zawsze_barca
Dołączył/a: kwiecień 2014
115 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na kod PLAYARENA sa znizki, przynajmniej w Warszawie
0
owoce wbrew pozorom maja bardzo duzo cukru i przy gubieniu wagi sa niewskazane(chyba ze cytrusy)
0
skoro na stronie konkurencji to moze byc stronniczy, czytales go? bo mogli pominac kilka istotnych kwestii albo zinterpretowac na swoja korzysc
0
Witam, dzisiejszy meczyk bede ogladac z kibicem The BUS, co oczywiscie wiaze sie z wyciaganiem dwumeczu z 2009r, otoz nie pamietam tego meczu dokladnie, ale wiem ze kontrowersje byly w obie strony. czy ktos jest mi w stanie na szybko wypunktowac ten mecz? bo pamietam reke Pique i czerwona widmo dla Abidala a reszta?
0
a wiec tak wyglada ten slynny krecidlo z twittera? xd
0
dzieki :P
0
ponoc juz troche tasma ma, tatuaz nowszy
0
czyli moge sobie zalozyc jakiegos maila na gmail i zrobic zeby maile z dotychczasowego przychodzily na nowy?
0
da sie zmienic jakos nazwe maila na gmail? zakladalem kilka lat temu i mam dosc trudny nick z czym wiele osob ma problem, a zakladac w tym momencie nowy jakos mi sie nie widzi
0
zna ktos jakas strone na ktorej sa jakies porady dotyczace wytycznych i taktyki, ktora mozna sobie ustawic w fifie? probowalem na wlasna reke, ale czasem mi sie zdaje ze jednak mozna to zrobic lepiej
0
czy ktos mial zastrzyki z plytek krwi i wie czy sa one refundowane przez NFZ a jesli nie to czy wie gdzie mozna cos takiego sprawdzic? jeden kosztuje 380zl i chcialbym sie jakos dowiedziec
5
przepraszam bardzo, ale mamy panstwo swieckie i argument o dniu swietym jest calkowicie nietrafiony. trzeba pamietac ze wielu ludzi CHCE wtedy pracowac, a tych co obecnie pracuja nikt do tego nie zmusza, moga zmienic prace lub grafik, dodatkowo za prace w niedziele przysluguje im przeciez dzien wolny w tygodniu, czesto przydatny chociazby do spraw urzedowych, wiec to nie jest tak ze pracuja po 7 dni w tygodniu bez przerwy. trzeba tez pamietac o gospodarce, nie sadze ze jestesmy na tyle bogatym krajem aby sobie pozwolic zeby handel w kolejny dzien w roku byl zakazany ( i tak jest sporo tych dni w roku). a juz pomysl zeby zakazac handlu w niedziele w INTERNECIE, to juz jest jawna kpina
0
po prostu uzylem kabla hdmi do podlaczenia monitora z kompem a nie tego od starego monitora, sciagnalem aktualizacje adobe(choc nie wiem czy to mialo wplyw) i dziala dobrze :)
0
Dzieki wszystkim, juz sobie poradzilem :)
1
Witam, kupiłem sobie nowy monitor Samsung s24d330 i się strasznie zacina, do tego stopnia że ten post pisze z komórki bo bym go z 20 minut pisał. Ktoś wie co może być przyczyną i jak pomóc? Jakieś sterowniki i skąd je wziąć? A może to ten niebieski kabel co idzie od kompa do monitora, bo mam go od poprzedniego, gdyż w tym go nie dali?
1
Nie chce sie czepiac ani nic, chodzi mi tylko o sprostowanie dla kazdego kto uwaza ze robin hood "zabieral bogatym i dawal biednym" i ze to takie super i wgl(komuna normalnie) otoz robin hood, zabieral, ale poborcom podatkowym i klerowi, ktorzy strasznie uciskali biednych ludzi, wyzyskiwali ich, a Robin po prostu oddawal im skradzione pieniadze.
6
jak zostanie moze sie nawet czasem przydac, ale jesli odejdzie nie bede zalowac. Od poczatku uwazalem ze to nie poziom Barcy i zdania nie zmienilem. oby wyciagneli za niego jak najwiecej i powodzenia w nowym klubie
0
film o przeszlosci Voldemorta jest na yt, fanowski ale WB zaakceptowalo, ponoc calkiem niezly. a w drugiej czesci fantastycznych zwierzat ma pojawic sie mlody Albus :)
47
1
Swietny mecz, Betis zasluzyl na honorowe trafienie. Messi... perfekcja, inaczej tego nazwac sie nie da
1
Proponuje zwrocic uwage na Vidala, wiele osob chce jego pozostania w klubie, jednak mnie on nigdy nie przekonywal, nawet w roli zmiennika. zwroccie uwage jak wyglada jego gra kombinacyjna, gra na malej przestrzeni. Gosciu sie nadaje tylko do biegniecia przed siebie i czasem mu wychodza zagrania za plecy obroncow. jako defensor juz totalnie nie ogarnia, co chyba zauwazyl tez Valverde bo nie probuje go na tej pozycji. Ciekawy jestem jego wystepu
0
jakies zrodlo tego potwierdzenia i samych badan?
0
Tymczasem Girona wygrala swoj mecz z Las Palmas az 6:0 :O ktos wie co tam sie odwalilo podczas tego meczu? czy po prostu skutecznosc poziom FIFA
2
no gral, w dodatku z blantem w buzi
2
http://i.imgur.com/80x1tf8.png Mina Cillessena gdy dowiedzial sie o transferze Kolumbijczyka :P
250
Cilessen nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi sie z takim drobnym dilerem marihuany, wiecie taki ziomeczek, wariacik. W czapce, za duza bluza, z jakims blancikiem w buzi. niegrozny, pocieszna mordka, kazdy go lubi. XD
0
pilkarskie info fanpejdz
10
Lucho juz sie przejechal kilka razy na takim skladzie, a pozniej byl placz. Jednak wierze, ze nie tylko umiejetnosci licza sie jak u Enrique, ale rowniez taktyka i gra druzynowa. ten mecz bedzie swietnym sprawdzianem, jak Valverde jest w stanie ustawic zespol nie majac do dyspozycji 4 aktualnie najlepszych graczy(Messi, Alba, Iniesta, Marc)
0
z teledyski info korzystalem kiedys, ale z tego co pamietam to wlasnie tam trzeba bylo wpisac tytul piosenki, kliknac i znowu kliknac zeby pobrac, przy wiekszych ilosciach troche sie schodzi
0
znacie jakas stronke do sciagania muzyki na telefon? chodzi mi o sciaganie bardziej hurtowo, folderami a nie sciaganie pojedynczych piosenek (jakas bezplatna)