0

Kurcze fajnie, chciałbym zobaczyc taki meczyk :)

15

Tymczasem na fioletowej z wrazenia az im chomik w serwerowni przestal biegac, bo strona padla xdd

0

http://polimaty.pl/2017/01/archiwum-internetu/
artykuł o witrynach ktore zatrzymały sie w czasie, az dziwne ze na liscie brak notatnika :P

2

Moze bylo ale ja dopiero teraz znalazlem, wystep Pieknego z Granada :P

1

a dawno temu zawiesil? wiadomo cos co z nim czy sie zaszyl i spokojnie sobie trenuje? ciekawi mnie ten przypadek, wygral tak wiele w tak mlodym wieku, mogl pobic wszelkie rekordy a tu nagle klops

1

A moze mi ktos wyjasnic co sie stalo ze Szlirim? Przestalem juz od jakiegos czasu sledzic skoki i nie jestem w temacie a pamietam ze byl dominatorem. ktos cos?

0

Messi nie ma zadnego superpucharu Uefa? cos chyba ominales i dlaczego KMŚ nie wliczasz?

1


footrol zrobil piosenke o ramosie, naprawde dobre!

0

To jest Barca, nawet jak bedzie mial konrakt na kolejne 10 lat, ale powie ze chce odejsc to go puszcza nie robiac problemow. Messi zrobil dla klubu tyle, ze zasluguje na to

10

Jeszcze niedawno tesknilem za mlodym Messim w dlugich wlosach smigajacym na skrzydle, teraz tesknie za tym Messim sprzed roku, jakos ta broda i platynowe wlosy na dluzsza mete nie pasuja mi do Leo, nie wiem jak Wy ale ja mam nadzieje ze niedlugo sie pozbedzie tego i wroci do swojego starego wygladu. wiem ze tak wyglada powazniej i grozniej, ale jednak wolalem tamtego Messiego

0

Chcialem szybko przewinac na komentarze, spojrzec co inni sadza o artykule, ale zajelo mi to jakies 5 minut... ladnie sie rozgadal nasz kochany Leszek. no dobra to lece czytac, do jutra!

0

o czym Ty mowisz czlowieku? jeszcze bedziemy plakac za masche

0

Enruqe przede wszystkim musi wziac sie za taktyke bo od jakiegos czasu ona lezy, mam nadzieje ze razem z Unzue cos wymysla, moze w chwilach takiego pressingu warto sie cofnac na wlasna polowe? lacznie z messim i neymarem, powinno byc wiecej ruchu i wystawiania sie. to po pierwsze. wedlug mnie Busquets na ten moment ławka, razem z rakiticiem. jezeli ktos gra slabo jeden dwa czy trzy mecze to rozumiem ze mu sie daje czas w meczu na powrot do gry, ale gdy ktos gra kupe juz 3 miesiac to sie go po prostu sadza na lawie i daje szanse innym. dlaczego luczo tego nie robi? stalismy sie realem gdzie musza grac gwiazdy? jest jesczze kilka rzeczy ale juz nie chce mi sie rozwodzic. jak to sie mowi "ryba psuje sie od glowy" i luczo przede wszystkim powinien sie zastanowic co robic bo chyba sie gdzies pogubil

0

Obecny!

1

Ktos wie kiedy w koncu odpali to magiczne studio w Eleven? Mirosławski zarzekal sie ze jeszcze w tej rundzie, chyba nawet do konca roku albo i szybciej a tu poczatek grudnia i ani slychu ani widu

0

jak interesuje Cie takie tematy to polecam Supernatural, moze na poczatku nie ma stricte takiego tematu ale im dalej w las(Sezon 4 i 5 najbardziej) tym lepiej i ciekawej. a po Lucyferze spodziewalem sie czegos mocniejszego, niestety mnie ten serial rozczarowal

0

Ja sie boje zeby ta tajemnica ktora buduja nie okazala sie mniej bombowa niz wszyscy oczekuja bo moze byc rozczarowanie. a co do Lucka to utknalem na 3 epizodzie 2 sezonu i nie moge ruszyc dalej, jakos mnie nie przekonuja, jak jest dalej?

4

Oglada ktos Westworld? Jak wrazenia po 8 odcinku?

24

Ja to rozumiem w ten sposob: United gralo w LM przez wiele lat i to z sukcesami, dlatego dla wiekszosci stali sie bardziej rozpoznawalni niz reszta, jednak zeby stac sie rozpoznawalnym dla niemal wszystkich, trzeba bylo odkryc nowe drogi rozwoju, dlatego tez United sprytnie odpuscilo lige angielska, aby dostac sie do Ligi Europejskiej i tam zapoznac sie z kolejna rzesza fanow zespolow "drugiej ligi". stad tez ich ogromna rozpoznawalnosc, cos czego nie ma Barca i Real. Teraz dzieki temu maja kase na Pogbow i innych Mourinhow i dzieki temu przez dlugie lata beda brylowac w Lidze Mistrzow I Lidze Angielskiej... hmmm to chyba jednak glupota byla i sa po prostu slabi a badanie jakies glupie. cofam wszystko

2

w sumie jesli tak to bym sie nie obrazil :P

0

Dlaczego w statystykach ligi na stronie pierwszy jest Messi z 7 bramkami a drugi Suarez z 10? ktos moglby to poprawic

0

poratujcie jakims polskim streamem pls,albo angielski w dobrej jakosci

0

Notatnik az padl z wrazenia po tej genialnej akcji Portugalczyka

0

Po prostu bramki z 11 metra sa zbyt proste dla nich i dlatego tak czesto pudluja :P a tak na powaznie, to strasznie mnie to irytuje, jak widac moze po prostu Neymar nie nadaje sie do wykonywania karnych i nie powinien ich strzelac. moze to robic na zmiane messi z suarezem, skoro wolne glownie strzela messi na zmiane z neymarem

0

wpisalem w google, rzeczywiscie fajne, najchetniej chcialbym wszystkie te rzeczy :P kto wie, moze mama wpadnie w swiateczny nastroj i kupi ze dwie takie pamiatki :P

0

napic sie zdarza oczywiscie, jednak obawiam sie ze moglyby nie przetrwac za dlugo :P aczkolwiek pomysl naprawde ciekawy. juz widze miny kolegow kicow realu, pijacych z kieliszkow z logo Barcy :D

0

dzieki :)

0

koszulka to jednak calkiem spory wydatek, a czasy gdy gralem w pilke juz chyba minely wiec wolalbym cos innego. w sumie tak jak napisal seweryn, szalik calkiem dobry pomysl

0

Siemanko, moja mama jutro wybiera sie do Hiszpanii, chyba nawet bedzie w Barcelonie(zazdro) i chcialbym zeby mi cos przywiozla, oczywiscie zwiazanego z Barca. w sumie nie mam jakos pomyslu, moze jest cos tam takiego unikatowego i fajnego czego nie dostane tutaj? ostatnio przywiozla perfumy z logiem FCB. macie jakies propozycje?

0

Suarez zdobył złotego buta, ja dopiero co zdobylem złoto 1 w CS:GO. moze tez moglbym wpasc i to uczcic?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?