zawsze_barca
Dołączył/a: kwiecień 2014
115 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z jakiej paki nagle jest artykuł o alvesie a o innych nie ma? to jakis najwiekszy bohater barcelony? zbawiciel klubu?
0
mam nadzieje ze nowy trenenr wyzwoli w nich ta chec gry do przodu i przypomni ze tiki-taka funkconuje gdy sie biega i wychodzi na pozycje a nie czeka az przeciwnik sam sobie strzeli....
0
o wiele fajniejsze bylyby Twoje komentarze gdybys wyzbyl sie tej durnej maniery pisania. zdrabniasz slowa nie wiadomo po co, czytac sie tego nie da
0
Wierzyłem, że się uda. Swoją drogą, ten smutny przykład pokazuje, że nieważne ile masz pieniędzy i jakie masz dojście do najlepszych lekarzy i najnowszych technik leczenia. Na nowotwór czasami po prostu nie ma siły. Spoczywaj w pokoju
0
Wierzyłem, że mu się uda. Swoją drogą, ten smutny przykład pokazuje, że nieważne ile masz pieniędzy i jakie masz dojście do najlepszych lekarzy i najnowszych technik leczenia. Na nowotwór czasami po prostu nie ma siły. Spoczywaj w pokoju.
0
Czemu nazwisko jest z błędem? :p
0
Sie uczepili tego starucha silvy jak rzep psiego ogona... jedyny dobry obronca na swiecie czy jak? pajacuja z tymi transferami jak co roku a i tak gowno wyjdzie...
0
Jaki transfer skoro mamy zakaz?
0
Co za różnica jaki trener skoro zarząd i tak na nic nie pozwoli?
0
CIekawe jak sie skonczy jak bez prawdziwego stopera na Real wybiegniemy... Dzieki Zubi
0
Dasz rade LEO!!
0
chyba z miesiac temu ostatni raz...
0
wydaje mi sie ze Ronaldo jednak moze grac