zagi31
Dołączył/a: luty 2016
Wrocław/Rzeszów/Leżajsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Myślę, że jest szansa na jego transfer, ale jedynie w wypadku odejścia Ardy/Rakiticia
0
Mówicie co chcecie, ale mi się Cancelo strasznie podoba. Szybki, dobra technika, lepszy w obronie zdecydowanie od Vidala. Poza tym jest to ogromna szansa dla Roberto, aby wrócił do środka pomocy, a myślę, że jest gotowy na to. Pomoc Andres Sergi prezentuje się bardzo obiecująco, do tego w obwodzie Denis, Rafinha, Gomes. Tylko pozostaje pytanie, co z Rakiticiem? Mimo, iż jest bez formy, to bardzo ważny punkty Barcelony. Ale czy on (nie mówię,że tak będzie) pogodzi się z rolą zmiennika?
2
Nie rozumiem po co płaczecie tak z tym Vidalem...też uważam, że Lucho go krzywdzi, no ale tego nie zmienimy...
10
Ja myślę tak: Gomes, Rakitic dają więcej w defensywie, dlatego ludzie często nie doceniają ich gry, a tak w rzeczywistości dają bardzo dużo drużynie. To jest idealne miejsce dla Gomesa, nie typowa pozycja nr. 8.
18
To jest dramat, panie Enrique.
0
Cholernie był chciał, aby wygrał to ktoś z Barcelony, ale niestety CR7 ma już tą nagrodę zagwarantowaną. Smutna prawda ;/ a wy dalej życie z klapkami na oczach... Leo jest najlepszy, ale cóż.
9
Myślę, że Gomes to odpowiedni wybór, to będzie ciężki mecz, potrzebny jest silny, wysoki pomocnik, który da dużo również w defensywie. Ponadto Andre ma bardzo dobry przeglad pola, który pomoże grać - o ile będzie taka potrzeba z kontry. Musi się jedynie wystrzegać strat, a będzie dobrze. Martwię się za to o a Rakiticia, który od kilku sporkan gra bardzo przeciętnie, gdyby był Iniesta, można by spróbować wstawić za niego Gomesa, ale miejmy nadzieję, że pokaże dzisiaj klasę. Rafinha ma swistne statystyki, ale on nie trzyma linii pomocy, często nie wraca się, bo gra zbyt ofensywnie i robią się dziury. Dzisiaj na 100% w pierwszym składzie nie zagra.
1
A ja bym wystawił Gomesa, ale nie jestem trenerem.
1
Powiem wam, że nie wiem, co złego robi Enrique, ale coś jest nie tak, czyżby Barcelona była aż tak bardzo zależna od Messiego i Iniesty?
14
No, w każdym meczu bez Messiego widzimy jak jest wielka...
12
Powiem wam, że ostatnio po Messim widzę, że bardziej na poważnie bierze rolę kapitana, zarówno w Barcelonie, jak i reprezentacji. Jest liderem nie tylko na boisku, ale także i poza nim. Wreszcie do tego dorósł, szacun
0
Możliwe, nie zaprzeczam:)
2
Kupmy Piszczka, a gwarantuje wam, że lepszego, doświadczonego zamiennika za niezbyt dużą kwotę nie znajdziemy.
1
Możecie mnie hejtować, ale to jest jakiś śmieszny ranking xD
2
Dają 15 mln, daje im Aleixa i Mathieu w zestawie
21
Wyrażę swoje opinie, bo mogę. Moim zdaniem Rafinha często grając jako środkowy pomocnik, jest zbyt ofensywnie nastawiony, często nie trzyma linii, nie za każdym razem wraca do obrony;) myślę, że dlatego Lucho w ważniejszych meczach pod nieobecność Iniesty stawia na Denisa/Gomesa
3
Za długie, nie chce mi się czytać.
0
Denis zagrał bdb, ale Mascherano był dużo lepszy od niego w tym meczu. Profesor!
0
W wywiadzie potwierdził, że zrobił to specjalnie. Bardzo dobre posunięcie, na najważniejsze mecze będzie "czysty". No ale setki powinien poćwiczyć...
1
Nie zgadzam się. Neymar jest lepszy pod każdym względem.
0
Możecie mnie hejtowac, kibicuje Barcelonie od 12 lat, uważam że nie możemy porównywać Messiego i Ronaldo, ale nagrody w tym sezonie odbierze CR7. To jest bardziej plebiscyt na popularność i zdobyte tytuły, a nie są brane pod uwagę umiejętności. Osobiście moja Trojka to: Messi, Cr7, Griezmann.
0
Pierwsze sezony są trudne, nie zapominajmy, że Arda, Suarez w pierwszych sezonach nie grali na miarę swoich możliwości, Rakitic również nie błyszczał w swoim premierowym roku.
0
Brakuje nam pomocników, żeby Messiego wystawiać w środku pomocy, rzeczywiście...
0
Wg mnie Gomes to jest typ bardziej defensywnego pomocnika, a tą funkcję pełnil będzie w tym meczu tak jak swykle Ivan. Denis mimo wysoki zdolności technicznych trochę się boi zaryzykować, za długo się zastanawia, a przy wysokim pressingu City nie będzie miał łatwo. Moim zdaniem Rafinha zasłużył, zeby wyjść w 1 składzie, ale postawiłbym na Arde, oczywiście jeżeli jest w stanie grać na swoim normalnym poziomie.
18
Mówcie co chcecie, ale Messi ma jaja, 94 minuta -karny przeciwko Diego Alvesowi, który świetnie broni karne, mecz mimo wszystko ważny, presja, wiele karnych przestrzelił, wszyscy przechodzą z Valencii i mu dogadują... musi on być naprawdę silny psychicznie i właśnie dlatego to jest KRÓL i w takich meczach widać jego wielkość.
0
No tak, na transfery z 400 mln w sumie, marzyć każdy może...
0
Racja, ale żeby Vidal mógł grać, przeciwna drużyna musi być naprawdę przeciętna, zwłaszcza, gdy zawodnik nie ma rytmu meczowego.
3
Arda w środku pola nadal gra bardzo przeciętnie i poprawił się w niedużym stopniu.
0
Umtiti, Mascherano, Pique???
2
Vidal niepowołany.