0

Wszyscy pisza: "oby nie mialo to wplywu na jego forme" a ja napisze oby to nie mialo wplywu na jego zycie! przeciez to powazne rzeczy, jak w najgorszym wypadku trafi na 6lat do paki to dopiero bedzie dramat a nie to ze w jakims meczu zagra slabej czy nie strzeli bramki... nie badzcie tacy samolubni

0

Widze ze juz nawet przy meczach realu strona sie muli... coraz lepiej

0

Oglada ktos Atletico? czemu ta dziewczyna pilke wynosila? to jakas nowa tradycja czy o co chodzi?

1

a tak btw ciekawe na ile mathieu wyceniaja, pewnie tez sporo wzroslo. moze jakies 20mln? xd

0

Niektorzy mowia o tym ze gra do tylu ze gorszy od Fabsa itp ale zrozumcie ze on jest tutaj dopiero 2miesiace, dajcie mu wejsc w ta druzyne, niech poczatkowa presja minie to chlopak pokaze na co go stac. modric na poczatku w realu byl beznadziejny a w nastepnym sezonie jeden z najlepszych. pomyslcie co moze byc z Ivanem w przyszlym sezonie jak juz teraz gra DOBRZE a moze sie jeszcze rozkrecic

0

bez spiny, sadze ze kolega zartowal :P

3

35cm? moze jak mial 19 lat, jak dla mnie to ze 40 jest spokojnie

0

Brawo! Prawdziwy Generał

1

Takie pytanie do redakcji, beda jakies statystyki po kazdej kolejce? strzlecy,asystenci, kanadyjka itp?

2

nie na temat: przed chwila mowili o nadchodzacym referendum w katalonii, chca utworzyc wlasna lige i aby barca w niej grala nawet jak mialoby to oznaczac mniejsza kase. ladne jaja sie dzieja xd

0

takim to dobrze...

0

umiejetnosc radzenia sobie z glowa jest czasem nawet wazniejsza niz skill techniczny, a poza tym ma 20pare lat i juz jest zapatrzony? sorry ale ja nie chce takich ludzi

0

coz trzeba pogodzic sie z tym ze nie kazda "perelka" bedzie prawdziwa gwiazda. poki co boisko dobrze weryfikuje jego umiejetnosci. narazie sie nie nadaje do gry na najwyzszym poziomie, moze jego czas niedlugo nadejdzie a moze nigdy. trudno sie mowi

2

no mi juz tez ale nie wiem jak usunac komentarz :/

0

szkoda ze video nie dziala....

0

To Zubi?? :O bez brody go zupelnie nie poznalem :P

0

Haha chodziło mi o sędziego oczywiście. Nie zauwazylem gafy :p

1

jeden z moich ulubionych trenerow, zaraz obok Hernandeza Hernandeza xd (serio tez jest taki)

0

Ja to czekam az w koncu przy Canaletes powiedza: barca znow zwycieska! najlepsza barca w historii powraca na szczyt!

4

Przecież to tylko pić na wodę to głosowanie. Dla nich liczy się kasa wiec niezaleznie od wyników i tak barca by wygrała bo największą oglądalność maja xd

5

0,5 % przewagi, cisniemy dalej!!

0

w tym wieku juz mu wasik urosl? no niezle xd

1

Własciwy człowiek na własciwym miejscu :) w koncu!!

0

Ktos wie w koncu co z Messim? bylo o jakiejs kontuzji ale zadnej informacji jak powazna i na ile nie widzialem

4

az dziwne ze hiszpanskie media tego nie wyniuchaly..

0

Django? haha rozwaliles mnie :P

0

a nie jest tak przypadkiem? :p

4

Alvesowi ubedzie kolega do pajacowania :(

0

w takim duzym kolku w tego dziada graja? nie za latwo troche?

0

Ciekawe ile osob przyjdzie na prezentacje :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?