2

Od dawna wiadomo ze Leo to czarodziej :P

2

Tymczasem Polka w 11stce sezonu League 1 wybranej przez Foot d'elles. Gratulacje!!

74

Zielony: Piotr Laboga przeszedl na jasna strone mocy i został kibicem Barcelony :P

0

Pedro w składzie i od razu uśmiech na twarzy :D

0

pewnie sa jeszcze jacys najblizsi wspolpracownicy, zony itp. raczej watpie ze konkretyn pilkarz podal to do mediow jezeli wiadomo to dopiero po takim czasie

2

Bardzo dobrze ze zazegnali konflikt w pore. Dobrze ze nie mamy kreta tak jak pewna biała druzyna, ktory od razu wszystko by wyspiewal mediom i pewnie do teraz bysmy byli w kryzysie

5

Dawid1409pl: Twoj komentarz byl bezposrednio do mnie wiec odpowiedzialem...
SitvMen: ok rozumiem, nastepnym razem postaram sie byc bardziej pomysłowy :P

0

Pewnie by nie przyjeli :P nie rozumiem czemu sie tak spieliscie, trzeba podpisac pod spodem ze to ŻART zebyscie zrozumieli czy jak?

8

mysle ze jak komus sie nie podoba to niech nie komentuje i tyle a teksty typu:" myslisz ze fajny jestes?" to zachowaj dla kolegow z gimnazjum

1

Pewnie sie martwicie, ze przez zakaz transferowy i brak mozliwosci dalszego wystepowania w LM zaden dobry grajek do nas nie przyjdzie, ale musze was uspokoic. jako ze aktualnie jestem bez klubu,a potencjał mam spory zgodziłem sie na dołaczenie do Barcelony od stycznia 2016. do tej pory grałem jako praworecznikowy, ale klub przymierza mnie na prawa obrone, wiec ta pozycje mamy juz obsadzona na lata.
Kontrakt: 5 lat
Wynagrodzenie: kupony do M'Donalds
Zmienne: Wielka dolewka w Kfc, przy rozegraniu 60% minut

We wrzesniu oficjalne potwierdzenie.

0

Pele po otrzymaniu przez Messiego ZP w 2012.

Pele nie ma jednak wątpliwości, że stawianie Messiego w szeregu gigantów światowego futbolu jest nie na miejscu.

- "Niektórzy ludzie mówili, że Beethoven nie potrafił grać na fortepianie. Inni twierdzili, że Michał Anioł nie potrafił malować, a kolejni, że Pele nie wiedział jak dobrze grać w piłkę - powiedział Brazylijczyk podczas wywiadu dla "Le Monde". - Kiedy Messi strzeli w swojej karierze 1283 gole i podobnie jak ja, zdobędzie trzy Puchary Świata, to wtedy porozmawiamy o tym czy jest najlepszy - kontynuował."

Czy ja wiem czy taki skromny?

132

Wiece co ma Messi a czego nie ma Pele, Maradona czy tym bardziej CR? Skromnosć. po tym poznaje sie wielkich mistrzow, Messi nie musi sie wywyzszac, nie musi zwracac uwage na swoje zalety, on po prostu to wie tak jak caly swiat a pozostała trojka? no coz, widac ze ich boli to, ze jest ktos duzo lepszy. szkoda ze nie potrafia tego po prostu przyznac

4

Moze i noty slabe, ale juz dawno tak sie nie cieszylem po przegranej. Mam nadzieje ze najlepsze zostawili na finał :)

38

Messi pierwszy tu, Messi pierwszy tam... ale nuda, moze dalby w koncu szasne innym? Troche to egoistyczne z jego strony.

0

Allegri, ktory ma szanse na potrojna korone. jest nizej niz Hecking? Simeone za ten sezon tez wedlug mnie nizej powinien byc.

3

Jezeli wygramy w finale to bedzie to dopiero prawdziwa Liga MISTRZÓW, a nie po drodze jakies 3 zespoly z tabeli

4

teraz jak to mowi Andrzej Twarowski: " zapinamy pasy" i jedziemy po tryplet!

28

Przy całym szacunku do Pirlo, ale jak dla mnie to jest przynajmniej o klase nizej niz Xavi. Zbyt czesto ma niedokladne podania, dziwne straty, niepotrzebny drybling, nie potrafi sie tak utrzymac przy pilce, nie reguluje tak dobrze tempa gry. Jedyne co ma lepsze to wolne, z bezposrednim strzałem na bramke, a poza tym to Generał jest lepszy w kazdym aspekcie

0

Jak dla mnie moglismy w pofinale eliminowac nawet Legie Warszawa, jezeli tylko wygramy final

4

Ciekawe czy po zdobyciu trypletu Bartomeu wygra, wedlug mnie ma bardzo duze szanse, socio juz zapomnieli o wszystkich machlojach, teraz swieze beda tylko sukcesy

18

współczuje CI kolego, jak i wszystkim innym w podobnej sytuacji...

0

Jak ktorys z kandydatow na prezydenta obieca, ze do strajku nie dojdzie to... i tak na niego nie zaglosuje, ale zawsze obietnica jakas bedzie :P

0

Troche to nie wporzadku ze oglosili strajk tak nagle i praktycznie nie ma czasu na rozmowy, a najbardziej cierpia na tym kibice. jezeli juz chceli to mogli zagrozic strajkiem od nowego sezonu, a w miedzyczasie trwaly by rozmowy. a w tym momencie jest to zachowanie pozizej pewnego poziomu wedlug mnie

0

a jaka pensje ma komentator sportowy?

80

- komentator sportowy Piotr Laboga ma coraz wieksza depresje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?