4

Klauzule ustala piłkarz podczas kontraktu. Klub pewnie zaproponował wyższą, ale wówczas Ney czułby się jak więzień, dlatego dopilnowali z tatusiem, żeby była "realna". Zresztą, myślę, że ta kwota jest ok, ani za niska, ani za wysoka. Jeżeli dojdzie do tego transferu, to przewyższa ponad dwukrotnie największy tranasfer dotychczas. Nie ma tragedii.

0

Gdzieś widziałem informacje o 35 mln euro. To kwota brutto?

4

Bardzo lubię tego gościa, jest jednym z moich ulubieńców, udowodnił wszystkim, również mojej osobie, iż jest zawodnikiem na miarę Barcelony, o wielkich możliwościach. Ufam Valverde, iż będzie go wystawiał na pozycji Rakiticia i będzie tam wymiatać, bo ma chłopak możliwości;)

0

Czemu sądzisz, że dadzą radę kupić Verattiego? Szejka nie przekonają pieniądze, zwłaszcza w obliczu przyjścia Neymara.

0

Barcelona to nie tylko klub piłkarski... zapamiętaj to, to nie Man Utd, czy Man City. To szereg innych działów sportowych, więc cała ta kasa nie idzie na drużynę piłkarską, lecz jest rozkładana, zapewne na sekcje piłkarską idzie i tak najwięcej. To zdjęcie jest stare, bodajże sprzed dwóch tygodni.

14

Wysłał we wtorek, po czym rano tatuś zapytal:" Ney, czy nie chciałbyś zarabiać 30 mln rocznie, prawie tyle co MESSI, być największą gwiazdą ligi i klubu, ulubieńcem kibiców, grać z przyjaciółmi z Brazylii, imprezować w najlepszych klubach w Paryżu?", po czym Neymar to wszystko przekalkulował i powiedział: "Spoko". Tak było, nie zmysłami;) hahha

0

Z kiedy to zdjęcie?

0

Ten transfer z kolei to wg mnie walka o honor Bartomeu. Nic mu się nie udaje ostatnie, brak wyników, afery co chwile, słabe okno, wniosek o wotum nieufności. Cules są fatalnie nastawieni w stosunku do niego. Myślę, iż zdaje sobie sprawę, że jak Neymar odejdzie to może się już pakować.

0

Nie rozumem was, mam nadzieję, że mi wytłumaczycie. Wszyscy jesteście pewni, że Neymar odejdzie przyjdzie Veratti i będzie cacy. Otóż nie ! Jeżeli Ney dołączy do PSG, to Veratti będzie miał same pozytywny, żeby tam zostać. Nowy kontrakt(podobno Raiola już nad tym pracuje) i lepszą drużyna. Ponadto klub nie włączy w rozliczenie Verattiego. Zapłacą klauzule i będą mieli gdzieś Barcelonę, dlatego o Verattim możecie zapomnieć, jeżeli nasz gwiazdor odejdzie.

27

Raiola to typ agenta, który osiąga swój cel za wszelką cenę. Myślę, iż jeżeli Marco chce do nas dojść, to akurat ten agent znajdzie na to rozwiązanie. Gorzej użerać się z zawodnikiem w klubie, którego agentem jest właśnie on.

0

3

Gdy Pedro grał w ataku, otrzymywał piłki od najlepszej pomocy w historii[Xavi, Iniesta, Busi w SZCZYCIE formy]. Dzisiaj ciężar rozgrywania zależy głównie od Messiego, a Busi i Iniesta to nie to samo, co kilka lat temu.

1

Ja też oglądałem prawie wszystkie i powiem, że grał solidnie, bez szału, w mojej opinii dobry zamiennik, nie rozumiem hejtu na niego.

2

Topowy gracz to Umtiti. Poza tym transfer Digne, czy Cillesena byl solidny, a Paco pod koniec sezonu regularnie strzelał, kiedy miał więcej okazji do gry. Jedynym niewypałem jest Gomes.

