zawsze_barca
Dołączył/a: kwiecień 2014
115 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Supernatural !
17
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/1507784_515927418555863_6826934824985296072_n.jpg?oh=6c5ebf2ee2e96c4a3c22c1ad2720dfea&oe=5658DFAD
Ale paka
1
doznał kontuzji :)
0
Na fioletowej przeglad prasy juz o 1:33 :O co to sie dzieje
0
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/11377278_1450380475002164_4923005142792400625_n.jpg?oh=1567a87379eca31f05008d8e0b48cc49&oe=55FEE302
cała fifa...
3
Bystrzycki moglby troche sie poduczyc od Huntera, bo wyglada przy nim jak dziecko z piaskownicy,a naprawde sie stara mu dorownac.
0
zostal w fifie 14 :P
0
Bardzo mnie ciekawi co na ten temat Enrique. przeciez jako trener powinien miec chyba sporo do powiedzenia na temat przyszlosci jednego z kluczowych graczy?
2
Ancelotti zwolniony? HAHAHAHHAHAHAHAHAH mimo swoich wad w tym momencie był to najlepszy trener dla nich. Ten Perez to mozgu nie ma? HAHA
63
Idealna 11 sezonu według RFEF i LFP
Bramkarz: Perez Montero
Obrońcy: Vicondi Garrida, Jaimie Latre, Cerro Grand. Teixeira Vitienes
Pomocnicy: Hernandez Hernandez, Gil Manzano, Gonzalez Gonzalez
Napastnicy: Matheu Lahoz, Undiano Mallenco, Fernandez Borbalan
Trener: Florentino Perez
no musze przyznac ze niezła ekipa, szczególnie tridente z przodu. nie mam pojecia jakim cudem nie dali rady w tym roku wygrać mistrzostwa
12
Allegri niech lepiej uwaza, poprzedni trener ktory tak mowil wiadomo jak skonczyl :P
73
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/11266463_999646560046815_9045750134713666995_n.jpg?oh=74a9a6054b125fadd2598132812bfa4d&oe=56008BE2
moze Nawałka go wypatrzyl i juz niedlugo w kadrze bedzie?
0
z tym ze pamietasz jak Chelsea zdobyla ta lige mistrzow xd fart sie im skonczyl,a sadze ze przynajmniej Barcelona jest na tyle mocna, ze 6pucharow jest naprawde w zasiegu reki
2
Ten Perez to co roku jakis szum musi robic. A to wielka gwiazda, a to zmiana trenera, a to Ronaldo smutny. temu człowiekowi naprawde sie nudzi. pamietam ze wielu uzytkownikow kiedys chcialo go jako prezesa, glownie po tym jak sprzedal morate i di marie za gruby hajs, a nasi poszli za grosze. ale ja bym go nie chcial, nawet mimo dobrych transferow
0
Który druzyna nie wygra, bedzie to zwyciestwo ktore przejdzie do historii. Obie ekipy maja szanse na tryplet--> 6 pucharów. Mam nadzieje ze Barcelona to osiagnie.
0
xKeisvrzKx ,ProMILs dzieki, wlasnie o niego. ladnie dowalil tak mi sie smiac chcialo tylko zapomnialem jak to bylo xd
0
Pamieta ktos moze komentarz Leszka Orłowskiego na temat kunktatorstwa? jakies rzymskie nazwisko wtedy rzucal
10
w srode o 20,30 na TVP1 :)
11
Szkoda ze inny Creus odchodzi...
1
Oj sypie sie nasz sklad powoli. przez bana nie wyglada to za ciekawie....
13
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/11217680_1440565042650374_2531729916724600035_n.jpg?oh=c1c96c7d6d3b5f3b99aea3849bf0aae4&oe=560913A3
przykre, ale prawdziwe :(
0
Obawiam sie ze Bartomeu moze pozostac na stolku na fali sukcesow zespolu... a wtedy za rok bedziemy swiadkami "Pogbagate" , "afery Suareza" itp. ale bedzie juz za pozno, i kolejne iles lat trzeba bedzie sie meczyc
0
he he he..
1
Według ElPais Ancelotti jest na celowniku... BARCELONY!! hahaha, wiekszej glupoty juz dawno nie slyszalem xd nie ma to jak zastapic trenera ktory ma szanse na tryplet, trenerem ktory na wlasne zyczenie sie tego trypletu pozbawil :P
0
haha Van Gaal chyba troche poszalal z alkoholem na ostatniej gali :P
https://vine.co/v/eAjzjpOmxLT
https://vine.co/v/eAjzjpOmxLT
https://vine.co/v/eAjzjpOmxLT
16
Haha na stronie Realu maja taki bol, ze Barca ma szanse na tryplet, ze az nazwali hat-trick Ronaldo "Triplete" haha no nie moge, ale to przykre
3
Czyli znowu mamy najlepszego prawego i lewego obronce swiata? no ladnie
12
Byłem w tym muzeum i musze powiedziec ze niektore figurki naprawde robia wrazenie. Brad Pitt z Angelina czy Spielberg naprawde sa niezle zrobione. Niektore za to naprawde lipne typu Di Caprio, klapa. Messi tutaj nawet niezly, ale nie daloby sie pomylic z prawdziwym co w przypadku np Brada i Angeliny jest mozliwe z daleka :P
1
Troche przykro. Az sie łza w oku kreci
1
Jeszcze na poczatku sezonu kazdy pisal, ze zarzad na sile proboje znalezc "nowego Guardiole" a taki pojawia sie raz na 100lat. Tymczasem 2 mecze dziela nas od zdobycia trypletu i wejscia na piedestał " nowego Guardioli' Luisa Enrique. Jak ten los potrafi zaskoczyc...