zawsze_barca
Dołączył/a: kwiecień 2014
115 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie to nawet nie on tylko admin zajmujacy sie jego kontem
0
Pique odpowiedzial Polakom!! Coz za wyczyn, nasza duma narodowa zostala polechtana, moze wpadnie na wakacje do Polski?? Kto nastepny? Messi a moze Ronaldo wspomni o Polakach? niestety na kolejne wyroznienie poczekamy zapewne dlugie lata ale trzeba sie cieszyc tym co mamy!!
Ogarnijcie sie ludzie...
1
Fajny dlugi wywiad. Oby wiecej takich. i propsy dla redakcji za tlumaczenie :)
2
Naprawde odnosze wrazenie ze Pique jakies treningi z ninja pobiera bo jest duzo bardziej zwrotny niz jeszcze sezon temu
1
-Neymar!
-CO??
Strzel to!
0
chyba nigdy nie zdobyl jej pilkarz
6
"Najlepszy srodek na lysienie?
-Środek głowy"
Andres Iniesta
0
Co sie ze streamem na futbolhd stalo? nagle zamiast barcy czelsi leci
0
Casillas ma rywala :P
4
Iwanski najpierw otrul Laskowskiego, a teraz nas zatruwa swoim komentarzem...
1
Ja tez moglem grac ale nie wyszlo... po co drazyc temat
2
Piszecie ze kary maja byc zalezne od zarobkow itp ale trzeba postawic pytanie: czy wlasnie tak nie jest? czy ktokolwiek z was dostaje kare finansowa za 5minutowe spoznienie? Raczej nie. A oni dostaja 500euro, na cel charytatywny jest to calkiem spora suma. Nie wiem, chcielibyscie zeby po milion kary placili za kilka minut spoznienia? Bez przesady...
10
Nie wiem czy widzieliscie oceny krolewskich po meczu z atleti... najlepszy illara z ocena... 1,9. to najlepiej oddaje jak slabo zagrali, mam nadzieje ze nam sie tak slaby mecz nie zdarzy
6
Ter Stegen to jeden z niewielu Niemcow ktorych lubie, mimo ze go nie znam :)
0
"Kibice chca przedluzenia kontraktu z Alvesem". Kto by pomyslal jeszcze rok temu ze bedzie on nasza deska ratunkowa... na jego miejscu nie chcialbym chyba zostac,. raczej nie jest mu milo ze swiadomoscia ze gdyby tylko mogli to by go sprzedali a teraz mialby zostac bo nie ma kto inny grac. tez ma swoja dume
0
Jesteś przyzwyczajony, że na boiskach rywali wyśpiewuje się „Iker, Iker”, ale jak czułeś się, gdy fani Atleti zrobili to po twoim błędzie?
Jakim błędzie?
Przy pierwszej bramce.
Dlaczego to był błąd?
Bo piłka była do złapania.
Że dlaczego?
Piłka była do złapania.
Ty mówisz tak z zewnątrz, bo tego nie widziałeś. Ja ze środka mogę zapewnić, że tak nie było. Jeśli mówisz, że to był błąd, ok. Ja nie chcę szukać wymówek, ale to była szybka akcja i piłka przeszła między nogami Nacho, a potem Varane lekko zmienił jej tor. Poleciała metr obok i na końcu się poślizgnąłem.
Jak dla mnie to jest ewidentne zrzucenie winy z siebie i to na mlodzikow cos w stylu:"ja zrobilem wszystko dobrze,to ktos zawinil" , dokladnie tak jak to przedstawilem w swojej wypowiedzi
0
nie byla to prowokacja tylko skrocilem do jednego zdania zeby nie spamowac, w obu wypowiedziach sens jest ten sam, Casillas struga glupa ze bledu nie bylo a to nie ekstraklapa zeby takie pily wpuszczac
32
Casllas: " przy pierwszej bramce blad popelnili Varane i Nacho, ja tylko sie poslizgnalem"
Prawdziwy kapitan...nie ma co
61
Ronaldo mimo 30lat na karku dalej bawi sie w chowanego z kolegami na boisku....
0
Niestety nie ogladalem tego meczu, wie ktos moze gdzie moge najlepiej jeszcze dzisiaj obejrzec skrot lub caly meczyk?
15
Real dostaje karne bo bez tego Krol CR7 nie mialby tylu bramek to oczywiste, ktos musi mu pomoc w probie rywalizacji z Leo, jesli sam nie daje rady,.,
18
Fanpejdz Mathieu na fb rosnie w sile. z 3k polubien gdy przychodzil do 21k obecnie. a tak krytykowany, nikt go nie lubil a jednak prosze, przekonuje do siebie coraz wiecej osob(nie tylko na fb)
0
Moze to i dobrze ze Klopp do nas nie przyszedl... :P
3
Suarez do zmiany niestety jak dla mnie....
0
rozumiem :)
0
luz czlowieku, jak ciezko odpowiedziec na pytanie to nic nie pisz. akurat wszystkie komentarze byly o Ronaldo ale nie bylo co zrobil dlatego sie spytalem...
0
o co chodzi z tym Ronaldo bo meczu nie widizalem?
0
jaki klub tacy kibice...
0
a co ten napis oznacza?
3
Oj zazdroszcze Leo pocieszania przez Antonelle dzisiaj :P