zawsze_barca
Dołączył/a: kwiecień 2014
115 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
56
I wlasnie takiej rewolucji potrzebowalismy juz od czasów Tito według mnie, a na pewno za Martino. Enrique zrobił to co powinien i to z wysmienitym skutkiem. Zrobił porzadek w szatni, tak jak sie tego wymaga od kazdego wuefisty :P
0
az tak mu bylo szkoda iphona? pewnie go stac na nowego juz nastepnego dnia, a skoro sie tak bal o telefon mogl nokie 3310 schowac, przynajmniej wtedy przeciwnicy by sie bali jego wejscia :P
1
Witam, nalezy ktos do FCBPolska? zastanawiam sie czy nie dolaczyc od tego roku. co nam daje takie uczestnictwo, jakie sa korzysci? jakie eventy organizuja itp itd. Jezeli znajduja sie tu czlonkowie, prosze o odpowiedz :)
0
jest ponoc jakas aplikacja i na androida i na iphona eleven, ktora mozna pobrac i normalnie ogladac mecze. sam nie korzystalem, ale komentatorzy dzisiaj cos wspominali
3
Co oni graja??? przeciez to sie w pale nie miesci zeby robic az tyle bledow...
2
https://www.facebook.com/jeblemilezejakvaldes/videos/1080357528745239/
brakuje punktu mowiacego o jego swietnych paradach :P
5
Tak sie konczy pewna epoka... bedzie nam CIebie brakowalo cracku!
0
Powodzenia Sergi, oby sie rozwinał i kiedys wrocil silniejszy !
11
przynajmniej polowa uzytkownikow :P
4
tl;dr
0
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s526x395/14079789_1629534237339307_4048676354867263504_n.jpg?oh=8a51a626376b852929ac032d4fcaaa13&oe=58572D16
Pique smieszek :P
1
hahahahaha ale jajca, jestem z Warszawy no ale to co sie dzieje to jakas komedia xddd nie no kisne srogo
0
Juz niech dadza sobie spokoj z tym Alcacerem... jeszcze do nas nie przyszedl, a juz mam go dosyc,..
11
"L'EQUIPE": SEVILLA ZA 7 MLN EURO CHCE KUPIĆ KAMILA GROSICKIEGO!
super byloby zobaczyc kamila w sevilli
59
Zmiencie to zdjecie Digne bo sie patrzec nie da xd
34
Bez sensu 12mln za miernego holendra, skoro diego alves ponoc byl do wyciagniecia za 5-7mln... a pozniej bedzie kombinowanie bo znowu ze srodkami na transfery bedzie problem
0
dziekuje bardzo :)
0
no niestety nie mam canal+, moze gdzies w necie da sie powtorki ogladac?
0
WIe ktos gdzie moge obejrzec powtorke calego meczu z wczoraj? najlepiej z polskim komentarzem, moze na eleven jakas powtorka bedzie ?
0
Czyli kolejny zawodnik do skreslenia, zaraz sie okaze ze ten caly Rondon tez jednak nie wypali i skonczy sie jakims wynalazkiem... to moze wgl Nikolicia z Legii? bramkostrzelny, tani, do wyciagniecia, na pewno by godnie zastapil Suareza w starciach z Realem czy Atleti...
39
Niech szybko wracaja do zdrowia, szczegolnie Iniesta bo potrzeba nam jego magii
0
Ktos wie dlaczego Klopp odmowil odpowiedzi na pytania dziennikarzy The Sun?
32
Mathieu to wygladal jakby rozegral swoje pierwsze minuty od dobrych kilku miesiecy...
27
Wedlug mnie bardzo ladnie zagral, widac ze ma parcie do przodu i potrafi ladnie kiwnac, brakuje jeszcze zgrania pod bramka przeciwnika i oczywiscie zgrania z partnerami z obrony, ale jeszcze kilka miesiecy treningow i mysle ze Alba bedzie mial ciezka batalie o pierwszy sklad
10
OFICJALNIE: Zielińsk w Napoli!
4
wedlug mnie lepiej cos wynegocjowac, to sa jednak pilkarze ktorzy byli w Barcelonie, to ze tu sie nie nadaja nie znacza ze sa beznadziejni i nic nie warci, oddajemy za darmo mlodych graczy ktorzy potrafia grac. wedlug mnie to troche frajerstwo
0
Teraz wieksze zdziwienie bedzie jak za kogos wezma kase niz jak odejdzie za darmoche....
0
Aktywacja jest w ciagu kilku minut, wedlug mnie warto, czasem trzeba odswiezyc ale jakosc jest dobra, jesli ogladasz regluarnie Barce i czasem jakis Real to naprawde warto. 15 zl/ miesiac to nie jest bardzo duzo, a oszczedza sporo nerwow ze streamami
1
Tak sie stesknilem za Barca, ze juz wczoraj siedzialem w koszulce Barcelony w oczekiwaniu na mecz, niestety ku mojemu rozczarowaniu okazalo sie, ze mecz jest dopiero dzisiaj... mam nadzieje ze warto bylo czekac i chlopaki pokaza dobra pilke
3
Roger Federrer nie wystapi na Igrzyskach w Rio oraz nie bedzie gral do konca 2016roku z powodow zdrowotnych, Wielka szkoda, oby szybko wrocil do zdrowia