później, katastrofa samolotu
Myślę , że głównie chodzi o to , że obok właśnie wysokiego i mało zwrotnego Miny powinien zagrać ktoś bardziej zwrotny , dlatego jak dla mnie powinien zagrać Digne
0
Ten brodacz kolo naszych zawodników to Ortola?
5
Chce człowiek pierwszy raz spokojnie z kanapy obejrzeć mecz , to nie, kamerzysta wyżej niż zwykle i trzeba się przysiąść...
1
A ja wolę , aby postawił na Costasa ; )
0
Ale w 3-osobowej obronie obok 2 nominalnych ŚO
1
Ja miałem podobnie przy śmierci dziadka, człowiek ma jednak takie dziwne intuicje
0
Czyli to raczej na 100% oznacza Semedo z Eibar , szczególnie że Portugalczyk jest zawieszony w LM
3
Dwóch wysokich , mało zwrotnych zawodników na ŚO jak dla mnie nie jest dobrym rozwiązaniem. Powinien być kontrast
8
A kogo miał wystawić? Kontuzjowanego Pique?
1
No i dzisiaj Barca wyszła tak samo tylko z Paco zamiast Dembele . Przecież Alcacer to napastnik. To nie ma bata , że Dembele mógłby wyjść w analogicznej sytuacji?
2
Wczoraj siedzę i oglądam "Katastrofę w przestworzach " i sobie myślę "dawno nie było katastrofy lotniczej, to dobrze". Dzień później, katastrofa samolotu
0
Myślę , że głównie chodzi o to , że obok właśnie wysokiego i mało zwrotnego Miny powinien zagrać ktoś bardziej zwrotny , dlatego jak dla mnie powinien zagrać Digne
0
A ja myślę , że na 100% taki skład zobaczymy i to nie raz w tym sezonie
0
No ale miał 3
0
Spokojnie. Po prostu po 2 strzelaniu się rzucił i sił zbraklo. 3 błędy nie do odrobienia
0
Dlatego właśnie nie widzię powodu by o tym pisać , skoro od praktycznie tygodnia jest to oczywista oczywistość
0
No i w Biathlonie niespodzianki! Dwóch głównych faworytów Boe i Fourcade bez szans na medale!
1
Nie mogli odwołać 2. serii , mogli ją co najwyżej przełożyć
1
No ale to żadna rewelacja. To jakby gazety były zgodne , że Messi wystąpi w finale LM
4
5000 metrów *
4
No nie miały raczej zbytniej możliwości , niż przewidzieć Minę , skoro jest to jedyny zdrowy w 100% środkowy obrońca
6
Najpierw Dębowski, Teraz Laskowski. TVP chyba chce nam zrekompensować słuchania Babiarza przez 4 godziny :D
9
No i Kanadyjczyk wygrał z Norwegiem o "Bródkę " :D
5
Dębowski to jest dopiero komentator!
0
Serio. Akcje w niesamowitym tempie
1
Skład ASa, tylko za Luisa bym wystawił Paco
0
Ależ Amerykanki grają świetnie w hokeja!
0
No i w biegu łączonym mężczyzn na podium trzech Norwegów!
1
Perełka z Barcelony B
1
Żadnych Kurzaw, tylko Cucu!
0
ja tam jednak wolałbym moją opcję, szczególnie, że z tego co czytam m.in od ciebie, to Costas całkiem nieźle się prezentuje :)