zawsze_barca
Dołączył/a: kwiecień 2014
115 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/11182135_1408842762489269_7927434947221251299_n.jpg?oh=05694358d667860cb50ee2edef278b13&oe=55CDA300&__gda__=1441056106_211f7051759ae92ada196a563d57e705
taka prawda :P
2
Mamy odpowiedz czy Bayern trenował karne haha
0
To co Guardiola dzisiaj wyczynia to jest poezja :P
0
Jak dla mnie Triumwirat dzisiaj wygrał xd
0
prawdopodobnie odnowiła sie stara kontuzja
1
Ale ciezko słucha mi sie tego Żewłakowa...
0
Skoro wyjechał ze Hazard>Messi, to juz nic nie zrobisz. CHłop juz przepadł w odmetach zaslepionych kibicow swoich druzyn i lig w ktorych graja
1
Dobrze dogrywka, niech sie Bayern meczy
8
Robben zszedl, mam nadzieje ze nic powaznego. Oby sie wykurowal tuz po dwumeczu z Barca :P
0
bardziej chodzi mi o to, ze nie jest niezastapiony w Realu, wiele z jego podan czy bramek sa takiego typu, ze kazdy inny gracz z topu tez by to zrobil, a jesli chodzi o Messiego to nie ma drugiego takiego pilkarza
1
Haha ale wcisneli
21
Za to nastepnego gola strzelil "à la Messi"
46
rzeczywiscie nic szczegolnego...
12
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11056432_1408743135832565_4726004072812030507_n.png?oh=c10eea56f89faa3d3d2d0b3a53613c11&oe=55E5D2AA
kto strzeli, asystuje nastepnemu :P
0
W przerwie zmienilbym Alvesa za Montoye, Busiego za Roberto i Messiego za Pedro
1
No wlasnie o tym ciagle piszemy, ze statystyki zaklamuja bardzo wiele
1
Przez rok czy dwa Ronaldo moze sobie miec wyzsza forme. Tylko ze to Messi jest najlepszym pilkarzem w HISTORII
0
nie masz argumentow to nie dyskutuj, proste :)
0
a nie jest tak? wymien Ronaldo na jakiegokolwiek gracza (oczywiscie w miare z topu) a moge sie zalozyc ze graliby tak samo lub lepiej
0
Ale ja nie twierdze ze taki jest, uwazam natomiast ze gdyby Real by byl bez Ronaldo, a w jego miejsce by byl np. Aguero, Lewy czy Suarez to konczyli by tak samo te sytuacje, natomiast gdyby ci pilkarze grali w Barcie zamiast Messiego, to nie dali by rady wykonywac takiej pracy jak on
8
Mój wniosek na dzis jestes fanboyem. Ronaldo od dobrych paru lat w wiekszosci Ważnych meczow nie jest w stanie samodzielnie rozstrzygnac losow spotkania. w tym momencie bronia go tylko suche statystyki, ktore nabija sobie zwykle z druzynami przecietnymi(patrz Granada)
23
Po tych statystykach widac, jak potrafia zakłamywac rzeczywistosc. Ronaldo który na ogólna gre zespolu ma tak naprawde znikomy wpływ, ma zaledwie 1 asyste mniej od Messiego, który gra jako playmaker i strzelec w jednym
0
i akcja trwała prawie minute, rozgrywana była na połowie Espanyolu. Doprawdy szacun!
1
Piąty rok z rzędu bije rekord Ronaldo dzięki strzeleniu 47 bramek i zanotowaniu 24 asyst”. Nie za bardzo rozumiem, o co tu chodzi? To nie przestalo to byc rekordem juz za pierwszym razem jak to pobil?
5
Zadnego karnego nie bedzie, przeciez Perez sedziuje :P
2
Ciekawe czy Larrivey cos zanurkuje, czepek juz ma :p
5
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xat1/v/t1.0-9/11200804_1406370876069791_1977432693054085711_n.jpg?oh=0f8348c37977b398ea37376fa9520fd2&oe=55D3C351&__gda__=1440713305_04b9de77734f1fd74d11664175d2a5d8
Czy jezeli w tej lidze lige moze wygrac nawet ostatnia druzyna, to oznacza to ze jest lepsza od "najsilniejszej ligi swiata BPL" ? :P
0
no własnie tak po twarzy patrzac miałem watpliwosci
0
A to nie było 117 Bale, Benzema, Ronaldo?
2
http://kwejk.pl/obrazek/2310107/hmm-a-wiec-to-tak-uzywa-sie-broni.html
To Antonella? czy jakas całkiem podobna kobieta?