4

Trzeba się nad tym zastanowić. Ivan to świetny zawodnik, solidny, bardzo dobre uderzenie z dystansu, podobno fenomenalnie wykonuje zadania taktyczne, co prawda nie jest może wirtuozem, ale nadrabia innymi elementami gry. Ale z drugiej strony nie rozumiem ludzi, co piszą, że poprzedni sezon Ivana był dobry. Być może jestem ślepy, a oglądam każdy mecz, ale na 5 meczy rozgrywanych przez Chorwata to średnio 1/2 były w jego wykonaniu poprawne. Wielokrotnie gubił piłkę, spowalniał akcje, mniej uderzał z dystansu. Nie chce, żeby mnie źle zrozumiano. Jestem za pozostaniem Chorwata minimum na jeszcze jeden sezon, ale jesli przyszły rok będzie w jego wykonaniu taki sam jak obecny , to bym rozważył opcje jego sprzedaży.

0

Dziękujemy LEGENDO!!

0

La Rambla pewnie rozgryzła sprawę tej kontuzji. Veratti dogaduje się z Barceloną, a PSG żeby nie robić chaosu podaje, iż ma kontuzje. Właśnie tak będzie, ja wam mówię, to nie są żarty, lecz poważne doniesienia.

0

W okienku, kiedy kupowalismy Suareza też nie było, a ostatecznie kupiliśmy Rakiticia, Suareza i wielu innych zawodników, grubo przekraczając budżet transferowy.

2

Jak czytam takie komentarze to aż mi się chce kogoś zabić. Jedyna droga do europejskich pucharów? Nie wiem, czy wiesz, ale byliśmy, jesteśmy i będziemy czołówką i co roku będziemy walczyli o wygraną Ligę Mistrzów. Niby jeden zawodnik - Paulinho ma spowodować, że Barca popadnie w ruiny? Barca to JEDYNA drużyna, która ma w składzie Messiego, Suareza, Neymara, oraz wielu innych wspaniałych, czołowych na swoich pozycjach na świecie piłkarzy. Jeden nieudany sezon i takie komentarze... żenada. Może jeszcze tryplecik co rok, a jak nie, to sezon kompletne nieudany.?Zapamiętaj: Barca to potęga, której nawet bezsensowny i niepotrzebny transfer Paulinho nie zniszczy.

0

Źródło: MARZENIA KIBICÓW BARCELONY

0

Krzysiu jest straszy akurat;)

0

To chyba Ty meczów PSG nie oglądasz, Veratti w defensywie jest o wiele lepszy od Chorwata, nie mówiąc już o aspektach kreowania .

0

Podobno do jutra, ale kto tam wie...

2

Wszyscy piszą, kalkulują, rozmyślają co się stanie jak przyjdzie Veratti, kogo wtedy sprzedać jak to poustawiać. Czy tylko ja jestem świadomy tego, iż żaden Veratti do nas nie przyjdzie? Nawet media już o tym nie piszą, pracownicy klubu wypowiadają się bez entuzjazmu, a Veratti gra w sparingach PSG.

0

Myślę, że szansa na sprowadzenie Verattiego oddala się każdego dnia, wnioskuję to po wypowiedziach Fernandeza, również gdoby miał odchodzić, to zapewne by nie grał w sparingu, gdzie większości grały rezerwy, ponadto PSG jest nieugięte i należy tylko czekać na oficjalne informacje, iż zostaje. Zbyt duże nadzieje mają ludzie tutaj, aczkolwiek Veratti to mój ulubiony pomocnik i jeden z ulubionych piłkarzy i bardzo bym chciał, żeby przyszedł.

0

Moim zdaniem klub powinien opuścić Douglas, Munir, Vermealen, ponadto dwóch pomocników(Arda i ktoś jeszcze), Samper, Alena na wypożyczenie, bo ten drugi nie powącha zbyt wielu minut, a talent ma niemały.

7

Takich filmików jest kilkadziesiąt.

0

A co to było za zamieszanie rano? Może mi ktoś opowiedzieć? Bo podobno francuskie gazety pisały, iż Veratti jest bardzo blisko Barcelony i jeszcze ta konferencja, która ostatecznie się nie odbyła.

1

Też taki ambitny byłeś/jesteś, że skróciłbyś sobie wakacje, np. żeby się uczyć?

5

To zła informacja dla nas, być może Chińczycy pod tą presją się zgodzą na transfer, a my tego nie chcemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?