7

Gwiazda popularnego telewizyjnego show "Big Brother", 23-letnia modelka z Argentyny Belen Etchart wywołała burzę w kolorowych mediach.

- W wieku 18 lat miałam romans z Lionelem Messim - wyjawiła modelka.

Pewnie to plota ale.. nie rozumiem czemu takie osoby chca zwracac na siebie uwage czyms takim. Nie wyobrazam sobie Leo zdradzajacego... oby szybko ta pani umilkla i nie szkalowala imienia Messiego. ledwo oczyszczony z zarzutow a tu kolejny syf wyskakuje...(moze Perez maczal palce xd)

5

Przypomina mi to sytuacje chyba sprzed dwoch lat z Balem, tez byl tytul ze odbywa wlasna pretemporade aby byc liderem druzyny obok CR, jak to wyszlo chyba kazdy wie.,..

1

Alez mnie wku*wiaja takie mecz...

10

Jesli to prawda, to przez kolejne kilka tygodni beda grali kupe...

0

ogladam ten filmik i tak patrze ile barca(alba) z*ebali akcji po genialnych podaniach Leo, to az szkoda slow...

0

Messi mimo przerwy i tak pewnie ustrzeli...tym razem dziennikarza z El Mundo

7

z tym ze zamiast na tournee Messi bravo i alves grali na Copa America, tam futbol byl mocno kontaktowy co na pewno ich nadyrezylo(procz Bravo ofc) plus wyjazdy do Gruzji, Superpuhar co 3 dni i to sa efekty przemeczenia, podroze tez mecza organizm i oslabiaja,zlaszcza gdy co chwile zmienia sie strege czasowa

44

Komentator wczoraj juz raz na boisku Enrique zobaczyl, wiec moze czas odkurzyc buty?

13

Tymczasem Bate cisnie Rome juz 3:0. jeszcze sie okaze ze nawet z nimi przegramy i ostatnie miejsce w grupie xd brzmi smiesznie ale z ta forma... wszystko jest mozliwe

0

wam tez futbolhd nie dziala non stop?

0

I ten komentarz niejakiego Kazia_D(pozdrawiam) "Panie, panowie, droga młodzieży!
Jeżeli te wieści są prawdziwe to chwała niebiosom!
Proszę, nie rzucajcie kalumnii na Leo - on doskonale wie że nasz obecny trener to po prostu wielka pomyłka obecnego zarządu.
I jeżeli ten zarząd ową pomyłkę może naprawić dymisjonując go, to oby zrobił to jak najszybciej!
Człowiek który po roku wyleciał z przeciętnego włoskiego klub ma ratować Barcelonę? - tylko dlatego że ma DNA?
Mamy czekać do końca sezonu by rozwalił całość klubu swoimi pomysłami taktycznymi a raczej ich brakiem?"

jak to wszystko sie zmienia....

0

Dzieki za tak obszerna odpowiedz. chociaz samo ostatnie zdanie w pelni by mi wystarczylo. z mojej strony nie jest to zaden przytyk do redakcji po prostu jestem ciekawy jak to jest liczone

4

Jakie sa kryteria "udanych dryblingow"? bo czegos nie rozumiem. Rakitic:," kiedy wymanewrował trzech zawodników Las Palmas przy linii bocznej" a udanych dryblingow ma cale 0. jak to jest liczone?

0

Komentarz usunięty

20

ten mecz to bedzie jak odwyk od tych komentatorow z Eleven....

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Ale wiadro pomyj na Ronaldo haaha, miod na serce
Pierwsza kwestia puki Ronaldo będzie w tym klubie to będziemy lata świetlne za Barceloną, ponieważ drużyna nie wygrywa przez tego sabotażystę. Dziś Real nie wygrał, bo sędzia nie uznał bramki tej czy tamtej. Dzieci, ogarnijcie się!
Uczą w tych szkołach was poziomu inteligencji?
Nie wygrali tylko dzięki niby liderowi ekipy. Jak można tak partaczyć sytuacje za sytuacją?
Ronaldo od stycznia gra jedną wielką padake i dziś to już nawet do pustaka trafić nie potrafił. Do tej pory to chociaż to mu wychodziło.
Jego lata świetności już odpłynęły w siną dal i nie wrócą. Możecie się łudzić, że jutro będzie lepiej. Niestety grając z tym panem już lepiej nie będzie tylko gorzej!
On już nawet z metra do pustej bramki nie umie trafić. Powinien zmienić zawód piłkarza na pływaka, ponieważ dobrze macha łapkami oraz w nurkowaniu też nie ma sobie równych. Na boisku to co dziś robił woła o pomstę do nieba. Jedynie kręcił tą swoją na żelowaną główką, że gotów był kark połamać. Niestety żaden trener nie odważy się posadzić tej gwiazdeczki za 1 grosz na ławeczkę gdzie jest od pewnego czasu jego miejsce. Jest tak dlatego, ponieważ ten aktor reklamowy robi Pérezowi marketing i zaraz byłby smutny. Prezio musi tańczyć jak mu sabotażysta zagra. Barcelona powinna mu jeszcze dać oscara za to, że pomógł im wygrać mistrzostwo oraz ligę mistrzów. Gdyby jego nie było to drużyna grała by zespołowo a nie tylko na jednego gracza, który z metra nie trafia. Przez takie coś tracimy punkty i tracić będziemy. Nie cieszcie się dzieci z tego, że Messi jest kontuzjowany, bo z tym panem w składzie nic to nam nie

1

Oj po tym meczu Kapitan sobie chyba ostro Grzmotnie w domu z tej zlosci i frustracji..
a tak swoja droga to swoja nieskutecznoscia w tym meczu dorownali Barcelonie za kilka jej poprzednich lacznie

0

Ciekawe ile jeszcze tych dodatkowych prob bedzie...

0

Teraz jeszcze mocniej trzeba trzymac kciuki i za Barce i BIlbao...

2

Lewy strzela szybciej niz Eminem rapuje

1

Perez chyba bank rozbije aby tylko sciagnac Lewego w przyszlym roku :P swoja droga grajac taki mecz to kazdy by go chcial u siebie. ja tez, lubie gryzonia ale Lewego chetnie bym zobaczyl u nas

0

Chcialem powiedziec ze mimo iz wydawalo sie ze kontuzja Rafy mocno oslabi zespol, to jesli na jego miejsce wskoczy Turan, to druzyna bedzie wrecz mocniejsza. mozna by rzec takie szczescie w nieszczesciu. oczywiscie jakbym wczesniej wiedzial ze tak moze byc, to mimo wszystko nie zaglosowalbym za tym zeby Rafa wypadl na tyle czasu, po prostu moze sie to obrocic na nasza korzysc

1

w fifie 15 byl wiec w 16 pewnie tez

4

w zadnym wypadku sie nie ciesze, wolalbym zeby nie mial kontuzji a Arda byl od stycznia. chodzi mi o to jak czasem los moze byc przewrotny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?