zawsze_barca
Dołączył/a: kwiecień 2014
115 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszyscy pisza: "oby nie mialo to wplywu na jego forme" a ja napisze oby to nie mialo wplywu na jego zycie! przeciez to powazne rzeczy, jak w najgorszym wypadku trafi na 6lat do paki to dopiero bedzie dramat a nie to ze w jakims meczu zagra slabej czy nie strzeli bramki... nie badzcie tacy samolubni
0
Widze ze juz nawet przy meczach realu strona sie muli... coraz lepiej
0
Oglada ktos Atletico? czemu ta dziewczyna pilke wynosila? to jakas nowa tradycja czy o co chodzi?
1
a tak btw ciekawe na ile mathieu wyceniaja, pewnie tez sporo wzroslo. moze jakies 20mln? xd
0
Niektorzy mowia o tym ze gra do tylu ze gorszy od Fabsa itp ale zrozumcie ze on jest tutaj dopiero 2miesiace, dajcie mu wejsc w ta druzyne, niech poczatkowa presja minie to chlopak pokaze na co go stac. modric na poczatku w realu byl beznadziejny a w nastepnym sezonie jeden z najlepszych. pomyslcie co moze byc z Ivanem w przyszlym sezonie jak juz teraz gra DOBRZE a moze sie jeszcze rozkrecic
0
bez spiny, sadze ze kolega zartowal :P
3
35cm? moze jak mial 19 lat, jak dla mnie to ze 40 jest spokojnie
0
Brawo! Prawdziwy Generał
1
Takie pytanie do redakcji, beda jakies statystyki po kazdej kolejce? strzlecy,asystenci, kanadyjka itp?
2
nie na temat: przed chwila mowili o nadchodzacym referendum w katalonii, chca utworzyc wlasna lige i aby barca w niej grala nawet jak mialoby to oznaczac mniejsza kase. ladne jaja sie dzieja xd
0
takim to dobrze...
0
umiejetnosc radzenia sobie z glowa jest czasem nawet wazniejsza niz skill techniczny, a poza tym ma 20pare lat i juz jest zapatrzony? sorry ale ja nie chce takich ludzi
0
coz trzeba pogodzic sie z tym ze nie kazda "perelka" bedzie prawdziwa gwiazda. poki co boisko dobrze weryfikuje jego umiejetnosci. narazie sie nie nadaje do gry na najwyzszym poziomie, moze jego czas niedlugo nadejdzie a moze nigdy. trudno sie mowi
2
no mi juz tez ale nie wiem jak usunac komentarz :/
0
szkoda ze video nie dziala....
0
To Zubi?? :O bez brody go zupelnie nie poznalem :P
0
Haha chodziło mi o sędziego oczywiście. Nie zauwazylem gafy :p
1
jeden z moich ulubionych trenerow, zaraz obok Hernandeza Hernandeza xd (serio tez jest taki)
0
Ja to czekam az w koncu przy Canaletes powiedza: barca znow zwycieska! najlepsza barca w historii powraca na szczyt!
4
Przecież to tylko pić na wodę to głosowanie. Dla nich liczy się kasa wiec niezaleznie od wyników i tak barca by wygrała bo największą oglądalność maja xd
5
0,5 % przewagi, cisniemy dalej!!
0
w tym wieku juz mu wasik urosl? no niezle xd
1
Własciwy człowiek na własciwym miejscu :) w koncu!!
0
Ktos wie w koncu co z Messim? bylo o jakiejs kontuzji ale zadnej informacji jak powazna i na ile nie widzialem
4
az dziwne ze hiszpanskie media tego nie wyniuchaly..
0
Django? haha rozwaliles mnie :P
0
a nie jest tak przypadkiem? :p
4
Alvesowi ubedzie kolega do pajacowania :(
0
w takim duzym kolku w tego dziada graja? nie za latwo troche?
0
Ciekawe ile osob przyjdzie na prezentacje :P