zakillasek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hehe chcieli panienke to teraz maja ;D
0
Nno puciu dobra robota! ;D jeszcze strzelcow dopisac to by byla bajka ;D Mam nadzieje, ze bedziesz na biezaco uzupelnial :D
Pozdrawiam
0
arenos12 nie pomylilo Ci sie cos? Wtedy na CN 1:0 dla realu bylo po golu baptisty a na SB 4:1 i wtedy dla nas jedynego gola Henry strzelil.
0
Ja dzis jestem wypalony... nic nie mowie na real.
0
Ciekawe czy uczca nasza elite minuta ciszy... Mowicie, ze mecze w Polsce odwolane? Mialem dzis isc na Lechie z Polonia Bytom ale nigdzie nie ide...
0
Jestem dobrej mysli ;P Ale chodzi mi o to, ze jesli odejdzie nikt nie bedzie z zarzadu przeciez czekal na niego az wroci sobie z przerwy, prawda?
0
Posluchajcie, Guardiola jak odejdzie trudno, ale jesli znowu zostawi Barce niech juz nie wraca. Nikt nie bedzie na niego czekal. Ale moim zdaniem dostanie lepszy kontrakt i bedzie trenerem az sie wypali i Barca go zwolni.
0
dzialaja wam mecze na Sopcascie?? mi na wszystkich pisze, ze kanal wylaczony
0
Chyba tez Jeffren zmienil Pedro ;p
0
To lukamy jak wymiata nasza mlodziez :D
0
i w tym jestesmy lepsi od realu :) Z reszta we wszystkim :D Mamy sile w wychowankach a oni wydaja grube miliony zeby zawodnik pogral pale lat :P
0
Yaya gral w podstawowym skladzie a Keita siedzial na lawie wiec raczej Yaya wiecej gral
0
Dos Santos-brat giovanniego:) w Barcy B gra.
0
widac, ze Yaya ladnie gra wiec po co kupowac srodkowego pomocnika? jak Yaya pojedzie na PNA albo bedzie kontuzjowany wezmiemy kogos z Barcy B, z reszta Busquets moze grac jako srodkowy pomocnik ;]
0
real ma za duzo gwiazd i beda miec slabo w szatni
z reszta znim sie zgraja ze soba pol sezonu minie:)
0
bramka Bojana
0
Rezerwowi:
Víctor Manuel Espasandín
José Manuel Rueda
Suarez Jeffren
Seydou Keita
José Manuel Pinto
Víctor Valdés
Lionel Messi
Sherer Maxwell
Thierry Henry
Marc Muniesa
Dos Santos Jonathan
Albert Dalmau
1:0 dla Barcy przy okazji:)
0
ja realu nigdy nie lubialem za bezmyslnosc...
to chyba logiczne, ze wychowanek Barcy, ktory wyraza chec gry w Barcelonie nie pojdzie do realu. real nie namaci mu w glowie jak arsenal, poniewaz Cesc juz jest troche starszy;]
0
To jest to angielskie zalosne poczucie humoru:P
0
To jest niemozliwe zeby MU wydal tyle za Ribery'ego. Manchester nie ma nawet tyle kasy na niego. To musi byc sciema na maxa.
pozdro
0
Jest narazie jest Eto'o. Jak juz chcemy dobrego nastepce Eto'o to kupmy Aguero. Benzema jest wielkim sempem i niewiadomo czy sie przyjmie a Aguero podaje, strzela i jest zgrany w Hiszpanii.
VeB!
0
Henry ma zostac. Juz sie ladnie zgral i strzela duzo bramek.
VISCA EL BARCA!
0
LoL oni chyba nie sikali dzisiaj... Messi za nic nie zostawi Barcelony. Widac, ze ci nowi wlasciciele man. city to wielcy marzyciele.
0
skromne cenne zwyciestwo;)
Visca el Barca!
0
jaki zal, smieszniejszej rzeczy nie widzialem.
VeB!
0
marcinbaca7- zle, Barca gra na N na kanale 58 w hd na zywo
0
jaro88- napewno sie znamy;] gladek s2^^
0
kurcze, kazdy kto zaklada koszulke BARCY nie jest ani drewnem, ani cieniasem!
VeB!
0
W sumie to racja, Abidal juz wczesniej narzekal, ze cwiczenia kondycyjne Franka a Domenecha, to wielka roznica... racja bexley, Franek ich zabardzo rozpieszczal, dlatego tylko 1 sezon wymiatali z Frankiem ;/
VeB!