zawal8
Dołączył/a: listopad 2011
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
0
0
a zreszta co mi zrobisz?pobijesz mnie?hehe :)
0
kubafcb102,
dlamnie jesteś nic niewarta szmata,tyle ci powiem/napisze ;)
0
0
0
kubak800i,
ty nie dorastasz Torresowi i Forlanowi nawet do paznokci w nóg pod kazdym względem;)
i przez całe swoje zycie bys nie osiągnoł nawet 10% co oni,wiec milcz
0
Santana10,
jestem takiego samego zdanie:)
0
stasiek13,
byś mu to na osobnosci powiedział to by ci wypierdolił w ryj że bys nie wstał ;)
juz mnie zaczynacie wkurwiac zjeby tymi minustami... ;/
0
kubafcb102,
kuba,kuba ci powie ze jeszcze torres by pokazał na co go stać;)
by przyszedł do bracey to moge sie załozyc ze by był po jakimś czasie jesdnym z najlepszych napsatników;)
0
albo aguero :)
0
kubus333
A zobacz jak Torres grał w atletic,liverpoolu w hiszpani,a gra tak od kat miał tą kontucje z 6miesiecy w liverpoolu,a zreszta czytaj mzoę na strankach chelsea itp. ze torres juz odzyskuje forme mysle ze torres to by był strzał w 9;)
0
chociaż wypożyczenie :)
0
ja chce Torresa !!! :)
0
fajnie by było jak by Da Silve kupili z city :)
nom młodego też moga sprowadzić ;)
0
rubasz
ja myślę i pewnie by tak było że Low poradził by sobie z barcą:)
może na początku by miał troche trudnosci,ale by sobie poradził,zobacz co zrobił z niemcami...:)
0
jak dlamnie to pep powinien zostać na 100% ale jak odejdzie to chciałbym żeby to jeden z nich był trenerem barcy Frank de Boer,Andre Villas-Boas,Joachim Löw,trener valenci,ewentualnie vilanova
0
kurde a miał villa się odblokowac w tych meczach :(
0
David*
0
Myśle ze jak davis bedzie tak słabo grał do konca sezonu to powinniśmy go sprzedać,mamy przecież pedro,alexisa,cuence jest jeszcze wileu świetbych graczy drugim składzie B,a zreszta moglibysmy też kogoś kupić...;) np.Aguero ale raczej city go nie sprzeda?? czy kogoś innego...:)
0
ja z matmy,ale powiem chyba ze mnie gardło boli i zle się czuje :)
zawsze tak mi sie udawalo :)
0
1barca_fun#1
ja tak samoo ;)
0
alexis i cesc bardzo dobrze się spisują :)
żeby villa odzyskał formę :)
0
Nawet sami komentatorzy mówili że barcelona tak dawno nie miała tak słabego bramkarza
0
3:1 :)
0
GOOOOOLLLL!!!!!!!!!!! fabregas:)
0
GOOL!!!
0
pujoleczek
0