3

Swoja droga moze sciemnia ze Douglas ma kontuzje i nie moze grac do konca sezonu a w jego miejsce Vidal :P wtedy taka paka by sie zrobila, a Douglas i tak za wiele raczej nie pogra

18

Jesli to prawda z Turanem to jeszcze sie okaze ze kontuzja Rafinhi sprawila ze mamy jeszcze mocniejszy zespol niz przed nia :P

0

dorownywali ale tylko w lidze mistrzow, jesli chodzi o lige to Messi nie ma sobie rownych

0

watpie, juz mecz temu bylo to samo, a drugi komentator mu wtoroje

0

0

Wprowadzil Czeryszewa, Kovacica i Casemiro, ktorzy tworza czworke xd

1

Kiedy Ronaldo nie ma czystej glowy... haha przy tej ilosci zelu to on nigdy jej nie ma :P

9

1

Nie wincie Ter Stegena, taki gol nie zdarza sie czesto...oh wait -,-

9

Przykre ogladac Wolskiego w studiu a nie za mikrofonem podczas meczow Barcy...

0

Wolny klasa swiatowa, powinien czesciej uderzac

1

Gratulacje dla Leo!

tymczasem juz jutro mecz a ja nie uslysze zadnej perełki w wykonaniu tego komentatora... :(

0

Kamien z serca...

0

to konkurencja wiec watpie zeby na to poszli?

2

A moze Wolski z Orłowskim przejda do Eleven? niby chyba komentuja jeszcze ekstraklape ale co to za przyjemnosc... a Ci skoro mieli kase zeby przebic NC to moze i wyzsze pensje im dadza

0

jakby bylo za 5zl, to 36 meczow barcy plus kilka np Realu to jest ponad 200zl

0

HAHAHAHA dobre

1

Szkoda mi Nc+, szkoda mi studia, komentatorow i tej fajnej atmosfery. oby eleven podolalo ale ciezko sie bedzie przyzwyczaic

17

Dokładnie 12 lat temu w Manu zadebiutowal Ronaldo. Juz wtedy bylo widac jego zdolnosci. niedlugo po zameldowaniu sie na boisku mlody portugalczyk zdolal wywalczyc rzut karny dla swojego zespolu :)

3

Komentarz usunięty

1

Tak jak w zeszlym sezonie obrona barcy tworzyla monolit, tak teraz jest to rzadka kupa... teraz wychodzi nam hamerykanskie tournee, lekcewazenie Sewilli i ban tranferowy. Athletic nas zajechal, w dodatku polowa skladu zmeczona, a gdybysmy mieli teraz do dyspozycji arde i vidala, sadze ze bysmy byli duzo blizej tego superpuharu. ale niestety tak nie jest, wierze w barce, ale bedac realista sadze ze nie ma opcji aby Bilbao dalo sobie rade wyrwac 4bramkowa przewage, niestety.

1

Istnieje podejrzenie ze Krychowiak nie zdazy sie wyleczyc do meczu z Niemcami, Polak ma pękniete żebro. ładnie go wczoraj poturbowali, mam nadzieje ze jednak zdazy

8

nie wiem czy ktos to tez zauwazyl, ale bramkarz Sevilli Beto, wyglada praktycznie tak samo jak Jean Reno, aktor http://medias.myfrenchfilmfestival.com/medias/152/243/62360/format_page/jean-reno.jpg
zaginiony blizniak czy co? :p

2

Pewnie Perez posmarowal zeby Real mial 2 tyg dluzej na znalezienie formy :P

13

Ja zamiast publicznosci wolalbym kibicow na stadionie....

15

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?