zawsze_barca
Dołączył/a: kwiecień 2014
115 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie to zebym szukal jakichs podtekstow ale Lucho z Rakiticiem... od razu mi sie przypomnialo co ma chorwat za uszami :P http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/05/15/article-2628670-1DDA545D00000578-256_634x622.jpg
0
uwazaj bo bana zlapiesz za wklejenie tego...
0
Serio dostalem bana z wklejenie komentarza z rm.pl? troche to zalosne, czym sie rozni ten komentarz od wklejania linkow czy cytatow z wypowiedzi jakichs osobistosci? rozumiem ze komus moze to przeszkadzac, ale wtedy przewija i czyta dalej a nie od razu ban leci, w takim razie tak samo powinno sie traktowac wszystkie inne rzeczy skopiowane z roznych stron interentowych....
6
0
A co do ducha w druzynie i samego Enrique, widac bylo tego ducha we wczorajszym meczu, pamietam jak sie zdziwilem gdy przybil piatke Rakiecie po zmianie. byl to chyba pierwszy taki raz odkad trenuje. Taka mala rzecz a jakos tak dziwnie wtedy poczulem tego ducha druzyny. ta moc i enerqie. cos niesamowitego
11
Mogliby na troche nasza ekstraklape zawiesic bo az oczy bola jak sie oglada :P
0
a dziekuje dziekuje :P
2
Messi na murawie, w głowie sie nie miesci
kiwac leszczy, z obroncami sie nie piescic
nie ma czasu, setki nie chce spieprzyc,
jesli ci sie nie podoba, przewroc sie jak masz gescik
na podstawie HG- To jest to
6
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/1462956_630170933794136_1097098178473401961_n.jpg?oh=d656593be73ce89dc963e95e38a7d22f&oe=55D50D0D
haha
3
Niedługo zamiast Nagrody Man of the Match bedzie Messi of the Match :P
108
Mielismy mniejsze posiadanie?? Wydaje mi sie ze w takim razie trzeba sie pozegnac z Lucho. Zniszczyl ta druzyne, pozbawił DNA, az serce boli jak sie patrzy na te procenty
9
Thiago w 2013 wystepował w Barcelonie - przegrał 3:0 z Bayernem
Thiago w 2015 wystepuje w Bayernie - przegrywa 3:0 z Barcelona
Pechowiec Thiago :P
0
Pep przed meczem: " Messiego nie da sie zatrzymac"
Pep po meczu: "A nie mowiłem?" xd
1
A moze Messi gra coraz lepiej bo włosy coraz dłuzsze, jak za dawnych lat? Moze powinien je zapuscic jak Ibra albo... Pinto :P
6
Robienie z igły widły, powiedział jedno zdanie a tytuł sugerował ze Messi tylko o LEwym gadal
0
Czasem te cytaty sa naprawde smieszne :) a jesli chodzi o smiecenie na forum, na setki komentarzy pod kazdym newsem nie da sie aby wszystkie byly konkretnie na temat
6
A na WP juz podnieta: " Leo Messi wypowiedział się o Lewandowskim!!" Boze, co za żenada...
2
Wydaje mi sie ze w tym aspekcie Bayern jest równie cienki co my. Tak samo z Realem. ta trojke bym nazwał kolosem na glinianych nogach. paradoksalnie najbardziej zrownowazone jest Juve i kto wie, moze własnie to bedzie kluczem do zwyciestwa?
6
A moze to ze dojrzal nie jest jego atutem? jego pierwszy sezon, gdy był jeszcze "zółtodziobem" był najlepszy, chociaz wtedy na pewno taktycznie lepszy nie był niz jest teraz. moze własnie zbyt duzo kombinowania, a zbyt mało prostej gry? Gracze Bayernu sa czasem niewolnikami jego wielu taktyk, podobnie jak barca byla niewolnikiem Tiki-Taki. Z ta roznica ze w Barcie jest Leo a w Bayernie jedyny człowiek ktory moglby byc do niego porownany-Robben, jest kontuzjowany. to moze byc klucz w tym meczu, Guardiola moim zdaniem chce stworzyc zespol ZBYT perfekcyjny a wiadomo jak mowia- lepsze wrogiem dobrego
85
Normalnie Pep zyczylbym Ci powodzenia ale... wiesz jak jest. Vamos Barca!
0
Dzieki Castro i Ezio, własnie tak sie zastanawialem czy o to chodzi czy moze jakies stabilizujace te koszulki
1
Moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego niektorzy gracze Barcy na treningu graja w takich jakby czarnych koszuleczkach na klate?
0
https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/t31.0-8/s960x960/11174335_1415042365202642_3494781574109685390_o.jpg
10
widac ze chca załatwic sprawe na Camp Nou
0
https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/11218807_478893358927716_938504605193739498_n.jpg?oh=947b995641198e08c7c32d5cd16e594e&oe=55E3C33C
haha xd swoja droga ciekawe jaki byłby wtedy podział tytułow
1
To ze jest gotowy nie oznacza ze zagra, moze to byc zwykła zasłona dymna, wcale sie nie zdziwie jak Guardiola wyjdzie z fałszywa 9 na to spotkanie.
3
https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/10678654_881364945257044_5503958096669417910_n.jpg?oh=4a9852b2ac4de8f4a85bd8d0cd310e6a&oe=55CED09F
Ronaldo a Messi
0
Tak sie cieszycie ze zagra,ciekawe czy bedziecie tacy zadowolenie jak nam pare bramek właduje
0
I am Batman!
10
Blizej mistrzostwa to bedziemy po meczu z Atleti, wygrana z Cordoba to obawiazek, a wynik tylko dodatkiem