zawsze_barca
Dołączył/a: kwiecień 2014
115 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
66
Moze w zimowym okienku powinnismy sprowadzic spowrotem Verme? jezeli bedzie zgarniac wszystkie kontuzje kolegow na siebie, to moze sie okazac najlepszym mozliwym wzmocnieniem
0
ten gest sie wzial z tzw. dab dance, chyba najpopularniejszego tanca 2015 roku a bodajze ameryce. pogba spedzil tam wakacje i stamtad przywiozl to do Europy i takze u nas zaczelo robic sie to modne
0
Niestety ale po Bravo nie bedzie co zbierac, Messi i spolka zdmuchnal go z linii bramkowej i zostanie po nim tylko smutne wspomnienie
28
tak patrze na te pensje i az sie w sumie dziwie ze nie bylo zadnych kwasow w szatni z tego powodu. to pokazuje tylko klase takich pilkarzy jak Iniesta, ktory pewnie wedlug 90% ludzi powinien sie zamienic miejscami z Neymarem
0
Karma wraca, było sie tyle nie smiac z Realu
0
Carvajal mowi ze byli lepsi i powinni wygrac ostatnie 4 mecze xddd kisne srogo ale dobrze, niech sobie zyja w zludzeniu ze graja swietnie i tatyka na wrzutke zapewni im sukces. lepiej dla nas :)
0
Komus tez nie dziala eleven na playerze? czarny ekran mam a juz odswiezalem z 10 razy
1
Rzucał ktos moze okiem na City? jak mecz wygladal?
13
Szacun dla Ter Stejgena za to ze nie celebrował bramki
1
polub Troll Footbal na fejsie, bedziesz mial takie codziennie :P
14
Publiczna chłosta za noszenie koszulek Barcelony i Realu. Nowe prawo ISIS
Na okupowanych terenach Państwo Islamskie wprowadza nowe prawo. Za nieprzestrzeganie grozi kara 80 uderzeń batem.
Policja religijna Hisbah wprowadza szereg zasad, które muszą być bezwzględnie przestrzegane przez obywateli. Jedna z nich, wprowadzona w prowincji Al-Furat w Bagdadzie zabrania noszenia koszulek piłkarskich wyprodukowanych przez Adidasa i Nike.
Na opublikowanym przez „The Mirror” zakazie możemy zobaczyć przekreślone herby Barcelony, Realu Madryt, Milanu czy Chelsea. Za niezastosowanie się do niego grozi publiczna chłosta – 80 uderzeń batem.
Co za po*ierdolce. Inaczej tego nazwac nie potrafie.
1
haha, no w sumie wole cos takiego niz jakies chore treningi i zbyt ambitny trener dajacy w kosc niewiadomo po co. dzieki za odpowiedz :)
2
Jak wyglada wf na studiach? od tego roku bede mial i sie zastanawiam co wziac, mnostwo rzeczy do wyboru od nordic walkingu przez szachy do pilki noznej. zastanawiam sie wlasnie nad nozna i silownia. czy wyglada to tak ze jest normalnie trening, trener po kolei wszystko kaze robic czy cwiczymy sami a w noge po prostu gramy mecza? jakie macie doswiadczenie? (UKSW w Warszawie, moze ktos studiowal to z doswiadczenia sie wypowie)
0
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=771741086263015
Wasyl vs Costa
6
No ciekawe co zrobi Enrique, jesli wystawi Umtitiego to bedzie dla niego pierwszy prawdziwy test w Barcelonie, ktory mam nadzieje ze zda swietnie. Ciekawy jestem jak sobie poradzi przy naprawde agresywnym pressingu przeciwnkow, a takze ze swietnie grajacym Griezmannem. Chociaz jednak mam nadzieje ze Barca tak zamknie Atleti ze nawet nie bedzie trzeba go testowac :P
1
WYjasnilby mi ktos jak poslugiwac sie ta liga typerow? dopiero zaczynam i nie wiem jak wytypowac atletico, pokazuje mi tylko mecz z city lub poprzednie spotkania ligowe
0
Alaves> Atletico
1
https://www.facebook.com/ManchesterUnitedTSN/videos/1174628469262736/
kompilacja z najlepszymi zagraniami Rooneya z ostatniego meczu. KLASA
0
jest teraz promocja na batman arkham city GOTY za 8 złotych kupisz, mysle ze warto :)
3
Cwiakala Cwiakala haha xd
7
Sedzia nawet sie nie kryje ze gra dla nich... xd
1
wedlug mnie niezbyt to dobre, ale nawet nie chce tego polubic bo przynajmniej oszczedzam nie majac takiego drogiego przysmaku :P
0
Casemiro cos powaznego czy zdjety z ostroznosci? dopiero teraz wlaczylem
47
Ter Stegen (1) ma więcej udanych dryblingów niż Cristiano Ronaldo (0) w 2016/17 liga
0
A Atletico standardowo 1:0, oni wiedza ze mozna strzelac wiecej bramek?
5
https://www.facebook.com/ekstraklasatrollss/videos/583368798511923/
Cavani chciał strzelic jak Suarez ale cos nie pyklo... xd
2
Co ten Laboga dzisiaj: ławkie, Szuarez, miszcz... oj cos placze sie jezyk przy takiej grze barcy
2
Czy Alba tez wam przypomina takiego aktora Johnnego Castle?
0
Pamietajcie ze w pierwszym meczu w barwach Barcy Bravo rowniez zaliczyl babola a jak gral pozniej kazdy wie, wiec moze nie smiejscie sie z niego tak szybko
16
Iniesta to fantastyczny piłkarz, jeden z tych dla których oglada sie piłke nozna. Klasa na boisku i poza nim. Oby grał na wysokim poziomie jak najdłuzej