0

z jakiej paki nagle jest artykuł o alvesie a o innych nie ma? to jakis najwiekszy bohater barcelony? zbawiciel klubu?

0

mam nadzieje ze nowy trenenr wyzwoli w nich ta chec gry do przodu i przypomni ze tiki-taka funkconuje gdy sie biega i wychodzi na pozycje a nie czeka az przeciwnik sam sobie strzeli....

0

o wiele fajniejsze bylyby Twoje komentarze gdybys wyzbyl sie tej durnej maniery pisania. zdrabniasz slowa nie wiadomo po co, czytac sie tego nie da

0

Wierzyłem, że się uda. Swoją drogą, ten smutny przykład pokazuje, że nieważne ile masz pieniędzy i jakie masz dojście do najlepszych lekarzy i najnowszych technik leczenia. Na nowotwór czasami po prostu nie ma siły. Spoczywaj w pokoju

0

Wierzyłem, że mu się uda. Swoją drogą, ten smutny przykład pokazuje, że nieważne ile masz pieniędzy i jakie masz dojście do najlepszych lekarzy i najnowszych technik leczenia. Na nowotwór czasami po prostu nie ma siły. Spoczywaj w pokoju.

0

Czemu nazwisko jest z błędem? :p

0

Sie uczepili tego starucha silvy jak rzep psiego ogona... jedyny dobry obronca na swiecie czy jak? pajacuja z tymi transferami jak co roku a i tak gowno wyjdzie...

0

Jaki transfer skoro mamy zakaz?

0

Co za różnica jaki trener skoro zarząd i tak na nic nie pozwoli?

0

CIekawe jak sie skonczy jak bez prawdziwego stopera na Real wybiegniemy... Dzieki Zubi

0

Dasz rade LEO!!

0

chyba z miesiac temu ostatni raz...

0

wydaje mi sie ze Ronaldo jednak moze grac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?