0

Problem w tym ze aby sie zamurowac tak jak oni to potrafia, to nie musza miec wielkiej formy, a my na ten moment potrzebujemy wygranej

0

Błaszczykowski kolejna kontuzja...oby nic powaznego

0

Anchelotti nie dołączył sie do cieszynki? xd

0

chyba pół kariery CR...

25

Juz w tym momencie jest z niego wiecej radosci niz z Sancheza przez 3 sezony, a Suarez sie dopiero rozkreca!

3

Kehl: Nie sadze, ze sedzia zadecydował o meczu. Jesli nie potrafia strzelac karnych, niech pocwicza
Guardiola: Moja rada dla Kehla, jesli jestescie 37pkt za nami, powinniscie byc cicho.
Komentarz typa: Jesli przegrywacie z druzyna, ktora jest 35pkt za wami, powinniscie byc cicho!!

0

Bardzo sympatyczny obrazek

16

Kto by pomyslal jeszcze pare lat temu ze druzyna prowadzona przez Pepa nie bedzie stawiana w roli faworyta, w dodatku w meczu z Barca. Cos czuje ze lezka sie zakreci w oku jak Camp Nou mu zgotuje standing ovation bo inaczej nie wyobrazam sobie tego. mam nadzieje ze to bedzie piekny mecz(z wynikiem korzystnym dla Barcy). Jak sobie wyobrazam przywitanie Guardioli w szatni z Messim, Iniesta to staje mi przed oczami obraz grupki przedszkolakow, ktorzy po latach spotykaja swojego ulubionego wychowawce i biegna do niego na spotkanie aby potem utonac we wspolnych usciskach. cos pieknego

0


Messi & Tevez VS Maradona & Enzo Football Tennis

3

Mozna byc zadowolonum po tym meczu. Real wygral, ale to bylo wiadome. Natomiast CR11 bez gola- bardzo sie ciesze, Messi juz tylko 1 gol straty :D

6

5

9strzałów
3celne
0 bramek
Typowy R0nald0

0

Zapisany jako samoboj

0

komentator o Jamesie: " He is Gangsta" haha

38

"To co zrobił james powinien robic Ronaldo! Smiem stwierdzic a jestem jego fanem od czasow debiutu w United ze chlopak sie zdrewnil! Ma problemy z przyjeciem pilki ze zwinnoscia.. jakby mial ciagle spiete wszystkie miesnie.. zyskal sily ale stracil wszystko co sprawialo ze kazdy defensor mial pelne gacie jak mial wejsc w pojedynek 1na1.. teraz co.. wkurza mnie to strasznie bo do dzis wracam do tych filmikow na yt z czasow manu.. i tam ten chlopak niszczyl system.. mam w dupie jego gole.. wiecej by dal grajac jak wtedy"
komentarz z realmadrit.pl swieta prawda, Ronaldo juz dawno nie ma magii, został tylko instynkt strzelca

6

Zeby tylko nie bylo jak z Robbenem lub Costa ze wejdzie i chwile potem zejdzie... potrzebujemy go

3

Ronaldo juz wsciekly ze minelo 45min a on dalej bez gola.. oj dostanie sie Jamesowi w przerwie

5

A on im pomagał wygrywać mistrzostwo, puchar Niemiec i dojsc do finału LM. wydaje mi sie ze dlug juz splacil i po prostu zmienił pracodawce. Co innego jakby go wychowali od małego w szkółce itp ale tak nie bylo, wiec jak dla mnie moze sobie celebrowac ile chce, nic w tym zlego, nigdy nie obiecywał Borussi ze nie odejdzie

0

Ktos tutaj pisał, czy Guardiola znowu sie zasłoni lekarzami, skoro juz jednego zwolnili. Jak widac jest szansa http://www.rmf24.pl/sport/news-lewandowski-z-kontuzja-na-boisku-lekarze-bayernu-popelnili-b,nId,1725500#utm_source=facebook&utm_medium=feed&utm_campaign=FacebookHN

0

0

Wiadomo ze nie powie: mamy przed soba dwumecz w polfinale LM z Bayernem, myslisz ze nie przejedziemy sie po Cordobie- ostatniej druzynie tabeli?

1

Jak widac z kontuzjami tez trzeba miec troche szczescia. A realu pluja na Anczelota za brak rotacji i w konsekwencji kontuzje, ale przeciez w Bayernie Pep raczej wie co to sa rotacje a szpital maja naprawde pokazny. Mamy fure szczescia(odpukac) ze nas to wszystko omija(Vermy i Douglasa nie licze)

0

Ten bramkarz to jakies lekcje od Tysona bral czy jak?

1

Dobrze powiedziane, Juventus to moze tylko pomarzyc :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?