zawsze_barca
Dołączył/a: kwiecień 2014
115 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Swoja droga moze sciemnia ze Douglas ma kontuzje i nie moze grac do konca sezonu a w jego miejsce Vidal :P wtedy taka paka by sie zrobila, a Douglas i tak za wiele raczej nie pogra
18
Jesli to prawda z Turanem to jeszcze sie okaze ze kontuzja Rafinhi sprawila ze mamy jeszcze mocniejszy zespol niz przed nia :P
11
Messi nie tylko na boisku jest dobry, chlopak nawet z friend-zonem wygral
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/12027558_10153595317852999_5058727501352670694_n.jpg?oh=c42430b8fd09c3edbd3cf90ecfd8d892&oe=566904A2
0
dorownywali ale tylko w lidze mistrzow, jesli chodzi o lige to Messi nie ma sobie rownych
0
watpie, juz mecz temu bylo to samo, a drugi komentator mu wtoroje
0
Nowe wytyczne spalonego wedlug FIFA: w pierwszej sytuacji spalony jest, w drugiej nie ma https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/12039481_1585816968125180_9023771929309283415_n.jpg?oh=37d92792d09608f6e6959afbd323c252
0
Wprowadzil Czeryszewa, Kovacica i Casemiro, ktorzy tworza czworke xd
1
Kiedy Ronaldo nie ma czystej glowy... haha przy tej ilosci zelu to on nigdy jej nie ma :P
9
Tak powinno sie traktowac Coste
https://www.facebook.com/Troll.Football/videos/1584806394892904/
1
Nie wincie Ter Stegena, taki gol nie zdarza sie czesto...oh wait -,-
1
Ramos chyba chce dostac nagrode za najlepsze nurkowanie roku!
https://video-waw1-1.xx.fbcdn.net/hvideo-xpf1/v/t42.1790-2/11993719_1569328899773987_1335571292_n.mp4?efg=eyJybHIiOjM0MywicmxhIjo1MTJ9&rl=343&vabr=191&oh=4f87940f6f1c22ee860981b4c272a8b1&oe=55F89E25
6
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/12002779_1045187632192546_2007568601211683380_n.png?oh=3609d21f2bd20bb024692758d6f463d5&oe=56A30464
noga Luka Shawa... niezle
9
Przykre ogladac Wolskiego w studiu a nie za mikrofonem podczas meczow Barcy...
0
Wolny klasa swiatowa, powinien czesciej uderzac
7
WIem ze nie powinno sie z tego smiac ale.... https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11224682_865113063603021_2895705105289843773_n.jpg?oh=2b6ea5a62e1e8c88ab42f686a1faba1a&oe=569E724C
1
Gratulacje dla Leo!
tymczasem juz jutro mecz a ja nie uslysze zadnej perełki w wykonaniu tego komentatora... :(
0
Kamien z serca...
0
to konkurencja wiec watpie zeby na to poszli?
2
A moze Wolski z Orłowskim przejda do Eleven? niby chyba komentuja jeszcze ekstraklape ale co to za przyjemnosc... a Ci skoro mieli kase zeby przebic NC to moze i wyzsze pensje im dadza
0
jakby bylo za 5zl, to 36 meczow barcy plus kilka np Realu to jest ponad 200zl
0
HAHAHAHA dobre
1
Szkoda mi Nc+, szkoda mi studia, komentatorow i tej fajnej atmosfery. oby eleven podolalo ale ciezko sie bedzie przyzwyczaic
17
Dokładnie 12 lat temu w Manu zadebiutowal Ronaldo. Juz wtedy bylo widac jego zdolnosci. niedlugo po zameldowaniu sie na boisku mlody portugalczyk zdolal wywalczyc rzut karny dla swojego zespolu :)
3
Komentarz usunięty
1
Tak jak w zeszlym sezonie obrona barcy tworzyla monolit, tak teraz jest to rzadka kupa... teraz wychodzi nam hamerykanskie tournee, lekcewazenie Sewilli i ban tranferowy. Athletic nas zajechal, w dodatku polowa skladu zmeczona, a gdybysmy mieli teraz do dyspozycji arde i vidala, sadze ze bysmy byli duzo blizej tego superpuharu. ale niestety tak nie jest, wierze w barce, ale bedac realista sadze ze nie ma opcji aby Bilbao dalo sobie rade wyrwac 4bramkowa przewage, niestety.
1
Istnieje podejrzenie ze Krychowiak nie zdazy sie wyleczyc do meczu z Niemcami, Polak ma pękniete żebro. ładnie go wczoraj poturbowali, mam nadzieje ze jednak zdazy
8
nie wiem czy ktos to tez zauwazyl, ale bramkarz Sevilli Beto, wyglada praktycznie tak samo jak Jean Reno, aktor http://medias.myfrenchfilmfestival.com/medias/152/243/62360/format_page/jean-reno.jpg
zaginiony blizniak czy co? :p
2
Pewnie Perez posmarowal zeby Real mial 2 tyg dluzej na znalezienie formy :P
13
Ja zamiast publicznosci wolalbym kibicow na stadionie....
15
Komentarz usunięty