2

Mamy odpowiedz czy Bayern trenował karne haha

0

To co Guardiola dzisiaj wyczynia to jest poezja :P

0

Jak dla mnie Triumwirat dzisiaj wygrał xd

0

prawdopodobnie odnowiła sie stara kontuzja

1

Ale ciezko słucha mi sie tego Żewłakowa...

0

Skoro wyjechał ze Hazard>Messi, to juz nic nie zrobisz. CHłop juz przepadł w odmetach zaslepionych kibicow swoich druzyn i lig w ktorych graja

1

Dobrze dogrywka, niech sie Bayern meczy

8

Robben zszedl, mam nadzieje ze nic powaznego. Oby sie wykurowal tuz po dwumeczu z Barca :P

0

bardziej chodzi mi o to, ze nie jest niezastapiony w Realu, wiele z jego podan czy bramek sa takiego typu, ze kazdy inny gracz z topu tez by to zrobil, a jesli chodzi o Messiego to nie ma drugiego takiego pilkarza

1

Haha ale wcisneli

21

Za to nastepnego gola strzelil "à la Messi"

46

rzeczywiscie nic szczegolnego...

0

W przerwie zmienilbym Alvesa za Montoye, Busiego za Roberto i Messiego za Pedro

1

No wlasnie o tym ciagle piszemy, ze statystyki zaklamuja bardzo wiele

1

Przez rok czy dwa Ronaldo moze sobie miec wyzsza forme. Tylko ze to Messi jest najlepszym pilkarzem w HISTORII

0

nie masz argumentow to nie dyskutuj, proste :)

0

a nie jest tak? wymien Ronaldo na jakiegokolwiek gracza (oczywiscie w miare z topu) a moge sie zalozyc ze graliby tak samo lub lepiej

0

Ale ja nie twierdze ze taki jest, uwazam natomiast ze gdyby Real by byl bez Ronaldo, a w jego miejsce by byl np. Aguero, Lewy czy Suarez to konczyli by tak samo te sytuacje, natomiast gdyby ci pilkarze grali w Barcie zamiast Messiego, to nie dali by rady wykonywac takiej pracy jak on

8

Mój wniosek na dzis jestes fanboyem. Ronaldo od dobrych paru lat w wiekszosci Ważnych meczow nie jest w stanie samodzielnie rozstrzygnac losow spotkania. w tym momencie bronia go tylko suche statystyki, ktore nabija sobie zwykle z druzynami przecietnymi(patrz Granada)

23

Po tych statystykach widac, jak potrafia zakłamywac rzeczywistosc. Ronaldo który na ogólna gre zespolu ma tak naprawde znikomy wpływ, ma zaledwie 1 asyste mniej od Messiego, który gra jako playmaker i strzelec w jednym

0

i akcja trwała prawie minute, rozgrywana była na połowie Espanyolu. Doprawdy szacun!

1

Piąty rok z rzędu bije rekord Ronaldo dzięki strzeleniu 47 bramek i zanotowaniu 24 asyst”. Nie za bardzo rozumiem, o co tu chodzi? To nie przestalo to byc rekordem juz za pierwszym razem jak to pobil?

5

Zadnego karnego nie bedzie, przeciez Perez sedziuje :P

2

Ciekawe czy Larrivey cos zanurkuje, czepek juz ma :p

5

0

no własnie tak po twarzy patrzac miałem watpliwosci

0

A to nie było 117 Bale, Benzema, Ronaldo?

2

http://kwejk.pl/obrazek/2310107/hmm-a-wiec-to-tak-uzywa-sie-broni.html
To Antonella? czy jakas całkiem podobna kobieta?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?