A jeszcze co do karnego dla Legii. Jak dla mnie podobna sytuacja do karnego dla Zagłębia w meczu z Legią. Tam Pazdan też przypadkowo zagrał piłkę ręką, chcąc wykonać coś innego, ale oczywiście tamto zagranie nie obiło się takim echem, bo podyktowane przeciwko Legii
Postanowiłem przeanalizować tego wczorajszego karnego z meczu Legii i szczerze, nie wiem jaka tu kontrowersja. Ręka nienaturalnie ułożona ponad głową i co za różnica czy przypadkiem czy nie. Najlepiej to sam Marciniak skomentował : "Tu nie mówimy o fakcie, że ręka jest nienaturalnie ułożona, czy nie. Ręka była ponad głową i takie dostałem potwierdzenie od VAR-u. Tu nie chodziło o interpretację ręki, tylko fakt dotknięcia ponad głową. Trzy czwarte rąk to nieumiejętne lub lekkomyślne podjęcie ryzyka"
0
Też bym postawił na kombinacje Roberto/Semedo, gdyby nie ta nieszczęsna kontuzja Portugalczyka. No rzeczywiście EV ma ciężki orzech do zgryzienia
0
A kto w pomocy obok Rakiticia i Busiego jeśli Iniesta nie zdąży?
0
Wiadomo, że zagra albo Paulinho albo Gomes. Tylko w przypadku braku Andresa kto jeszcze? Albo obaj, albo ktoś z trójki Paco/Vidal/Dembele
2
No to, że Paulinho zagra z Chelsea to raczej wiadomo. Ale kto obok niego jeśli Iniesta nie wróci?
0
Zagra Paulinho i ??? Iniesta kontuzjowany, więc ktoś jeszcze
1
A jeszcze co do karnego dla Legii. Jak dla mnie podobna sytuacja do karnego dla Zagłębia w meczu z Legią. Tam Pazdan też przypadkowo zagrał piłkę ręką, chcąc wykonać coś innego, ale oczywiście tamto zagranie nie obiło się takim echem, bo podyktowane przeciwko Legii
1
O proszę. Nawet nie wiedziałem, że ujrzałem 200. bramkę Messiego na żywo :)
6
Carvajal? De Bruyne na ŚPD?
2
442oons o wczorajszym meczu :D
4
Był również zawodnik Denver Broncos w NFL - Von Miller ;)
https://www.instagram.com/p/Bf6TgL-FXpE/?taken-by=vonmiller
3
Postanowiłem przeanalizować tego wczorajszego karnego z meczu Legii i szczerze, nie wiem jaka tu kontrowersja. Ręka nienaturalnie ułożona ponad głową i co za różnica czy przypadkiem czy nie. Najlepiej to sam Marciniak skomentował : "Tu nie mówimy o fakcie, że ręka jest nienaturalnie ułożona, czy nie. Ręka była ponad głową i takie dostałem potwierdzenie od VAR-u. Tu nie chodziło o interpretację ręki, tylko fakt dotknięcia ponad głową. Trzy czwarte rąk to nieumiejętne lub lekkomyślne podjęcie ryzyka"
2
Było wczoraj info. Ci co nie grają z Espanyolem, mają wolne do środy
0
Gwiazda Denver Broncos - Von Miller, przebywa obecnie w Barcelonie. Kilka dni temu spotkał się z Leo Messim oraz Luisem Suarezem podczas kręcenia reklamy dla Adidas, a dzisiaj był obecny na meczu ;)
https://www.instagram.com/p/Bf6TgL-FXpE/?taken-by=vonmiller
https://www.instagram.com/p/BfvTtc8Fx1y/?taken-by=vonmiller
0
No też tego nie rozumiem, ale tak to jest zrobione :/
1
Ponieważ ocena użytkowników to dominanta, a nie średnia arytmetyczna
39
Czyli Pique cały czas gra z kontuzją, a od czegoś poważnego dzieli go jedno niefortunne uderzenie w kolano. Aha...
2
No, bo mamy przewagę w meczach bezpośrednich nad Atleti ;)
13
Ray Hudson : " Jeśli Messi grałby na Banjo, brzmiałby jak Jimmy Page" :D
1
Gomes XDDD
0
To ja w takim wypadku licze na Cou z lewej :)
6
Gomes wchodzi XDDD
0
Suarez jak rączki z tyłu trzyma XD
2
Cou był wolny :/
6
Jordi :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Od dłuższego czasu składy są na ok. 75 minut przed meczem
0
Shaquem Griffin, zawodnik bez jednej ręki (do podnoszenia używał protezy), podniósł 20 razy sztangę o wadze 102 kg podczas NFL Combine!
1
89, to jego karta TOTGS. Normalna karta dostała 87
0
O 3 miesiące się spóźniłeś :D
0
Właśnie zaczyna się 1. z 4 dni NFL Combine! Najlepsi zawodnicy, którzy w tym roku przystąpią do draftu, mają okazje się dziś zaprezentować :)