zawsze_barca
Dołączył/a: kwiecień 2014
115 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obysmy nie wykorzystali w tym meczu farta juz do konca sezonu
0
mogliby troche bramek nastrzelac D.alvesowi aby Bravo troche odsadzil go w Zamorze
0
szukasz dziury w calym, wlasnie mi sie wydaje ze to z Ciebie typowy dzieciak. gdzie napisalem ze nie chcialbym takiego wyniku jak 1:0? napisalem ze NAJLEPIEJ 2:0 aby byla bezpieczna przewaga,ale widocznie u Ciebie czytanie ze zrozumieniem kuleje, moze pora skonczyc podstawowke?
0
1. nie wiem czemu mnie atakujesz
2. na jakiej podstawie twierdzisz ze jestem w szkole?
0
jezeli dzis bez kilku podstawowych zawodnikow wyciagna 2:1 to z pelnym skladem moze byc naprawde ciezko
0
Dzisiaj w meczu tylko zwyciestwo, najlepiej 2:0, kazdy inny wynik(gorszy) bedzie niekorzystny
0
off top
Klopp poprosił Borussie o odejscie po sezonie, cos czuje ze Real bedzie miec nowego trenera :/
4
jezeli wyjdzie w pierwszym skladzie Iniesta oraz Mascherano to wedlug mnie znowu bedzie mozna sie przyczepic do trenera o wystawianie "swietych krow" a nie zawodnikow z forma
0
no tak srednio bym powiedzial
0
nie krytykujcie Ronaldo, jest jeszcze czas aby strzelil z karnego a wtedy bedzie bohaterem
0
"Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc" jego czas juz minal. Jest legenda ktora skonczyla kariere i niech tak pozostanie, skonczylby pewnie jak Jane Ahonen w skokach narciarskich a to troche przykre
0
do 2017 roku Ronaldo moze juz nie byc w Realu wiec lepiej niech sie pospiesza
0
Fajnie jest widziec Verme usmiechnietego, naprawde szkoda mi go jest od poczatku sezonu
0
Kto by pomyslal jeszcze rok temu ze chociaz przez chwile zapomnimy o nim jako obroncy dzieki Rudemu...
1
Az dziwne ze Ronaldo cały po tym jak go kilka razy grom z jasnego nieba trafil w polu karnym...
0
ale jestem wkurzony po tym meczu, grac tak zajebiscie przez 35 minut, wygrywac 2:0 i nagle jakas blokada i chaos. na wlasne zyczenie przegralismy wygrany prawie mecz, Real zblizyl sie na dwa punkty i robi sie w tym momencie bardzo niebezpiecznie...
3
A wystarczyłoby zeby Suarez strzelil ta sete...
0
Tak sfrajerzyc mecz i lige... brawo panowie
8
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/t31.0-8/11080695_1378565035517042_4208378819161481401_o.png
bardzo trafne
1
Barca Guardioli: byc moze jedna z najlepszych linii pomocy w historii
Barca Enrique: pomoc praktycznie nie istnieje
Rzeczywiscie bardzo podobne druzyny... moze tylko wyniki sa podobne ale styl gry zupelnie inny. Tylko Messi tak samo genialny jak kiedys
12
Liczyłem na Hernandeza Hernandeza ale ten tez moze byc :P
1
Jezeli tak zaproponowali to juz tak zostanie, nie moga sie uginac zwlaszcza ze sztab odpowiadajacy za tego typu akcje juz byl wiele razy krytykowany. trzeba byc twardym w negocjacjach inaczej kazdy bedzie nas robil w dudka. Kluby z LM: zapewne liverpool(od przyszlego roku poza LM) i kto z wielkich jeszcze? chyba ze jakis Ludogorec w co watpie.. no moze Juventus ale nie tedy droga. wydaje mi sie ze zostanie, tak jest najlepiej dla obu stron
0
Khedira do Barcelony? przeciez on jest tak surowy technicznie ze znalazlby sie pewnie w idealnej 11 Grzesia Rasiaka
0
Czas kłasc sie spac, raczej koniec emocji na dzisiaj. rayo powili przestaje istniec
6
Komentarz usunięty
0
Nie zapeszam tylko tak mysle, jesli Rayo nie strzeli przez pierwsze 10minut to prawdopodobnie przegraja
4
Nie cieszcie sie zbytnio, znajac Real to cos wcisna predzej czy pozniej
0
Odegaard woli Cristiano od treningow z druzyna... dobrze ze do nas nie przyszedl jednak http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=58289
0
Ch.. , nuda i klepania kupa
12
Jakby poszli na mecz polskiej ekstraklasy to by im dopiero włosy deba staneły...