O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 29
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Hehe chcieli panienke to teraz maja ;D

0

Nno puciu dobra robota! ;D jeszcze strzelcow dopisac to by byla bajka ;D Mam nadzieje, ze bedziesz na biezaco uzupelnial :D

Pozdrawiam

0

arenos12 nie pomylilo Ci sie cos? Wtedy na CN 1:0 dla realu bylo po golu baptisty a na SB 4:1 i wtedy dla nas jedynego gola Henry strzelil.

0

Ja dzis jestem wypalony... nic nie mowie na real.

0

Ciekawe czy uczca nasza elite minuta ciszy... Mowicie, ze mecze w Polsce odwolane? Mialem dzis isc na Lechie z Polonia Bytom ale nigdzie nie ide...

Zobacz wszystkie

0

To jest to angielskie zalosne poczucie humoru:P

0

arenos12 nie pomylilo Ci sie cos? Wtedy na CN 1:0 dla realu bylo po golu baptisty a na SB 4:1 i wtedy dla nas jedynego gola Henry strzelil.

0

Henry ma zostac. Juz sie ladnie zgral i strzela duzo bramek.

VISCA EL BARCA!

0

Nno puciu dobra robota! ;D jeszcze strzelcow dopisac to by byla bajka ;D Mam nadzieje, ze bedziesz na biezaco uzupelnial :D

Pozdrawiam

0

Hehe chcieli panienke to teraz maja ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?