zawal8
Dołączył/a: listopad 2011
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tez sie zgadzam ze valdesowi zdarza się za często i to w ważnych meczach,dobrze by było kupić szczęsnego czy kogos innego z lepszych bramkarzy
0
no działa ale sie ładuje bardzo często,dzieki ;)
0
zle coś :/
kuzwa od 22:00 szukam dobrej transmisji i nic :/
0
podaj link :) do ruskiej
0
0
Co do składu to dałbym ma busiego fabregasa albo Javiera,ale nikt nie wiem co w planach ma pep :)
0
chciałbym zobaczyc mecz real-manchester unt albo real-bayern :)
0
Oczywiście że jesteśmy z wami :)
już wiecej takich wpadek nie bedzie ;)
0
kurwa mać pierdolony słupek !!!
0
Messi zostanie najlepszym piłkarzem w historii piłki nożnej to tylko kwestia czasu :)
A barca najlepszym zespołem :)
0
Santos to nic przy Barcelonie!!!
co takiego niby santos wygrał hehe,gó*no,a barca wygrywa wszystko co jest do zdobycia :)
0
Hazarda i Silve dobrze by było żeby sprowadzili:)
Hazard jest bardzo dobry i mysle że by bardzo pasował do barcy i jeszcze jaki młody:)
0
stawiam 2:0 dla barcy:)