0

tez sie zgadzam ze valdesowi zdarza się za często i to w ważnych meczach,dobrze by było kupić szczęsnego czy kogos innego z lepszych bramkarzy

0

no działa ale sie ładuje bardzo często,dzieki ;)

0

zle coś :/
kuzwa od 22:00 szukam dobrej transmisji i nic :/

0

podaj link :) do ruskiej

0

0

Co do składu to dałbym ma busiego fabregasa albo Javiera,ale nikt nie wiem co w planach ma pep :)

0

chciałbym zobaczyc mecz real-manchester unt albo real-bayern :)

0

Oczywiście że jesteśmy z wami :)
już wiecej takich wpadek nie bedzie ;)

0

kurwa mać pierdolony słupek !!!

0

Messi zostanie najlepszym piłkarzem w historii piłki nożnej to tylko kwestia czasu :)
A barca najlepszym zespołem :)

0

Santos to nic przy Barcelonie!!!
co takiego niby santos wygrał hehe,gó*no,a barca wygrywa wszystko co jest do zdobycia :)

0

Hazarda i Silve dobrze by było żeby sprowadzili:)
Hazard jest bardzo dobry i mysle że by bardzo pasował do barcy i jeszcze jaki młody:)

0

stawiam 2:0 dla barcy:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?