101

więc w drugiej połowie w ramach zadoscuczynienia wysłal Albe do szatni. Brawo Lahoz, kolejny wielki mecz w Twoim wykonaniu, tak trzymaj!

8

Tak sobie przypomniałem dwumecz z Bayernem i patrząc na bramki dla bawarczyków jestem zdania, ze mamy teraz ogromne szanse wygrać:
1,2 bramka- stały fragment gry, co w tym sezonie jest nasza mocna strona
3 bramka- faul na Albie, gola nie powinno być
4 bramka- po prostu rozklepali,wpadło
5 bramka błąd w ustawieniu, nikogo nie było na lewej obronie, błąd Alby, brak asekuracji
6 bramka - samobój Pique
7 bramka - świeca w pole karne i gol z głowy, kiedyś całkiem częsty obrazek, obecnie się to nie zdarza.

Także patrząc na to jak zostały strzelone te bramki, sądzę że w tym sezonie może z wyjątkiem gola nr 4 by nic nie weszło, w dodatku teraz mamy sprawny atak,o czym mogliśmy pomarzyć w tamtym dwumeczu, a także mamy na ławce trenera, a nie asystenta.

Kluby grające ofensywnie, jak Porto w pierwszym meczu czy Wolfsburg udowodniły, że gdy się przyciśnie bawarczyków to zaczynają się gubić. nie są do tego przyzwyczajeni. W tym momencie ich największym atutem jest Guardiola i jego znajomość sposobu gry Barcelony i ich piłkarzy. Na szczęście nie jesteśmy już tak przewidywalni jak kiedyś, więc Pep będzie miał ciężki orzech do zgryzienia.

Biorąc te wszystkie czynniki pod uwagę (a jeszcze trzeba zauważyć, że w Monachium piłkarze równie często jak boisko, odwiedzają szpital) sądzę, ze mamy naprawdę ogromne szanse zwyciężyć w tym dwumeczu i odprawić pysznych bawarczyków do domu. Obyśmy wyszli zwycięsko z tego pojedynku.

0

Bardzo ciezki mecz, dlatego jak najbardziej najsilniejszy skład zrozumiały. Oby Tito był dumny z was po tym meczu!

0

Nie ma co sie martwic, pamietajcie ze mamy małego magika w składzie, widzocznego na zdjeciu, ktorego obawia sie sam Guardiola. Damy rade!!

0

tak btw. ogladam Barce wiec nie wiem. czemu Porto sfrajerzyło?

2

i wlasnie po tym rajdzie iniesty widac jak wazna jest pomoc, gdyby grali tak caly czas to bylibysmy NIE DOPOWSTRZYMANIA, a tak tylko 3 z przodu musi robic przewage i czasem jest bardzo ciezko

0

a mi sie wydaje ze to nie ma nic wspolnego z grami. Po prostu ludzki umysł płata figle czasem i wariuje. To ze w ubiegłych stuleciach dzieciaki bez przerwy oglodaly wojny, masakry to nie znaczy ze tez takie były. Gry tu nic nie zmieniaja, to wina takze rodzicow ktorzy nie potrafia rozmawiac z dzieckiem. przemoc jest nie tylko w grach, jest w bajkach, ksiazkach, wiadomosciach, nie da sie przed tym uciec

2

to w kazdej szkole maja policjanci stac? takich dzieciakow jak on jest pewnie 0,001 promila w Europie, nie da sie czegos takiego przewidziec

1

No coz, wariaci byli, są i beda, nie ma na to rady. Tutaj wykazac sie musza rodzice i szkola jako pedagogowie aby zapobiegac takim zdarzeniom, naprawde masakra

26

Ciekawe co pomysli Bartra jak po calym roku pracy, kilku naprawde niezlych wystepach, po poworcie Thomasa stanie sie 5stoperem..

1

moze przez to ze nie przyzwyczajony jestem do nowej strony, ale w pierwszej chwili nie podoba mi sie, wolalem stary układ

0

Ja sie obawiam tego w tym meczu, ze PSG wyjdzie z opuszczona głową, podobnie jak zrobiło to City w rewanzu i bedzie lipa a nie mecz... jednak mam nadzieje ze Paryzanie maja wiecej ambicji i zagraja na maksimum mozliwosci(podobnie jak Barca)

0

Ibra w 0:42 parodiuje Luiza?

0

Blanc, przyznaj ze jestes cienias bo nie potrafisz ograc zwykłego wuefisty :P

1

Do meczu pozostało: 1 dni, 0 godz., 11 min., 1 sek.

kurde ale nie moge sie doczekac, tez tak macie? oby to był wielki mecz

13


piekna przewrotka Griezmanna z Deportico, co sie chłop rozstrzelal to nie mam pytan

14

Kontuzja Modrica i Bale to zdecydowanie jakis sabotaż Isco, chłop wiedział ze przy całej kadrze sobie nie pogra wiec musiał sie kogos pozbyc, nie wiedzial kogo wiec hurtowo załatwił dwoch. Proste :P

0

500zl niewiele? to zes teraz pojechal...

0

NO ku$%$

3

Jak dla mnie niestety juz po meczu...

0

to aluzja to ortografa, ktorego zrobilem? pisalem szybko nie zwrocilem uwagi, dobrze ze sa tacy ludzie jak Ty, ktorzy kulturalnie zwróca uwage, dziekuje :)

3

jak wychodzi z własnej połowy to nie ma spalonego :)

0

1

Ronaldo potrzedl zadowolony do bale czy na pewno zejdzie. niby sie pytal czy wszystko ok a w glowie pewnie myslal: swietnie, wiecej okazji dla mnie

0

Rzeczywiscie, ja tez jak do tej pory nie widzialem dla Pogby miejsca u nas ale jezeli Lucho ma wizje meczu ktora wyglada tak jak dzisiaj, to Pogba jest naprawde bardzo dobrym rozwiazaniem

0

Oby Lucho popracował nad tym wychodzeniem spod pressingu. Jeszcze do niedawna jedyna skuteczna taktyka to autobus i obrona w 10. od niedawna jest zupełnie odwrotna tendencja, agresywny pressing i odbior piłki. Kiedys kazda grajaca tak druzyna predzej czy pozniej dostawała bagaz goli, w tym momencie mamy ogromne problemy. jest to zwiazane miedzy innymi ze słabsza linia pomocników i ogolna zmiana modelu gry, jednak gra bardziej bezposrednia nie moze rownac sie temu, ze jestesmy cisnieci przez 40minut i ciezko nam wyjsc z własnej połowy.(dlatego tez potrzeba nam nastepcy Xaviego) Lucho popracuj nad tym, tak jak nad stałymi fragmentami, a bedzie dobrze :)

0

wiem ze Malaga ogolnie gra bardzo dobrze, ale mam przeczucie(obym sie mylil) ze Real dzis wygra tak ze dwoma bramkami,

0

Szkoda ze Real nie gra dzis z kims lepszym, mógłny to byc piekny dzien jak w dodatku Chelsea przegra, ale przeczuwam ze Real zniszczy Malage na SB :/

26

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?