0

0

0

0

a zreszta co mi zrobisz?pobijesz mnie?hehe :)

0

kubafcb102,
dlamnie jesteś nic niewarta szmata,tyle ci powiem/napisze ;)

0

0

0

kubak800i,
ty nie dorastasz Torresowi i Forlanowi nawet do paznokci w nóg pod kazdym względem;)
i przez całe swoje zycie bys nie osiągnoł nawet 10% co oni,wiec milcz

0

Santana10,
jestem takiego samego zdanie:)

0

stasiek13,
byś mu to na osobnosci powiedział to by ci wypierdolił w ryj że bys nie wstał ;)
juz mnie zaczynacie wkurwiac zjeby tymi minustami... ;/

0

kubafcb102,
kuba,kuba ci powie ze jeszcze torres by pokazał na co go stać;)
by przyszedł do bracey to moge sie załozyc ze by był po jakimś czasie jesdnym z najlepszych napsatników;)

0

albo aguero :)

0

kubus333
A zobacz jak Torres grał w atletic,liverpoolu w hiszpani,a gra tak od kat miał tą kontucje z 6miesiecy w liverpoolu,a zreszta czytaj mzoę na strankach chelsea itp. ze torres juz odzyskuje forme mysle ze torres to by był strzał w 9;)

0

chociaż wypożyczenie :)

0

ja chce Torresa !!! :)

0

fajnie by było jak by Da Silve kupili z city :)
nom młodego też moga sprowadzić ;)

0

rubasz

ja myślę i pewnie by tak było że Low poradził by sobie z barcą:)
może na początku by miał troche trudnosci,ale by sobie poradził,zobacz co zrobił z niemcami...:)

0

jak dlamnie to pep powinien zostać na 100% ale jak odejdzie to chciałbym żeby to jeden z nich był trenerem barcy Frank de Boer,Andre Villas-Boas,Joachim Löw,trener valenci,ewentualnie vilanova

0

kurde a miał villa się odblokowac w tych meczach :(

0

David*

0

Myśle ze jak davis bedzie tak słabo grał do konca sezonu to powinniśmy go sprzedać,mamy przecież pedro,alexisa,cuence jest jeszcze wileu świetbych graczy drugim składzie B,a zreszta moglibysmy też kogoś kupić...;) np.Aguero ale raczej city go nie sprzeda?? czy kogoś innego...:)

0

ja z matmy,ale powiem chyba ze mnie gardło boli i zle się czuje :)
zawsze tak mi sie udawalo :)

0

1barca_fun#1
ja tak samoo ;)

0

alexis i cesc bardzo dobrze się spisują :)
żeby villa odzyskał formę :)

0

Nawet sami komentatorzy mówili że barcelona tak dawno nie miała tak słabego bramkarza

0

3:1 :)

0

GOOOOOLLLL!!!!!!!!!!! fabregas:)

0

GOOL!!!

0

pujoleczek

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?